PROJEKTOWANIE WNĘTRZ KRAKÓW

Architekt wnętrz Kraków

W Warszawie zlokalizowana jest główna siedziba naszej firmy – miejsce, w którym codziennie spotykamy się, aby pracować nad nowymi projektami. Choć to piękne miasto, specyfika naszej pracy polega na tym, że nie ograniczamy się tylko do niego. Pracujemy zdalnie, zajmując się projektowaniem wnętrz online. Oznacza to, że możemy współpracować z klientami z całego kraju – w tym również projektujemy wnętrza w Krakowie, co jest komfortowe, pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. To również znakomite rozwiązanie dla klientów, których nie satysfakcjonuje oferta architektów wnętrz z najbliższej okolicy. Wykonujemy zarówno projekty mieszkań, lokali usługowych, jak i domów, dzięki czemu podejmujemy współpracę z osobami prywatnymi i klientami biznesowymi. Architekt wnętrz Kraków jest do Twojej dyspozycji.

Instrukacja-pomiaru-wnętrza-Projektowanie-Wnetrz-Krakow

Inwentaryzacja wnętrz Kraków

Interesuje Cię projektowanie wnętrz Kraków? Abyśmy mogli przystąpić do pracy na nieruchomości z rynku pierwotnego, musimy otrzymać dokumentację deweloperską oraz wypełnioną przez klienta specjalną ankietę preferencyjną i przykładowe projekty wnętrz, które są dla niego inspirujące. Cenne będą zdjęcia z inwestycji, które zapewnią obraz  szczegółów nieruchomości. Połączenie tych elementów sprawi, że zdobędziemy wszystkie wymagane informacje, które pozwolą na stworzenie wyjątkowej i indywidualnej realizacji.

W przypadku nieruchomości z rynku wtórnego, właściciele często nie posiadają dokładnych planów. Z tego powodu ważne jest dokładne sprawdzenie wymiarów nieruchomości, a nawet przeprowadzenie jej inwentaryzacji, poprzez wykonanie pomiarów ścian i podłóg. Wymiary powinny zostać umieszczone na rzucie 2D. Tak przygotowany materiał, razem z wypełnioną ankietą i inspirującymi aranżacjami jest dla nas punktem wyjścia do rozpoczęcia pracy.

Projekty z ostatnich dni

Zobacz nasze ostatnio zrealizowane projekty

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

Projektant wnętrz Kraków
przez Internet (Video)

Projektowanie-Wnetrz-Krakow
Odtwórz wideo

Projektanci wnętrz Kraków

Kraków to miasto obfitujące w biura projektowe i wielu znanych projektantów wnętrz. Niestety w większości przypadków, gwarancja jakości i renoma idą w parze z bardzo wysokimi cenami usług. Decydując się na współpracę z najpopularniejszymi biurami, trzeba liczyć się z cenami powyżej 200 zł za metr kwadratowy. Świetną alternatywą jest skorzystanie z tańszych usług projektantów, którzy wykonują swoją pracę zdalnie. Jeśli zlecimy zadanie profesjonalnemu wykonawcy, otrzymamy w pełni satysfakcjonujący projekt w atrakcyjnej cenie. Całościowy projekt pomieszczenia, razem z niezbędnymi wizualizacjami wykonamy już za szczegółowy cennik zobaczysz tutaj – Projektowanie wnętrz – cennik za pomieszczenie.

Stworzenie większego projektu całej nieruchomości to koszty zaczynające się już od sześćdziesięciu złotych za metr kwadratowy. Więcej informacji w cenniku – Projektowanie wnętrz – zobacz cennik za metr.

Architekci wnętrz Kraków

Przekrój architektów wnętrz w Krakowie jest naprawdę ogromny. Niestety, ceny potrafią skutecznie odstraszyć i klientom o ograniczonym budżecie mogą przyprawić nie lada problemów. Poza tym należy wziąć pod uwagę odległe terminy i wydłużony czas realizacji. Oszczędź sobie nerwów i wybierz współpracę z Projektowaniem Wnętrz Online. Dzięki pracy z architektami z całego kraju wykonującymi zadania szybko i solidnie, oferujemy najwyższą jakość w krótkim czasie i w okazyjnej cenie. Projektant wnętrz Kraków oferuje swoje usługi.

Projekty wnętrz Kraków

Projektanci wnętrz Kraków są gotowi do pomocy. Klienci poszukujący inspiracji, lub darzący podziwem konkretne nieruchomości w Krakowie mogą zapoznać się z naszymi przykładowymi realizacjami. Wystarczy jedynie wybrać którekolwiek pomieszczenie z tych przedstawionych poniżej i obejrzeć nasze projekty. Aranżacja wnętrz Kraków najwyższej jakości.

Aranżacja wnętrz Kraków

Służymy pomocą również osobom, które dokładnie zaplanowały już wygląd swojej nieruchomości. W takim przypadku oferujemy konsultację w postaci godzinnej rozmowy na Skype, w trakcie której odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów i nie tylko. Ta forma kontaktu umożliwia prostą wymianę odnośników do konkretnych elementów wyposażenia. Więcej informacji można znaleźć tu: Konsultacja z projektantem wnętrz.

Projektowanie wnętrz Kraków

Cennik

Chciałbyś zaprojektować pojedyncze pomieszczenie?

Kliknij w link poniżej, a przejdziesz do cennika za pomieszczenie. W ramach projektu pomieszczenia możesz wykonać dowolny projekt od sypialni po kuchnie.

Projekt z wizualizacjami. Sprawdź >>

Chciałbyś zaprojektować całe mieszkanie, dom lub lokal usługowy? 

Kliknij w link poniżej, aby przejść do cennika za m2. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą zrealizować projekt całego lokalu.  

Projekt z wizualizacjami. Sprawdź >>