PROJEKTOWANIE WNĘTRZ OPOLE

Architekt wnętrz Opole

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz online, dlatego nie musisz już jeździć i szukać projektanta wnętrz z Opola, Łodzi, Warszawy, Radomska, Otwocka, czy z województwa małopolskiego, mamy możliwość przesyłania projektów, które są wykonane z największą starannością – prosto do Twojego domu. Dzięki temu, że projektujemy wnętrza zdalnie – pracę wykonujemy szybko, w terminie oraz zapłacisz u nas znacznie mniej niż za usługę u projektanta w Opolu. Przyjmujemy zlecenia zarówno od przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Zajmiemy się projektem lokalu w Twojej firmie lub Twojego mieszkania lub domu. Architekt wnętrz Opole zaprasza do skorzystanie z oferty.

 

Instrukacja-pomiaru-wnętrza-Projektowanie-Wnetrz-Opole

Inwentaryzacja wnętrz Opole

W temacie rynku pierwotnego do zaczęcia współpracy wystarczy nam dokumentacja od dewelopera. Jesteśmy w stanie określić to dokładniej po konsultacji w sprawie otrzymywanych od Ciebie materiałów. Prócz dokumentów z wymiarami należałoby wypełnić ankietę preferencji oraz przesłać inspirację związaną z projektem. Wymagane jest przesłanie zdjęć z inwestycji, ponieważ elementy takie jak np. kratka wentylacyjna, czy skrzynka z wyłącznikami instalacji elektrycznej mogą nie zostać uwzględnione w planach.

Jeśli chodzi o rynek wtórny –  niestety może zdarzyć się tak, że nowy właściciel nie otrzyma dokładnych planów inwestycji. Może zdarzyć się również sytuacja, gdzie plany nie przedstawiają dokładnej rzeczywistości, dlatego podczas inwestycji z rynku wtórnego zalecamy skontrolowanie wymiarów a w razie konieczności – stworzenie prostej inwentaryzacji wnętrza. W celu zabezpieczenia podczas takich wypadków stworzyliśmy instrukcje jak krok po kroku wykonać inwentaryzację – Instrukcja pomiaru wnętrz.

Abyśmy mogli zacząć projekt dla inwestycji z rynku wtórnego wymagane jest wysłanie nam rzutu 2D z wymiarami technicznymi lub osobista inwentaryzacja, zdjęcia wszystkich ścian oraz wspomniana wcześniej ankieta preferencji i inspiracje związane z projektem. 

Projekty z ostatnich dni

Zobacz nasze ostatnio zrealizowane projekty

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

Projektant wnętrz Opole
przez Internet (Video)

Projektowanie-Wnetrz-Opole
Odtwórz wideo

Projektanci wnętrz Opole

Projektanci w Opolu wysoko cenią swoje usługi. W renomowanych biurach mogą to być kwoty wynoszące ponad 200 zł za m2. Szukając w internecie możesz znaleźć znacznie tańsze oferty. Skąd taka różnica? Przeważnie chodzi o wykształcenie i doświadczenie. Jeżeli chcesz mieć gwarancję, że Twoje zlecenie będzie wykonane dokładnie znajdź profesjonalną firmę. Projektant wnętrz Opole jest do Twojej dyspozycji.

Nawiązanie współpracy ze znanym projektantem pracującym zdalnie może być bardzo ryzykowne i  zakończyć się urwanym kontaktem i straconą zaliczką. Możemy zaoferować Ci projekt wnętrza z wizualizacjami już od 1 200 zł. Przejdź do cennika – Projektowanie wnętrz – cennik za pomieszczenie.

U nas możesz liczyć na opłacalne stawki za zaprojektowanie całego mieszkania, domu lub lokalu w Twojej firmie z wizualizacjami już od 85 zł za m2. Przejdź do cennika za m2 – Projektowanie wnętrz – cena za metr.

Architekci wnętrz Opole

Poszukujesz projektanta wnętrz w Opolu? Niestety profesjonalni architekci cenią wysoko swe usługi a tani architekci nie mają odpowiednich kompetencji. Nawet jeżeli uda Ci się znaleźć kompromis i znaleźć dopasowanego do Twoich potrzeb projektanta wnętrz w Opolu to i tak będzie się wiązało z długim czasem oczekiwania na termin. Przy mocno napiętym harmonogramie, nawet najlepszy architekt poda odległy termin realizacji. Więc dlaczego u nas jest inaczej?

Nasz zasięg nie ogranicza się do Opola. Mamy kontakt z architektami z całej Polski. Dlatego możemy dać Ci gwarancję, że Twój projekt zostanie wykonany w dogodnym dla Ciebie terminie, profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami. Zobacz projektowanie wnętrz Opole.

Projekty wnętrz Opole

Chcesz zobaczyć zrealizowane projekty wnętrz z Opola i nie tylko? Jeśli chcesz przekonać się na własne oczy, jakie są przykłady naszej pracy – kliknij dowolne pomieszczenie poniżej a zobaczysz efekt naszych projektów. Projektanci wnętrz Opole gotowi do pomocy.

Aranżacja wnętrz Opole

Masz już swoją wizję jak zaaranżować wnętrze, masz już dobrane stoły, panele, meble, lecz zanim wydasz pieniądze na remont chciałbyś usłyszeć wskazówki i porady od architekta? umożliwimy Ci to. Skorzystaj z konsultacji z projektantem, a podczas godzinnego spotkania online na Skype przeanalizujecie niezbędne informacje związane z projektem. Dlaczego preferujemy Skype, a nie na przykład telefon? W trakcie sesji architekt będzie miał możliwość udostępnienia Ci linków do przydatnych produktów i będziecie mogli swobodnie przeanalizować wszystkie sugestie. Więcej informacji jest zawarte w linku. Konsultacja z projektantem wnętrz > konsultacja z Architektem.

Projektowanie wnętrz Opole cennik

Chciałbyś zaprojektować pojedyncze pomieszczenie?

Kliknij w link poniżej, a przejdziesz do cennika za pomieszczenie. W ramach projektu pomieszczenia możesz wykonać dowolny projekt od sypialni po kuchnie.

Projekt z wizualizacjami od 1 200 zł. Sprawdź >>

Chciałbyś zaprojektować całe mieszkanie, dom lub lokal usługowy? 

Kliknij w link poniżej, aby przejść do cennika za m2. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą zrealizować projekt całego lokalu.  

Projekt z wizualizacjami od 85 zł za m2. Sprawdź >>