PROJEKTOWANIE WNĘTRZ POZNAŃ

Architekt wnętrz Poznań

Nasza główna specjalizacja polega na projektowaniu wnętrz online. Architekt wnętrz Poznań zaprasza do współpracy! Właśnie dlatego niezależnie od tego, czy szukasz projektanta wnętrz z samego Poznania, jego bliskich okolic czy też województwa wielkopolskiego, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci wykonanie wysokiej jakości projektu wnętrz na odległość. Dzięki temu, że specjalizujemy się w zdalnym projektowaniu wnętrz projekt zostanie przygotowany szybko, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem i co ważne znacznie taniej niż w stacjonarnym biurze. W związku z powyższym zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorców, ponieważ oferujemy usługi w obu sektorach. Projektowanie wnętrz Poznań – do usług! 

Instrukacja-pomiaru-wnętrza-Projektowanie-Wnetrz-Poznan

Inwentaryzacja wnętrz Poznań

Aby rozpocząć tworzenie projektu dla inwestycji z rynku pierwotnego potrzebujemy:

  • dokumentacji od dewelopera
  • wypełnionej ankiety dotyczącej Twoich preferencji
  • inspiracji, z których możemy czerpać pomysły do projektu.

Wszelkie szczegóły związane z projektem zostaną omówione w trakcie konsultacji. Mile widziane są również zdjęcia inwestycji, gdyż niektóre elementy instalacji elektrycznej mogą być niewidoczne na planach.

Abyśmy rozpocząć tworzenie projektu dla inwestycji z rynku wtórnego konieczne jest dostarczenie:

  • rzutu 2D z wymiarami technicznymi lub własnoręczna inwentaryzacja stworzona przy pomocy linku Instrukcja pomiaru wnętrza >> 
  • zdjęcia wszystkich ścian
  • ankieta preferencji i inspiracje związanych z projektem. 

Projekty z ostatnich dni

Zobacz nasze ostatnio zrealizowane projekty

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

Projektant wnętrz Poznań
przez Internet (Video)

Projektowanie-Wnetrz-Poznan
Odtwórz wideo

Projektanci wnętrz Poznań

Stawki za prace związaną z projektowaniem wnętrz na terenie Poznania są bardzo wysokie. Nierzadko w przypadku wiodących na rynku biur projektowych będą to kwoty przekraczające 200 zł za m2. W internecie jesteś w stanie znaleźć projektantów pracujących równie dobrze, ale za  znacznie niższe stawki. Z czego to wynika? Przede wszystkim z wykształcenia i doświadczenia. Jeżeli oczekujesz gwarancji na profesjonalne wykonanie Twojego projektu powierz jego realizacje specjalistom. U nas możesz zamówić projekt pomieszczenia wraz z wizualizacjami w cenie od 1 200 zł. Aby sprawdzić, jakie koszty wiążą się z naszymi projektami przejdź do cennika – Projektowanie wnętrz – cennik za pomieszczenie.

Nasze stawki za projekt całego mieszkania, domu lub lokalu usługowego rozbudowane o wizualizacje rozpoczynają się już od 85 zł za m2.  Sprawdź nas i przejdź do cennika za m2 >> Projektowanie wnętrz – cennik za metr.

Architekci wnętrz Poznań

Próbujesz znaleźć architekta wnętrz w Poznaniu? Problem w tym, że dobry architekt wnętrz nie będzie ani tani, ani łatwo dostępny. A jeśli już uda Ci się takiego znaleźć to i tak mimo szczerych chęci nie przyśpieszy terminów realizacji projektu. Dlaczego w Projektowaniu Wnętrz Online ma być inaczej? To proste ponieważ współpracujemy z najlepszymi projektantami na terenie całej Polski, nie a nie tylko z Poznania, dlatego dajemy Ci pewność na szybkie, profesjonalnie i zgodne z harmonogramem wykonanie Twojego projektu. Projektant wnętrz Poznań – do usług!

Projekty wnętrz Poznań

Szukasz rzeczywistych projektów wnętrz zrealizowanych na terenie Poznania? Wybierz jedno z pomieszczeń zamieszczonych poniżej, a zobaczysz przykładowe realizacje wykonanych przez nas projektów.

Aranżacja wnętrz Poznań

Jeżeli masz  już pomysł na zaaranżowanie wnętrza, ale mimo to chciałbyś jeszcze skonsultować go z projektantem wnętrz to świetnie trafiłeś. Aranżacja wnętrz Poznań to nasza specjalność! Nasza firma oferuje konsultacje z projektantem za pomocą Skype. Dlaczego taka forma? Ponieważ w trakcie sesji projektant na bieżąco będzie mógł udostępniać  linki do zaproponowanych produktów oraz swobodnie omówić wskazane rozwiązania. Aby dowiedzieć się więcej kliknij w link zamieszczony obok. Konsultacja z projektantem wnętrz >> Architekci wnętrz konsultacje.

Projektowanie wnętrz Poznań Cennik

Chciałbyś zaprojektować pojedyncze pomieszczenie?

Kliknij w link poniżej, a przejdziesz do cennika za pomieszczenie. W ramach projektu pomieszczenia możesz wykonać dowolny projekt od sypialni po kuchnie.

Projekt z wizualizacjami od 1 200 zł. Sprawdź >>

Chciałbyś zaprojektować całe mieszkanie, dom lub lokal usługowy? 

Kliknij w link poniżej, aby przejść do cennika za m2. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą zrealizować projekt całego lokalu.  

Projekt z wizualizacjami od 85 zł za m2. Sprawdź >>