PROJEKTOWANIE WNĘTRZ POZNAŃ

Potrzebujesz projekt wnętrza?
W artykule poniżej znajdziesz dokładne informacje na temat projektowania wnętrza. Opis całego procesu, projekty koncepcyjne, wizualizacje, projekty techniczne i przykład kosztorysu. Poznasz proces realizacji projektu krok po kroku. Poniżej znajdziesz również odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, inspiracje oraz pokażemy jak wygląda nowoczesne mieszkanie na wizualizacjach vs zdjęcia po realizacji projektu. 

Architekt wnętrz POZNAŃ

Poniżej możesz znaleźć przykłady ostatnio zrealizowanych projektów mieszkań.
Każdy z nich to indywidualny projekt mieszkania przygotowany dla naszych klientów.
Zobacz przykładowe aranżacje

Projekty Wnętrz 2022 r

Kliknij przycisk powyżej, aby zobaczyć dodatkowe projekty wnętrz mieszkań.
Projekty mieszkania możesz zobaczyć też na tej stronie >>

Spis Treści

Projekt wnętrza vs realizacja

Jakiego efektu możesz się spodziewać po zaprojektowaniu z nami mieszkania? 
Oczywiście wszystko zależy od Ciebie i na ile wiernie odwzorujesz nasz projekt, jednak poniżej poniżej możesz zobaczyć przykład realizacji:

Opinie o projektach

Projektowanie Wnętrz Poznań 1

Ocena: 4,9 – 8 opinii

Poznaj opinie o naszych projektach 

Marzena K
Marzena K
16.01.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Wszystkim nam się bardzo podoba ✌Dobra robota
Damian W
Damian W
18.09.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług i myśle ze będą się z Państwem kontaktowali moi znajomi w celu projektu ich mieszkania. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam !
Anna Z
Anna Z
18.04.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy za wspaniały projekt odpowiadający w 100% naszym oczekiwaniom
Anna A
Anna A
10.02.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy bardzo, Pani Magdo.Już zabraliśmy się za realizację 🙂
Leszek M
Leszek M
19.11.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Bardzo ładnie!!… mnie się podoba :), więc jest OK
Witold L
Witold L
19.03.2020 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jest super! 🙂 Bardzo dziękujemy
Anna O
Anna O
11.08.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękuje, wszystko mi się teraz podoba 🙂
Poprzedni
Następny

Projekty Wnętrz Plan dewelopera vs projekt

3 projekty na podstawie których możemy zobaczyć jak zaplanował przestrzeń deweloper, a jak została ona dostosowana do potrzeb naszych klientów. Przy planowaniu przedpokoju warto sprawdzić gdzie są liczniki pomiarowe i zrobić w tym miejscu zabudowę stolarską

Projekt Mieszkania 62 m2, 3 pokoje

Aranżacja Video

Plan deweloperski
Projekt wybrany przez inwestora

Projekt (realizacja krok po kroku)

Etapy procesu projektowego:

Poniżej prezentujemy przykład kompleksowo i spójnie zaprojektowanego mieszkania przez naszą firmę.

Przygotowanie projektu koncepcyjnego
Projekt koncepcyjny 1

Na podstawie ankiety, konsultacji telefonicznej, e-mailowej z klientem dostarczamy 3 wersje projektu koncepcyjnego

Projekt koncepcyjny 2

Na tym etapie ważne jest, aby zwrócić uwagę na elementy ruchome takie jak drzwi, drzwiczki szafek i szaf, aby nie powodowały kolizji. Ważnym elementem jest również pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca na przejścia. 

Projekt koncepcyjny 3

Klient wskazuje, które rozwiązania podobają mu się najbardziej. W razie pytań omawiając ich wady i zalety w trakcie rozmowy. Na tej podstawie powstaje zazwyczaj 4 wersja projektu.

Projekt koncepcyjny od inwestora

Przy tym projekcie mieliśmy do czynienia z mieszkaniem z rynku wtórnego. Klient samodzielnie opracował inwentaryzacje wymiarując tym samy mieszkanie. Do każdej ściany otrzymaliśmy zdjęcie. Wszystkie najważniejsze ściany (kuchnia, łazienka) zostały zwymiarowane na osobnych rzutach. 

Projekt koncepcyjny finalny
wybrany przez inwestora

Tworzymy indywidualny profesjonalny projekt mieszkania, biorąc pod uwagę ergonomie wnętrz i potrzeby klienta. 

Wizualizacje projekt mieszkania

Wizualizacje

Prezentujemy aranżacje wnętrz przygotowaną przez architekta. W tym celu zastosowujemy fotorealistyczne wizualizacje. Projektowanie online

Projekty techniczne

Projekt techniczny to rysunki i dokumentacja przestawiające ideę, która zostanie zrealizowana.

Instalacje
elektryczne

Instalacje elektryczne to podstawowa sieć do jakiej podłącza się mieszkanie. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych może mieć różną wielkość i pełnić różne funkcje.

Podwieszane
sufity

Podwieszane sufity to konstrukcja zlokalizowana poniżej stropu, pełni funkcje użytkowe, jak i dekoracyjne.

Posadzki
mieszkania

Rozwiązania dostosowane są do miejsca usytuowania podłogi w mieszkaniu i sposobu eksploatowania posadzki – kuchnia, łazienka, salon.

Widok ścian

Projekt układów hydraulicznych realizowany zgodnie z zaleceniami i życzeniami inwestora oraz z najnowszymi trendami.

Układ płytek

Po uzgodnieniu oczekiwań tworzymy projekt zabudowy meblowej. Meble na wymiar można połączyć z gotowymi, istniejącymi meblami.

Hydraulika

Projekt układów hydraulicznych realizowany zgodnie z zaleceniami oraz z najnowszymi trendami.

Zabudowa meblowa

Po uzgodnieniu oczekiwań tworzymy projekt zabudowy meblowej. Meble na wymiar można połączyć z gotowymi, istniejącymi meblami.

Kosztorys projektu

Chciałbyś dobrze zaplanować budżet inwestycji? W pakiecie Max przygotujemy dla Ciebie nie tylko listę zakupów, ale całościowy kosztorys wszystkich elementów wyposażenia wnętrza. Poniżej możesz sprawdzić przykładowy kosztorys. 

Architekt wnętrz POZNAŃ

Nasza główna specjalizacja polega na projektowaniu wnętrz online. Architekt wnętrz Poznań zaprasza do współpracy! Właśnie dlatego niezależnie od tego, czy szukasz projektanta wnętrz z samego Poznania, jego bliskich okolic czy też województwa wielkopolskiego, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci wykonanie wysokiej jakości projektu wnętrz na odległość. Dzięki temu, że specjalizujemy się w zdalnym projektowaniu wnętrz projekt zostanie przygotowany szybko, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem i co ważne znacznie taniej niż w stacjonarnym biurze. W związku z powyższym zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorców, ponieważ oferujemy usługi w obu sektorach. Projektowanie wnętrz Poznań – do usług! 

Inwentaryzacja wnętrz POZNAŃ

Aby rozpocząć tworzenie projektu dla inwestycji z rynku pierwotnego potrzebujemy:

  • dokumentacji od dewelopera
  • wypełnionej ankiety dotyczącej Twoich preferencji
  • inspiracji, z których możemy czerpać pomysły do projektu.

Wszelkie szczegóły związane z projektem zostaną omówione w trakcie konsultacji. Mile widziane są również zdjęcia inwestycji, gdyż niektóre elementy instalacji elektrycznej mogą być niewidoczne na planach.

Abyśmy rozpocząć tworzenie projektu dla inwestycji z rynku wtórnego konieczne jest dostarczenie:

  • rzutu 2D z wymiarami technicznymi lub własnoręczna inwentaryzacja stworzona przy pomocy linku Instrukcja pomiaru wnętrza >> 
  • zdjęcia wszystkich ścian
  • ankieta preferencji i inspiracje związanych z projektem. 

Projektanci wnętrz POZNAŃ

Stawki za prace związaną z projektowaniem wnętrz na terenie Poznania są bardzo wysokie. Nierzadko w przypadku wiodących na rynku biur projektowych będą to kwoty przekraczające 200 zł za m2. W internecie jesteś w stanie znaleźć projektantów pracujących równie dobrze, ale za  znacznie niższe stawki. Z czego to wynika? Przede wszystkim z wykształcenia i doświadczenia. Jeżeli oczekujesz gwarancji na profesjonalne wykonanie Twojego projektu powierz jego realizacje specjalistom. U nas możesz zamówić projekt pomieszczenia wraz z wizualizacjami w cenie od 1 200 zł. Aby sprawdzić, jakie koszty wiążą się z naszymi projektami przejdź do cennika – Projektowanie wnętrz – cennik za pomieszczenie.

Nasze stawki za projekt całego mieszkania, domu lub lokalu usługowego rozbudowane o wizualizacje rozpoczynają się już od 95 zł za m2.  Sprawdź nas i przejdź do cennika za m2 >> Projektowanie wnętrz – cennik za metr.

Architekci wnętrz POZNAŃ

Próbujesz znaleźć architekta wnętrz w Poznaniu? Problem w tym, że dobry architekt wnętrz nie będzie ani tani, ani łatwo dostępny. A jeśli już uda Ci się takiego znaleźć to i tak mimo szczerych chęci nie przyśpieszy terminów realizacji projektu. Dlaczego w Projektowaniu Wnętrz Online ma być inaczej? To proste ponieważ współpracujemy z najlepszymi projektantami na terenie całej Polski, nie a nie tylko z Poznania, dlatego dajemy Ci pewność na szybkie, profesjonalnie i zgodne z harmonogramem wykonanie Twojego projektu. Projektant wnętrz Poznań – do usług!

Projekty wnętrz POZNAŃ

Szukasz rzeczywistych projektów wnętrz zrealizowanych na terenie Poznania? Wybierz jedno z pomieszczeń zamieszczonych poniżej, a zobaczysz przykładowe realizacje wykonanych przez nas projektów.

Aranżacja wnętrz POZNAŃ

Jeżeli masz  już pomysł na zaaranżowanie wnętrza, ale mimo to chciałbyś jeszcze skonsultować go z projektantem wnętrz to świetnie trafiłeś. Aranżacja wnętrz Poznań to nasza specjalność! Nasza firma oferuje konsultacje z projektantem za pomocą Skype. Dlaczego taka forma? Ponieważ w trakcie sesji projektant na bieżąco będzie mógł udostępniać  linki do zaproponowanych produktów oraz swobodnie omówić wskazane rozwiązania. Aby dowiedzieć się więcej kliknij w link zamieszczony obok. Konsultacja z projektantem wnętrz >> Architekci wnętrz konsultacje.

Inspiracje do Projektu

Sprawdź te serwisy, po kliknięciu w logo zostaniesz przeniesiony do projektów mieszkań. 
Znajdziesz tam dużo inspiracji. 

Cennik za Projektowanie Mieszkania POZNAŃ

Chcesz zorientować się jakie mamy stawki? 
Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do cennika

Wyceń Projekt POZNAŃ

Zapytaj nas bezpośrednio o wycenę Twojego mieszkania