PROJEKTOWANIE WNĘTRZ RZESZÓW

Architekt wnętrz Rzeszów

Cenimy sobie szeroki punkt widzenia, więc nasza działalność nie ogranicza się tylko do Rzeszowa czy Warszawy, w której znajduje się siedziba naszej firmy. Większość czynności wykonujemy zdalnie, skupiając się na projektowaniu wnętrz online. Co to dokładnie znaczy? Z naszych usług mogą korzystać klienci z całego kraju, a sama współpraca jest znacznie bardziej wygodna i umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy i czasu. Jesteśmy otwarci na kontakty zarówno z osobami prywatnymi, jak i klientami biznesowymi, ponieważ  tworzymy projekty mieszkań, domów oraz lokali użytkowych.

Instrukacja-pomiaru-wnętrza-Projektowanie-Wnetrz-Krakow

Inwentaryzacja wnętrz Rzeszów

Punktem wyjścia do rozpoczęcia prac na nieruchomości z rynku pierwotnego jest dla nas dokumentacja od dewelopera, przykłady inspirujących aranżacji oraz wypełniona przez klienta ankieta preferencyjna. Przydatne są również zdjęcia z inwestycji, obfitujące w szczegóły. Te wszystkie źródła informacji sprawią, że będziemy mogli wykonać najlepiej dopasowany, a co za tym idzie, najbardziej satysfakcjonujący projekt.

Większość właścicieli nieruchomości z rynku wtórnego nie posiada dokładnych planów. Nie jest to problem, należy jednak dokładnie sprawdzić wymiary nieruchomości. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie jej inwentaryzacji, czyli dokonanie pomiarów podłóg i ścian. Wymiary należy umieścić na rzucie 2D i dostarczyć nam razem z  inspirującymi aranżacjami oraz wypełnioną ankietą. Jeśli uważasz, że wykonywanie inwentaryzacji jest zbyt czasochłonne, chętnie zrobimy to za ciebie. Koszt inwentaryzacji na terenie Rzeszowa to 250 zł.

Projektant wnętrz Rzeszów
przez Internet (Video)

Projektowanie-Wnetrz-Krakow
Odtwórz wideo

Projektanci wnętrz Rzeszów

W Rzeszowie nie brakuje biur projektowych i uznanych projektantów wnętrz. Niestety, w przypadku współpracy z najpopularniejszymi biurami, należy liczyć się z cenami przewyższającymi 200 zł za metr kwadratowy. Znakomitą alternatywą jest zdecydowanie się na tańsze, a przy tym równie profesjonalne, usługi projektantów pracujących zdalnie. W ten sposób otrzymamy w pełni zadowalający projekt w bardzo atrakcyjnej cenie. Kompleksowy projekt pomieszczenia z dołączonymi wizualizacjami wykonamy już za 799 zł. Dokładny cennik – https://projektowanie-wnetrzonline.pl/cennik-za-pomieszczenie/.

Opracowanie bardziej złożonego projektu całej nieruchomości to koszty, które zaczynają się już od sześćdziesięciu złotych za metr kwadratowy. Cennik – https://projektowanie-wnetrz-online.pl/architekt-wnetrz-cena-za-m2/.

Architekci wnętrz Rzeszów

Wśród architektów wnętrz w Rzeszowie można swobodnie przebierać – jest ich na tyle dużo. Niestety, problemy zaczynają się, gdy szukamy profesjonalistów, którzy będą przyjaźni średnim i niewielkim budżetom. Należy również pamiętać o długim czasie realizacji i odległych terminach. Rozwiązaniem, które pozwoli tego uniknąć, jest współpraca z Projektowaniem Wnętrz Online. Praca z architektami z całej Polski, którzy wykonują projekty szybko i rzetelnie, gwarantuje wysoką jakość w atrakcyjnej cenie i w krótkim czasie.

Projekty wnętrz Rzeszów

Poszukujesz inspiracji? Podobają ci się konkretne rozwiązania aranżacyjne zastosowane w rzeszowskich nieruchomościach? Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami poprzez wybranie dowolnego pomieszczenia z tych przedstawionych poniżej.

Aranżacja wnętrz Rzeszów

Chętnie podejmiemy współpracę również z klientami, którzy dokładnie wiedzą czego chcą i mają konkretną wizję wyglądu swojej nieruchomości. Służymy konsultacjami w postaci godzinnej rozmowy na Skype, podczas której udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące produktów i tym podobnych. Ta forma porozumiewania się umożliwi łatwą wymianę linków do różnych elementów wyposażenia. W celu zdobycia dalszych informacji zajrzyj tu: https://projektowanie-wnetrzonline.pl/konsultacja-z-projektantem-wnetrz.

Projektowanie wnętrz Rzeszów

Cennik

Chciałbyś zaprojektować pojedyncze pomieszczenie?

Kliknij w link poniżej, a przejdziesz do cennika za pomieszczenie. W ramach projektu pomieszczenia możesz wykonać dowolny projekt od sypialni po kuchnie.

Projekt z wizualizacjami od 799 zł. Sprawdź >>

Chciałbyś zaprojektować całe mieszkanie, dom lub lokal usługowy? 

Kliknij w link poniżej, aby przejść do cennika za m2. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą zrealizować projekt całego lokalu.  

Projekt z wizualizacjami od 60 zł za m2. Sprawdź >>