PROJEKTOWANIE WNĘTRZ WARSZAWA

Potrzebujesz projekt wnętrza?
W artykule poniżej znajdziesz dokładne informacje na temat projektowania wnętrza. Opis całego procesu, projekty koncepcyjne, wizualizacje, projekty techniczne i przykład kosztorysu. Poznasz proces realizacji projektu krok po kroku. Poniżej znajdziesz również odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, inspiracje oraz pokażemy jak wygląda nowoczesne mieszkanie na wizualizacjach vs zdjęcia po realizacji projektu. 

Architekt wnętrz Warszawa, Wawer

Poniżej możesz znaleźć przykłady ostatnio zrealizowanych projektów mieszkań.
Każdy z nich to indywidualny projekt mieszkania przygotowany dla naszych klientów.
Zobacz przykładowe aranżacje

Projekty Wnętrz 2022 r

Kliknij przycisk powyżej, aby zobaczyć dodatkowe projekty wnętrz mieszkań.
Projekty mieszkania możesz zobaczyć też na tej stronie >>

Spis Treści

Projekt wnętrza vs realizacja

Jakiego efektu możesz się spodziewać po zaprojektowaniu z nami mieszkania? 
Oczywiście wszystko zależy od Ciebie i na ile wiernie odwzorujesz nasz projekt, jednak poniżej poniżej możesz zobaczyć przykład realizacji:

Opinie o projektach

Projektowanie Wnętrz Warszawa 1

Ocena: 4,9 – 8 opinii

Poznaj opinie o naszych projektach 

Marzena K
Marzena K
16.01.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Wszystkim nam się bardzo podoba ✌Dobra robota
Damian W
Damian W
18.09.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług i myśle ze będą się z Państwem kontaktowali moi znajomi w celu projektu ich mieszkania. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam !
Anna Z
Anna Z
18.04.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy za wspaniały projekt odpowiadający w 100% naszym oczekiwaniom
Anna A
Anna A
10.02.2021 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękujemy bardzo, Pani Magdo.Już zabraliśmy się za realizację 🙂
Leszek M
Leszek M
19.11.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Bardzo ładnie!!… mnie się podoba :), więc jest OK
Witold L
Witold L
19.03.2020 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Jest super! 🙂 Bardzo dziękujemy
Anna O
Anna O
11.08.2019 r
Sprawdź >>
Czytaj więcej
Dziękuje, wszystko mi się teraz podoba 🙂
Poprzedni
Następny

Projekty Wnętrz Plan dewelopera vs projekt

3 projekty na podstawie których możemy zobaczyć jak zaplanował przestrzeń deweloper, a jak została ona dostosowana do potrzeb naszych klientów. Przy planowaniu przedpokoju warto sprawdzić gdzie są liczniki pomiarowe i zrobić w tym miejscu zabudowę stolarską

Projekt Mieszkania 62 m2, 3 pokoje

Aranżacja Video

Plan deweloperski
Projekt wybrany przez inwestora

Projekt (realizacja krok po kroku)

Etapy procesu projektowego:

Poniżej prezentujemy przykład kompleksowo i spójnie zaprojektowanego mieszkania przez naszą firmę.

Przygotowanie projektu koncepcyjnego
Projekt koncepcyjny 1

Na podstawie ankiety, konsultacji telefonicznej, e-mailowej z klientem dostarczamy 3 wersje projektu koncepcyjnego

Projekt koncepcyjny 2

Na tym etapie ważne jest, aby zwrócić uwagę na elementy ruchome takie jak drzwi, drzwiczki szafek i szaf, aby nie powodowały kolizji. Ważnym elementem jest również pozostawienie odpowiedniej ilości miejsca na przejścia. 

Projekt koncepcyjny 3

Klient wskazuje, które rozwiązania podobają mu się najbardziej. W razie pytań omawiając ich wady i zalety w trakcie rozmowy. Na tej podstawie powstaje zazwyczaj 4 wersja projektu.

Projekt koncepcyjny od inwestora

Przy tym projekcie mieliśmy do czynienia z mieszkaniem z rynku wtórnego. Klient samodzielnie opracował inwentaryzacje wymiarując tym samy mieszkanie. Do każdej ściany otrzymaliśmy zdjęcie. Wszystkie najważniejsze ściany (kuchnia, łazienka) zostały zwymiarowane na osobnych rzutach. 

Projekt koncepcyjny finalny
wybrany przez inwestora

Tworzymy indywidualny profesjonalny projekt mieszkania, biorąc pod uwagę ergonomie wnętrz i potrzeby klienta. 

Wizualizacje projekt mieszkania

Wizualizacje

Prezentujemy aranżacje wnętrz przygotowaną przez architekta. W tym celu zastosowujemy fotorealistyczne wizualizacje. Projektowanie online

Projekty techniczne

Projekt techniczny to rysunki i dokumentacja przestawiające ideę, która zostanie zrealizowana.

Instalacje
elektryczne

Instalacje elektryczne to podstawowa sieć do jakiej podłącza się mieszkanie. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych może mieć różną wielkość i pełnić różne funkcje.

Podwieszane
sufity

Podwieszane sufity to konstrukcja zlokalizowana poniżej stropu, pełni funkcje użytkowe, jak i dekoracyjne.

Posadzki
mieszkania

Rozwiązania dostosowane są do miejsca usytuowania podłogi w mieszkaniu i sposobu eksploatowania posadzki – kuchnia, łazienka, salon.

Widok ścian

Projekt układów hydraulicznych realizowany zgodnie z zaleceniami i życzeniami inwestora oraz z najnowszymi trendami.

Układ płytek

Po uzgodnieniu oczekiwań tworzymy projekt zabudowy meblowej. Meble na wymiar można połączyć z gotowymi, istniejącymi meblami.

Hydraulika

Projekt układów hydraulicznych realizowany zgodnie z zaleceniami oraz z najnowszymi trendami.

Zabudowa meblowa

Po uzgodnieniu oczekiwań tworzymy projekt zabudowy meblowej. Meble na wymiar można połączyć z gotowymi, istniejącymi meblami.

Kosztorys projektu

Chciałbyś dobrze zaplanować budżet inwestycji? W pakiecie Max przygotujemy dla Ciebie nie tylko listę zakupów, ale całościowy kosztorys wszystkich elementów wyposażenia wnętrza. Poniżej możesz sprawdzić przykładowy kosztorys. 

Architekt wnętrz Warszawa, Wawer

Warszawa Wawer, to miejsce gdzie pracujemy i mamy siedzibę, natomiast naszą specjalizacją jest Projektowanie Wnętrz Online, przez Internet. Właśnie dlatego niezależnie od tego czy szukasz projektanta wnętrz z Warszawy, Radomia, Płocka, Piaseczna, Otwocka, czy z województwa Mazowieckiego, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wysokiej jakości projekt wnętrz zdalnie na odległość. Dzięki temu że specjalizujemy się w zdalnym projektowaniu wnętrz projekt przygotujemy szybko, zgodnie z harmonogramem oraz znacznie taniej niż zapłaciłbyś za projekt u projektanta w Warszawie. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców, ponieważ projektujemy zarówno mieszkania, domu jak i lokale usługowe.

Inwentaryzacja wnętrz Warszawa

Nieruchomość z rynku pierwotnego: w przypadku rynku pierwotnego, w większości przypadków do rozpoczęcia współpracy wystarczy nam dokumentacja od dewelopera. Oczywiście określimy to dokładnie po konsultacji otrzymanych od Ciebie materiałów. Oprócz dokumentacji z wymiarami i poprosimy Ciebie również o wypełnienie ankiety preferencji i przesłanie inspiracji do projektu. Zdjęcia z inwestycji są w tym wypadku mile widziane, ponieważ niektóre elementy jak kratka wentylacyjna, czy skrzynka z wyłącznikami instalacji elektrycznej mogą nie być naniesione na plany. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego że czasami dostęp do inwestycji jest utrudniony, a najważniejsze elementy znajdują się na planach, dlatego zdjęcia są wymagane. 

Nieruchomość z rynku wtórnego: w przypadku inwestycji z rynku wtórnego często zdarza się że nowy właściciel nie otrzymuje dokładnych planów inwestycji. Możliwa jest również sytuacja gdzie plany nie odzwierciedlają rzeczywistości, dlatego przy inwestycji z rynku wtórnego prosimy o sprawdzenie wymiarów nieruchomości, a jeśli jest to konieczne stworzenie prostej inwentaryzacji wnętrza. W tym miejscu zbudowaliśmy instrukcje jak krok po kroku dokonać inwentaryzacji. Instrukcja pomiaru wnętrza >>

Abyśmy mogli rozpocząć pracę projektową dla inwestycji z rynku wtórnego konieczne jest dostarczenie: rzutu 2d z wymiarami technicznymi lub własnoręczna inwentaryzacja, zdjęcia wszystkich ścian oraz wymieniona wcześniej ankieta preferencji i inspiracje do projektu. Projektowanie wnętrz Warszawa

Projektanci wnętrz Warszawa

Stawki za prace projektantów wnętrz w Warszawie są bardzo wysokie. Nierzadko dla czołowych biur projektowych będą to kwoty mocno przekraczające 200 zł za m2. Równocześnie w Internecie jesteś w stanie znaleźć projektantów pracujących znacznie taniej. Z czego wynikają te rozbieżności? Przede wszystkim z wykształcenia i doświadczenia. Jeśli chcesz mieć pewność że Twój projekt zostanie wykonany profesjonalnie powierz jego realizacje profesjonalnej firmie. Współpraca z nieznajomym z freelancerem z internetu może zakończyć się nieodbieraniem telefonów i utraconą zaliczką. U nas możesz zamówić projekt pomieszczenia z wizualizacjami już od 1 200 zł. Przejdź do cennika za pomieszczenie >>

Nasze stawki za projekt całego mieszkania, domu lub lokalu usługowego z wizualizacjami zaczynają się już od 95 zł za m2. Przejdź do cennika za m2 >>

Architekci wnętrz Warszawa

Szukasz architekta wnętrz w Warszawie? Problem w tym że dobry architekt wnętrz nie będzie tani, a tani nie będzie dobry. A jeśli już uda Ci się znaleźć dobrego i taniego projektanta wnętrz w Warszawie to będziesz musiał długo poczekać na dostępny termin. Przy mocno zajętym grafiku, nawet najlepszy architekt poda Ci również długie terminy realizacji projektu. Dlaczego w Projektowaniu Wnętrz Online jest inaczej? 

Współpracujemy z najlepszymi projektantami na terenie Polski, nie Warszawy, dlatego masz pewność że Twój projekt zostanie wykonany szybko, profesjonalnie i zgodnie z harmonogramem. Projektowanie wnętrz Warszawa

Projekty wnętrz Warszawa

Architektura wnętrz to wymagający temat, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się prosty. Aby stworzyć kompletną kompozycje wnętrza trzeba nie tylko znać się na produktach, mieć wyczucie estetyki, znać sposoby na dobór kolorów, mieć świadomość obecnych trendów, ale także ukończyć wykształcenie kierunkowe, aby znać się na zagadnieniach budowlanych oraz znać temat praktycznego remontu i związanych z nim problemów, które mogą wystąpić. Dobry architekt wnętrz to osoba posiadająca nie tylko wykształcenie, ale też wieloletnie doświadczenie. Takich architektów wnętrz znajdziesz na naszym serwisie. Zadowolenie klienta to nasz priorytet. Z uwagi na duże portfolio oraz wysoką jakość mamy zarówno dużo nowych klientów, jak i osoby z polecenia. Skupiamy się jedynie na projektowaniu przez internet. Nadzór autorski nie jest częścią projektu. Z uwagi na dużą kadrę mamy dostępne terminy realizacji. Gorąco polecam współpracę, przygotujemy świetny projekt dla Ciebie i całej rodziny. Zapewniamy pełne wsparcie na etapie projektowania i szybko zobaczysz efekty pracy. Jeśli chcesz sprawdzić jak będzie wyglądało Twoje wnętrze przed remontem Projekt Online będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem

Kompleksowe usługi aranżacji wnętrz to projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa, projekt koncepcyjny oraz usługa nadzoru autorskiego. 
Nasze biuro projektowaniem zajmuje się całym procesem projektowym, jednak bez nadzoru autorskiego. Dekorator wnętrz nie jest architektem wnętrz, zajmuje się tylko dobraniem elementów pasujących do siebie. Chcesz zatrudnić architekta wnętrz, aby pomógł Ci przy projektowaniu wnętrz? 
Nie mogłeś lepiej trafić. Nasi projektanci wnętrz przygotują dla Ciebie dowolną aranżację wnętrza. Poszukaj inspiracji spośród naszych projektów wnętrz. Najlepsi architekci wnętrz, posiadający świetną wyobraźnie przestrzenną czekają na Twoje zlecenie. 

Najczęściej zadawane pytania

Stawki za wykonanie kompleksowego projektu wnętrz w Warszawie zaczynają się od 135 zł / m2, górne stawki to nawet 400 zł / m2. Cena zależy od doświadczenia projektanta lub biura projektowego

Stawki za wykonanie kompleksowego projektu wnętrz przez projektanta w Warszawie zaczynają się od 125 zł / m2 do 200 zł / m2. Cena zależy od doświadczenia projektanta 

Cena za kompleksowy projekt mieszkania w Warszawie:

Wielkość: 30 m2 od 4 000 zł do 12 000 zł, 

Wielkość: 50 m2 od 6 750 zł do 20 000 zł, 

Wielkość: 75 m2 od 10 125 zł do 30 000 zł, 

Cena za kompleksowy projekt domu w Warszawie:

Wielkość: 100 m2 od 4 000 zł do 30 000 zł, 

Wielkość: 150 m2 od 18 000 zł do 45 000 zł, 

Wielkość: 200 m2 od 24 000 zł do 60 000 zł, 

Inspiracje do Projektu

Sprawdź te serwisy, po kliknięciu w logo zostaniesz przeniesiony do projektów mieszkań. 
Znajdziesz tam dużo inspiracji. 

Cennik za Projektowanie Mieszkania Warszawa

Chcesz zorientować się jakie mamy stawki? 
Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do cennika

Wyceń Projekt Warszawa

Zapytaj nas bezpośrednio o wycenę Twojego mieszkania

Tagi strony
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.