Architekt Wnętrz Praca 1
Wykonujesz projekty na tym poziomie?
Architekt Wnętrz Praca 2

Architekt Wnętrz praca: PRACA ZDALNA

Obecnie mamy pełny zespół, jeśli jednak w przyszłości będziemy poszukiwali projektanta w pierwszej kolejności sprawdzimy bezpośrednie zgłoszenia wysłane zgodnie z zaleceniami poniżej:

Wymagania wobec projektanta wnętrz:

W ramach zgłoszenia prosimy przesłać swoje portfolio zawierające komplet dokumentów projektowych, wybranego i zrealizowanego od podstaw jednego projektu wnętrza mieszkania lub pomieszczenia:

Praca Projektanta Wnętrz

Całość zgodnie ze schematem umieszczonym na naszej stronie: https://projektowanie-wnetrz-online.pl/projekt-max-przyklad-mieszkanie-dom/

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: biuro(malpa)projektowanie-wnetrz-online.pl

W tytule proszę dodać: „Architekt Wnętrz współpraca zdalna”, aby łatwiej nam było wyszukać Twoje zgłoszenie gdy będziemy poszukiwali projektantów do współpracy. 

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Słowa kluczowe:

projektant wnętrz, architektury wnętrz, projektowaniem wnętrz, 

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.