PROJEKTOWANIE DOMU ONLINE

Wybierz dla siebie odpowiedni pakiet lub zapoznaj się z informacją odnośnie aranżacji domu online. 

Projekt Koncepcyjny

Rzut z góry

20 zł

Cena za m2

Projekt Standard

Rzut z góry + wizualizacje

60 zł

Cena za m2

Projekt Max

Rzut z góry + wizualizacje + Projekty techniczne + fotorealistyczne wizualizacje

85 zł

Cena za m2

Do projektu domu należy podejść kompleksowo.

Koncepcja projektu powinna być spójna dla wszystkich pomieszczeń, a jednocześnie dostosowana do konkretnych potrzeb. Funkcjonalność każdego wnętrza możemy zatem zdefiniować jako dostosowanie do potrzeb użytkowników. Planując wnętrza trzeba pamiętać o dopasowaniu do naszego trybu życia, jak i całej rodziny. Wnętrze często oddaje naszą osobowość i styl życia. Często popełnianym błędem jest inspiracja zbyt wieloma pomysłami, które chcemy przełożyć do naszej aranżacji. Decydując się na jeden styl powinniśmy konsekwentnie go realizować.

Dobrze przygotowany projekt, powinien wychodzić z jednego głównego założenia, z którego wychodzą pomniejsze pomysły. Jest to istotne, ponieważ projektując całość w jednym, spójnym stylu, o wiele łatwiej dobrać poszczególne elementy wystroju.

Prawidłowe wyznaczenie poszczególnych stref w domu to kolejny element, na który powinno się zwrócić uwagę podczas projektowania. Zazwyczaj przestrzeń domu podzielona jest na część dzienną i sypialną. Warto podkreślić to rozróżnienie tworząc nowy projekt.

Niezmiernie ważna jest również ergonomia we wnętrzach czyli dostosowanie znajdujących się sprzętów i innych elementów wyposażenia, tak aby korzystanie z nich było wygodne i nie wymagało zbytniego nakładu pracy. Ma to szczególne znaczenie w urządzaniu łazienki czy kuchni. Dobór mebli do każdego z pomieszczeń również nie jest prosta sprawą. Istotny jest nie tylko sam wygląd, ale właśnie funkcjonalność, szczególnie w aspekcie ograniczonej przestrzeni.

Kompleksową koncepcję projektu można zamówić u naszych projektantów wnętrz, którzy połączą indywidualne potrzeby z najnowszymi trendami oraz zwizualizowanie idei, które chcemy osiągnąć planując aranżację wnętrz domu. Należy pamiętać, że zaplanowanie wnętrz może sprawić, że szybko i sprawnie przejdziemy przez cały proces tworzenia wnętrza nowego domu. Projektowanie domu online to nasza specjalność.

Poniżej prezentujemy przykład kompleksowo zrealizowanego projektu.
Projektowanie domu online

HARMONOGRAM

Kliknij w harmonogram, aby powiększyć

KONCEPT 1

1-Projekt-Koncepcyjny-mieszkanie-Projektowanie-Wnetrz-Online

Projekt zawiera: salon z jadalnią, strefę kuchenną oddziela tu wysunięty z wyspy bar. W salonie kanapa i fotel zwrócone w stronę kina domowego. Aneks kuchenny w zabudowie meblowej na wymiar. W przedpokoju szafa w zabudowie z pawlaczem. W sypialni przy łóżku stoliki nocne, szafa w zabudowie oraz stanowisko komputerowe. Pokój dziecięcy z przestrzenią na zabawę oraz naukę. W projekcie ujęto osobno łazienkę i dodatkowo WC. W łazience umieszczona została umywalka nablatowa wraz z szafką, wanna oraz funkcjonalny bidet i misa WC. 

KONCEPT 2

2-Projekt-Koncepcyjny-mieszkanie-Projektowanie-Wnetrz-Online

Projekt zawiera: salon z jadalnią, strefę kuchenną oddziela tu wyspa z płytą indukcyjna i okalający ją bar. W salonie kanapa w kształcie litery L zwrócona w stronę kina domowego. Aneks kuchenny w zabudowie meblowej na wymiar. W przedpokoju umieszczona zabudowana szafa z siedziskiem i wieszakiem na okrycia wierzchnie. W sypialni przy łóżku stoliki nocne oraz szafa w zabudowie. Pokój dziecięcy z przestrzenią na zabawę oraz naukę (biurko przy oknie). W projekcie ujęto osobno łazienkę i pralnię. W łazience umieszczona została umywalka nablatowa wraz z szafką,  wanna oraz funkcjonalny bidet i misa WC.

KONCEPT 3

3-Projekt-Koncepcyjny-mieszkanie-Projektowanie-Wnetrz-Online

Projekt zawiera: salon z jadalnią, strefę kuchenną oddzielają tu szafki kuchenne z wysuniętym blatem śniadaniowym. W salonie kanapa w kształcie litery L i fotel zwrócone w stronę kina domowego. Aneks kuchenny w zabudowie meblowej na wymiar. W przedpokoju umieszczona zabudowana szafa z półkami. W sypialni przy łóżku umieszczono dwie szafy ubraniowe w zabudowie z wnęką na szafkę nocną. Pokój dziecięcy z przestrzenią na zabawę oraz naukę (komoda i biurko przy oknie). W projekcie ujęto osobno łazienkę i pralnię. W łazience umieszczona została umywalka nablatowa wraz z szafką, dodatkowe półki pod blatem, wanna oraz funkcjonalny bidet i misa WC. 

Wizualizacje 3d wybranego projektu - KONCEPT 2

LISTA ELEMENTÓW

lista elementów

PROJEKTY TECHNICZNE

Kolorystyka ścian

Projektowanie-wnetrz-online-projekt-techniczny-kolor-scian

Podwieszane sufity

Projektowanie-wnetrz-online-projekt-techniczny-rzut-sufitów

Instalacje elektryczne

Projektowanie-wnetrz-online-projekt-techniczny-elektryka

Instalacje sanitarne

Projektowanie-wnetrz-online-projekt-techniczny-hydraulika

Projekt układu podłóg

Projektowanie-wnetrz-online-projekt-techniczny-rzut-podłóg

Szczegółowy projekt łazienki

Projektowanie-wnetrz-online-projekt-techniczny-łazienki

Projekt zabudowy kuchennej

Projektowanie-wnetrz-online-projekt-techniczny-zabudowa-kuchenna

Projekt mebli na wymiar

Projektowanie-wnetrz-online-projekt-techniczny-zabudowa-meblowa

SZCZEGÓŁOWY KOSZTORYS

Projektowanie-wnetrz-online-kosztorys-remontu-mieszkania