Aranżacja mieszkania z granatową sofą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny
Projekt mieszkania 30 m2 (1)

Salon

(Aranżacja mieszkania z granatową sofą)

Przemyślany design zapewnia optymalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni mieszkania. Dzięki otwartej na salon kuchni, przestrzeń dzienna staje się wizualnie większa, a kuchnia bardziej doświetlona. Wysoka zabudowa kuchenna zapewnia optymalne miejsce do przechowywania nie tracąc na strefie użytkowej. Zastosowane w kuchni jasne drewno dodaje zimnej kolorystyce naturalnego ciepła. Cześć salonowa projektu stawia na minimalizm w nowoczesnej odsłonie. Prosta forma dobranych elementów strefy wypoczynkowej zapewnia poczucie przestronności, a aranżacja współczesnych stonowanych dekoracji dodaje pomieszczeniu klasycznej elegancji.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt mieszkania 30 m2 (4)

Kuchnia

(Aranżacja mieszkania z granatową sofą)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt mieszkania 30 m2 (6)

Łazienka

(Aranżacja mieszkania z granatową sofą)

Nieprzerwana w łazience elegancka stylistyka stawia na nowoczesność. Prosta w formie kabina prysznicowa stanowi na tle płytek w odcieniu naturalnej szarości akcent pełen charakteru. Dzięki wysokiej szafie i podwieszanej komodzie, z półką idealną na ręczniki, przechowywanie niezbędności nie będzie stanowiło problemu. Okrągłe lustro i nowoczesne oświetlenie tworzą niezwykle szykowne zestawienie, komplementujące wyjątkowo udaną aranżację.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Projekt mieszkania 30 m2 (2)

Sypialnia

(Aranżacja mieszkania z granatową sofą)

Sypialnia to pomieszczenie, którego założeniem jest zapewnienie komfortowego wypoczynku. Kluczowym elementem jest dobór wpisującego się w metraż wygodnego łóżka. Dzięki materiałowemu obiciu zagłówka i nowoczesnemu oświetleniu zadaniowemu, wieczorna lektura będzie niezwykle komfortowa. Mimo ograniczonej przestrzeni, nie zabrakło miejsca na wykorzystującą pełną wysokość pomieszczenia, przestronną szafę. Odcienie bieli i szarości nadają sypialni klasycznego stylu, stanowiąc idealne tło pod dekoracyjny akcent kolorystyczny w odcieniu głębokiego granatu.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.