CENNIK za
pomieszczenie

Dodatkowe informacje

Cennik obowiązuje na pojedyńcze pomieszczenia typu: Salon, kuchnia, sypialnia, łazienka i inne. Od 30 do 44 m2 stawka: x1,5. Powyżej 45 m2 stawka: x2.  Salonu z kuchnią od 12 m2 do 30 m2 liczymy stawkę za pomieszczenie x1,5. W przypadku salonu z kuchnią powyżej 31 m2 stawka: x2

Klient otrzymuje 3 tury wizualizacji w cenie (1 propozycja + 2 tury modyfikacji).  Dodatkowe modyfikacje są płatne +200 zł za jedną turę zmian na pomieszczenie. Przy dużych pomieszczeniach koszt modyfikacji liczony jest zgodnie z modyfikatorem opisanym powyżej.

 

Koncepcja 2d

Cena za pomieszczenie:
299 zł

Standard

Cena za pomieszczenie:
949 zł

Max

Cena za pomieszczenie:
1 499 zł

Cennik za pomieszczenie 1

Gwarancja Satysfakcji

Jesteś bliski podjęcia decyzji jednak nadal się wahasz?

U nas nic nie ryzykujesz. Gwarantujemy Satysfakcje!

Dodatkowe informacje

Jeśli materiały, które otrzymasz nie spełnią Twoich oczekiwań od razu napisz do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze za etap prac którego nie zaakceptujesz.

Pracę dzielimy na trzy etapy. Projekt Koncepcyjny, Projekt Standard, Projekt Max. W przypadku niezadowolenia z wykonanej części pracy zwrócimy Ci pieniądze za dany etap prac.

Gwarancja satysfakcji obowiązuje do 5 dni roboczych od otrzymania materiałów lub do chwili zgłoszenia przez klienta modyfikacji do otrzymanych materiałów.   

 

email
Wyceń Twój projekt
Wyślij zapytanie