Projekt Standard

85 zł Cena za m2
  • Rzut 2d ustawienia wnętrza (3 propozycje)
  • Konsultacja i wbór najlepszego ustawienia
  • Wizualizacja 3D wybranego projektu
  • Lista elementów wyposażenia zaproponowanego w projekcie

Projekt Standard Przykład

Najczęściej wybierany przez klientów pakiet standard. 

Dzięki wizualizacjom można dokładnie zaplanować każdy element aranżacji wnętrza.
Jeśli będziesz miał jakieś pytania od strony technicznej projektant chętnie odpowie na nie w trakcie realizacji. 

HARMONOGRAM

Kliknij w harmonogram, aby powiększyć

Projekt koncepcyjny 1

Projekt Standard Przyklad Mieszkanie Dom 1

Projekt mieszkania zawiera: salon z jadalnią, strefę kuchenną oddziela tu wysunięty z wyspy bar. W salonie kanapa i fotel zwrócone w stronę kina domowego. Aneks kuchenny w zabudowie meblowej na wymiar. W przedpokoju szafa w zabudowie z pawlaczem. W sypialni przy łóżku stoliki nocne, szafa w zabudowie oraz stanowisko komputerowe. Pokój dziecięcy z przestrzenią na zabawę oraz naukę. W projekcie ujęto osobno łazienkę i dodatkowo WC. W łazience umieszczona została umywalka nablatowa wraz z szafką, wanna oraz funkcjonalny bidet i misa WC. 

Projekt koncepcyjny 2

Projekt Standard Przyklad Mieszkanie Dom 2

Projekt mieszkania zawiera: salon z jadalnią, strefę kuchenną oddziela tu wyspa z płytą indukcyjna i okalający ją bar. W salonie kanapa w kształcie litery L zwrócona w stronę kina domowego. Aneks kuchenny w zabudowie meblowej na wymiar. W przedpokoju umieszczona zabudowana szafa z siedziskiem i wieszakiem na okrycia wierzchnie. W sypialni przy łóżku stoliki nocne oraz szafa w zabudowie. Pokój dziecięcy z przestrzenią na zabawę oraz naukę (biurko przy oknie). W projekcie ujęto osobno łazienkę i pralnię. W łazience umieszczona została umywalka nablatowa wraz z szafką,  wanna oraz funkcjonalny bidet i misa WC.

Projekt koncepcyjny 3

Projekt Standard Przyklad Mieszkanie Dom 3

Projekt mieszkania zawiera: salon z jadalnią, strefę kuchenną oddzielają tu szafki kuchenne z wysuniętym blatem śniadaniowym. W salonie kanapa w kształcie litery L i fotel zwrócone w stronę kina domowego. Aneks kuchenny w zabudowie meblowej na wymiar. W przedpokoju umieszczona zabudowana szafa z półkami. W sypialni przy łóżku umieszczono dwie szafy ubraniowe w zabudowie z wnęką na szafkę nocną. Pokój dziecięcy z przestrzenią na zabawę oraz naukę (komoda i biurko przy oknie). W projekcie ujęto osobno łazienkę i pralnię. W łazience umieszczona została umywalka nablatowa wraz z szafką, dodatkowe półki pod blatem, wanna oraz funkcjonalny bidet i misa WC. 

Wizualizacje 3d wybranego projektu

Kliknij zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

LISTA ELEMENTÓW

Projekt Standard Przyklad Mieszkanie Dom 21