Kurs Video 

Planowanie Budżetu
i Stylu Wnętrza

(Brak budżetu, może Cię sporo kosztować)

Wartość kursu: 299 zł
Cena: 99 zł

5

Lekcji

12

Video

2 godziny

Długości

Polski

Język

O kursie:

Przy projektowaniu wnętrz tematem, który często pojawia się w rozmowach z klientami jest koszt remontu. Nic dziwnego skoro remont mieszkania o wielkości 50 m2 może kosztować od 50 tys zł do kwoty 200 tys zł, przy czym górna kwota wyznaczona jest przez rozsądek, ponieważ górny limit w zasadzie nie istnieje. 

Celem nadrzędnym kursu jest: omówienie różnych wariantów budżetu na remont i przedstawienie co realnie można wykonać w budżecie niskim / średnim / wysokim.

Cel ten realizujemy posługując się konkretnym przykładem mieszkania wykonanym w budżecie niskim oraz średnim. Pokażemy zatem komplet materiałów od projektu koncepcyjnego, poprzez wizualizacje, aż do tabeli budżetowej prezentującej kosztorys pozycje po pozycji. 

W kursie przedstawiamy również część rozwiązań wysokobudżetowych. Omawiamy również budżet wykonania kuchni i łazienki.

W drugiej części kursu omawiamy style wnętrza, cechy charakterystyczne poszczególnych stylów, wady, zalety oraz dla kogo zalecany jest dany styl. Podpowiemy też jakie materiały są szczególnie trudne w utrzymaniu, a które nie sprawią większych problemów w codziennej eksploatacji.

Zaplanuj wnętrze za darmo!

W kolejnej części kursu opowiadamy na pytanie czy można zaprojektować wnętrze za darmo? 
Odpowiemy również jak samodzielnie zaplanować przestrzeń naszego wnętrza. Omawiamy, kiedy bezwzględnie potrzebny będzie do tego projektant z nadzorem nad realizacją, w jakim przypadku wybrać projektanta online, a kiedy możemy skorzystać z alternatywnych możliwości. 

Ukończenie kursu pomoże Ci:

Dla kogo jest ten kurs?

Opinie na temat naszych projektów

Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 1
Dorota Ł

Dziękuję za przesłane wizualizacje. Salon robi wrażenie - jest elegancko i nowocześnie. Mam też wrażenie że całość jest ze sobą spójna.

Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 2

Ocena:

Poprzedni
Następny
Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 3
Anna B

Jesteśmy zachwyceni. Bardzo dziękujemy. Jest pięknie. O taki efekt nam chodziło.

Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 2

Ocena:

Poprzedni
Następny
Projektowanie-lazienki-opinia-klienta (2)
Natalia K

Bardzo dziękujemy za wizualizacje, bardzo nam się podoba, jest tak jak sobie wyobrażaliśmy.

Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 2

Ocena:

Poprzedni
Następny

Kurs zawiera

Gwarancja Satysfakcji

Gwarancja Satysfakcji-V2

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jesteś bliski podjęcia decyzji, jednak nadal się wahasz? 

U nas nic nie ryzykujesz. Dajemy Gwarancje Satysfakcji!

Jeśli materiały, które otrzymasz nie spełnią Twoich oczekiwań napisz do nas, dlaczego nie jesteś zadowolony z kursu i czego w nim zabrakło, a zwrócimy Ci pieniądze. 

Gwarancja Satysfakcji obowiązuje przez 14 dni od zakupu. 

Czytaj więcej

Często zadawane pytania - FAQ

Poczekaj przez pierwsze 15 minut po opłaceniu zamówienia, ponieważ system potrzebuje je przetworzyć. Po 15 minutach zaloguj się do poczty i sprawdź czy otrzymałeś mail. 


Jeśli nadal nie możesz znaleźć maila wpisz w wyszukiwarkę poczty hasło “Projektowanie Wnętrz Online”, aby wyszukać mail w katalogach. Na końcu sprawdź folder spam. 

W pierwszej kolejności wpisz dane logowania ręcznie, bez przeklejania. Jeśli to nie pomoże skorzystaj z opcji zresetowania hasła. 

Dostęp do kursu jest na okres 60 dni, więc spokojnie zdążysz go ukończyć 

Tak, wszystkie odcinki nakręcone są w postaci video. Kurs zawiera również materiały dodatkowe w postaci tabel i odesłania do ciekawych zasobów w sieci. 

Jeśli będziesz niezadowolony z kursu napisz do nas mail z informacją dlaczego zwrotną w 2 – 3 zdaniach. Zwrócimy Ci pełną wpłaconą kwotę. Gwarancja Satysfakcji obowiązuje przez 14 dni kalendarzowych od zakupu.  

Gotowy, aby zacząć?

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera