Kurs Video 

Planowanie budżetu
i stylu wnętrza

(Brak budżetu, może Cię sporo kosztować)

Wartość kursu: 299 zł
Cena: 99 zł

5

Lekcji

12

Video

2 godziny

Długości

Polski

Język

O kursie:

Przy projektowaniu wnętrz tematem, który często pojawia się w rozmowach z klientami jest koszt remontu. Nic dziwnego skoro remont mieszkania o wielkości 50 m2 może kosztować od 50 tys zł do kwoty 200 tys zł, przy czym górna kwota wyznaczona jest przez rozsądek, ponieważ górny limit w zasadzie nie istnieje. 

Celem nadrzędnym kursu jest: omówienie różnych wariantów budżetu na remont i przedstawienie co realnie można wykonać w budżecie niskim / średnim / wysokim.

Cel ten realizujemy posługując się konkretnym przykładem mieszkania wykonanym w budżecie niskim oraz średnim. Pokażemy zatem komplet materiałów od projektu koncepcyjnego, poprzez wizualizacje, aż do tabeli budżetowej prezentującej kosztorys pozycje po pozycji. 

W kursie przedstawiamy również część rozwiązań wysokobudżetowych. Omawiamy również budżet wykonania kuchni i łazienki.

W drugiej części kursu omawiamy style wnętrza, cechy charakterystyczne poszczególnych stylów, wady, zalety oraz dla kogo zalecany jest dany styl. Podpowiemy też jakie materiały są szczególnie trudne w utrzymaniu, a które nie sprawią większych problemów w codziennej eksploatacji.

Zaplanuj wnętrze za darmo!

W kolejnej części kursu opowiadamy na pytanie czy można zaprojektować wnętrze za darmo? 
Odpowiemy również jak samodzielnie zaplanować przestrzeń naszego wnętrza. Omawiamy, kiedy bezwzględnie potrzebny będzie do tego projektant z nadzorem nad realizacją, w jakim przypadku wybrać projektanta online, a kiedy możemy skorzystać z alternatywnych możliwości. 

Ukończenie kursu pomoże Ci:

Dla kogo jest ten kurs?

Opinie na temat naszych projektów

Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 2
Dorota Ł

Dziękuję za przesłane wizualizacje. Salon robi wrażenie - jest elegancko i nowocześnie. Mam też wrażenie że całość jest ze sobą spójna.

Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 3
Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 4
Anna B

Jesteśmy zachwyceni. Bardzo dziękujemy. Jest pięknie. O taki efekt nam chodziło.

Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 3
Projektowanie-lazienki-opinia-klienta (2)
Natalia K

Bardzo dziękujemy za wizualizacje, bardzo nam się podoba, jest tak jak sobie wyobrażaliśmy.

Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 3

Kurs zawiera

Gwarancja Satysfakcji

Planowanie Budżetu i Stylu Wnętrza 7

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Często zadawane pytania - FAQ

Poczekaj przez pierwsze 15 minut po opłaceniu zamówienia, ponieważ system potrzebuje je przetworzyć. Po 15 minutach zaloguj się do poczty i sprawdź czy otrzymałeś mail. 


Jeśli nadal nie możesz znaleźć maila wpisz w wyszukiwarkę poczty hasło „Projektowanie Wnętrz Online”, aby wyszukać mail w katalogach. Na końcu sprawdź folder spam. 

W pierwszej kolejności wpisz dane logowania ręcznie, bez przeklejania. Jeśli to nie pomoże skorzystaj z opcji zresetowania hasła. 

Dostęp do kursu jest na okres 60 dni, więc spokojnie zdążysz go ukończyć 

Tak, wszystkie odcinki nakręcone są w postaci video. Kurs zawiera również materiały dodatkowe w postaci tabel i odesłania do ciekawych zasobów w sieci. 

Jeśli będziesz niezadowolony z kursu napisz do nas mail z informacją dlaczego zwrotną w 2 – 3 zdaniach. Zwrócimy Ci pełną wpłaconą kwotę. Gwarancja Satysfakcji obowiązuje przez 14 dni kalendarzowych od zakupu.  

Gotowy, aby zacząć?