CENNIK za
pomieszczenie

Dodatkowe informacje

Cennik obowiązuje na pojedyńcze pomieszczenia typu: Salon, kuchnia, sypialnia, łazienka i inne. Od 30 do 44 m2 stawka: x1,5. Powyżej 45 m2 stawka: x2.  Salonu z kuchnią od 12 m2 do 30 m2 liczymy stawkę za pomieszczenie x1,5. W przypadku salonu z kuchnią powyżej 31 m2 stawka: x2

Klient otrzymuje 3 tury wizualizacji w cenie (1 propozycja + 2 tury modyfikacji).  Dodatkowe modyfikacje są płatne +200 zł za jedną turę zmian na pomieszczenie. Przy dużych pomieszczeniach koszt modyfikacji liczony jest zgodnie z modyfikatorem opisanym powyżej.

 

Koncepcja 2d
 • Rzut wnętrza 2d + modyfikacje
 • Konsultacja (tel, mail)

Cena za pomieszczenie: 249 zł

Standard
 • Koncepcja 2d
 • Wizualizacje 3d + 2 modyfikacje
 • Lista produktów

Cena za pomieszczenie: 799 zł

Max
 • Standard
 • Projekty techniczne
 • Kosztorys

Cena za pomieszczenie: 1 299 zł

Projektowanie pokoju dziecięcego
Online

Pokój dziecięcy jest tym miejscem w domu czy w mieszkaniu, które zmienia się najczęściej. Wraz z wiekiem dziecka ewoluują bowiem jego potrzeby, co ma wpływ na zmianę wystroju wnętrza oraz zamianę jednych elementów na inne. 

W przypadku młodszych dzieci aranżacja wnętrza to zadanie przede wszystkim dla rodziców. Jeśli jednak mamy już dzieci w wieku przedszkolnym czy szkolnym, warto wspólnie z nimi zaplanować wygląd ich nowego pokoju. Dziecko o wiele lepiej będzie czuło się w przestrzeni, na której wygląd miało wpływ i którą mogło sobie urządzić po swojemu. Projektowanie pokoju dziecka online

Wyceń Twój projekt
 • Bezpłatna wycena
 • Szybka konsultacja projektu
 • Darmowy ebook
 • Gwarancja satysfakcji
email
Wyślij zapytanie

Projekt Pokoju dziecięcego Online

(Realizacje 2019)

Projekt Pokoju dziecięcego Online

(Poradnik)

Pokój dziecięcy jest wyjątkowym pomieszczeniem, w którym łączy się świat rzeczywisty z krainą marzeń i dziecięcych fantazji. Przy projektowaniu dziecięcego pokoju powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko funkcjonalność wnętrza, ale również indywidualne potrzeby dziecka, jego zainteresowania, ulubione zabawy, a także wiek. Projektowanie pokoju dziecka online

Jaka zaprojektować pokój dziecięcy?

Pokój dziecięcy jest tym miejscem w domu czy w mieszkaniu, które zmienia się najczęściej. Wraz z wiekiem dziecka ewoluują bowiem jego potrzeby, co ma wpływ na zmianę wystroju wnętrza oraz zamianę jednych elementów na inne. W przypadku młodszych dzieci aranżacja wnętrza to zadanie przede wszystkim dla rodziców. Jeśli jednak mamy już dzieci w wieku przedszkolnym czy szkolnym, warto wspólnie z nimi zaplanować wygląd ich nowego pokoju. Dziecko o wiele lepiej będzie czuło się w przestrzeni, na której wygląd miało wpływ i którą mogło sobie urządzić po swojemu. Projektowanie pokoju dziecka online

Projektowanie Pokoju Dziecka 1
Funkcjonalny podział na strefy

Bez względu na wielkość pomieszczenia, pokój dziecięcy powinien mieć wydzielone 4 niezbędne strefy:

Strefa snu

Podstawą jest duże i wygodne łóżko, dostosowane do wieku dziecka. W przypadku niewielkich pomieszczeń dobrze jest wybrać takie łóżko, pod którym będzie można wygospodarować przestrzeń na pojemniki czy kontenery na zabawki czy inne drobiazgi.

Pokój dziecięcy Strefa snu
Projektowanie Pokoju Dziecka 2
Strefa zabawy

Dziecko powinno mieć sporo miejsca na podłodze, aby móc rozwijać swoje zdolności i zainteresowania – budować z klocków, bawić się samochodami czy innymi zabawkami, które wymagają sporej przestrzeni

Strefa nauki

Ergonomiczne biurko i krzesło powinny być wygodne, komfortowe oraz mieć możliwość regulowania wysokości blatu czy siedziska. Dzięki temu meble przez kilka lat będą mogły rosnąć wraz z dzieckiem. Biurko powinno być na tyle duże, by zmieściło się przy nim nie tylko dziecko, ale również osoba dorosła – rodzice często pomagają przecież dzieciom w odrabianiu lekcji. Projektowanie pokoju dziecka online

Projektowanie Pokoju Dziecka 3
Projektowanie Pokoju Dziecka 4
Strefa przechowywania

Półki, komody, szafy czy szuflady powinny być stabilne, bezpieczne, zapewniać łatwy dostęp do ubrań, zabawek czy przyborów szkolnych.

Stylistyka wnętrza

Stylistyka dziecięcego wnętrza uzależniona jest najczęściej od wieku dziecka, jego indywidualnych upodobań oraz płci. Jednak, podobnie jak w przypadku innych wnętrz w domu czy w mieszkaniu, także w pokojach dziecięcych trendy dosyć często się zmieniają. Projektowanie pokoju dziecka online. Aktualnie najmodniejsze style w dziecięcych pokojach to:

Styl minimalistyczny

Pokój utrzymany jest w jednej linii kolorystycznej, wszystkie zabawki są schowane, a przestrzeń bardzo uporządkowana.

Styl skandynawski

Połączenie bieli i szarości z drewnianymi meblami i dodatkami tworzy uporządkowaną, elegancką przestrzeń. Jasna kolorystyka sprawia, że wnętrze wydaje się optycznie większe niż w rzeczywistości. Styl skandynawski doskonale sprawdzi się w przypadku pokoju niemowlęcego.

Neutralny design

Białe ściany, jednolite meble, niewielka ilość sprzętu. Dzięki takiemu rozwiązaniu pokój może ewoluować wraz z zainteresowaniami i wiekiem dziecka. Może ono samodzielnie aranżować sobie wnętrze poprzez umiejętne dobieranie dodatków w taki sposób, aby było dla niego jak najbardziej przyjazne.

Styl eklektyczny

Zróżnicowana kolorystyka wnętrza, dużo dekoracji i dodatków, wiele zabawek na wierzchu. W przypadku takiego rozwiązania łatwo jest jednak przekroczyć granicę, za którą wnętrze w stylu eklektycznym zamienia się w królestwo chaosu i bałaganu.

A co na ścianach?

Ściany w dziecięcym pokoju powinny być jasne – najlepiej białe lub w delikatnych, pastelowych odcieniach. Dzięki temu będą neutralna bazą pod różnego rodzaju dekoracje. Co więcej, jasna kolorystyka jest wskazana również ze względu na rozwój układu nerwowego malucha. Mocne, wyraziste, nasycone kolory mogą działać na dziecko drażniąco. Planując malowanie dziecięcego pokoju, warto szczególną uwagę zwrócić uwagę nie tylko na kolor farby, ale również jej jakość. Należy wybierać farby ekologiczne, antyalergiczne i w pełni bezpieczne dla dzieci. Projektowanie pokoju dziecka online

Rodzaj dekoracji ściennych uzależniony jest od wielu dziecka i jego indywidualnych potrzeb. Na ścianach świetnie sprawdzają się:

Naklejki
Naklejki i szablony

Pozwalają w krótkim czasie ciekawie udekorować ścianę i stworzyć w dziecięcym pokoju baśniową krainę pełna ulubionych bajkowych postaci.

Fototapety

Nowoczesne fototapety dają praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Są ciekawą ozdobą ściany, a jednocześnie mogą przykryć jej mankamenty. Fototapety są nie tylko efektowne, ale również praktyczne. Nie blakną, nie niszczą się i można je bez problemu umyć w przypadku zabrudzenia.

Projektowanie Pokoju Dziecka 5
111
Farby tablicowe

Pomalowanie nimi ściany lub fragmentu ściany da maluchom wielką frajdę z malowania po ścianach. Gdy będą miały kawałek ściany dla siebie, ograniczymy ryzyko, że flamastry czy kredki pójdą w ruch na ścianie w kuchni czy w salonie.

Obrazki i plakaty

Wybór obrazków i plakatów jest praktycznie nieograniczony. Można więc bez problemu znaleźć coś na ścianę dla przedszkolaka, starszaka i nastolatka. Projektowanie pokoju dziecka online

Projektowanie Pokoju Dziecka 6
Projektowanie Pokoju Dziecka 7
Ozdobne półeczki

Na niewielkich, zamontowanych na ścianach półeczkach można postawić ulubione zabawki czy maskotki, dzięki czemu ściana nie będzie zbyt pusta i nabierze indywidualnego wyrazu.

Meble

Meble w pokoju dziecięcym powinny być przede wszystkim klasyczne, proste, dostosowane do wieku dziecka oraz jego potrzeb. Dobrym rozwiązaniem jest wybieranie takich mebli, które rosną wraz z dzieckiem. Jest to możliwe w przypadku biurka czy krzeseł, których wysokość można regulować.

Biurko – należy je ustawić blisko okna, aby dziecko miało dostęp do światła dziennego. Przy ustawianiu biurka warto wziąć pod uwagę, czy dziecko jest leworęczne czy praworęczne. Jeśli maluch jest praworęczny, biurko powinno być tak ustawione, aby światło padało na biurko z lewej strony. W przypadku dziecka leworęcznego ustawiamy biurko odwrotnie.

 Krzesło – dzieci w wieku szkolnym powinny mieć krzesło wyposażone w regulację wysokości i głębokości siedziska oraz regulację oparcia. Dzięki temu wraz ze wzrostem dziecka będzie można korygować wysokość poszczególnych elementów krzesła.

Projektowanie pokoju dziecka online

Oświetlenie

W pokoju dziecięcym kluczową rolę odgrywa oświetlenie. Najważniejsze jest, oczywiście, naturalne źródło światła, którego w pokoju powinno być jak najwięcej. Warto więc zadbać o to, by aranżacja okienna nie była zbyt ciemna i nie blokowała dopływu światła dziennego. Oprócz światła naturalnego konieczne są również lampy:

Lampka nocna

Szczególnie ważna w przypadku niemowląt i młodszych dzieci, które mogą mieć problemy z zasypianiem. Lampki nocne dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Niektóre z nich projektują ciekawe układy świetlne na ścianach czy suficie. Można również kupić lampkę z funkcją pozytywki. Najważniejsze, by lampka nocna dawała delikatne, przytłumione światło, które nie będzie utrudniało zasypiania.

Górna lampa oświetlająca całe pomieszczenie

Najmocniejsze źródło światła

Lampka na biurko

Przydatna podczas odrabiania lekcji. Powinna być ustawiona tak, by dziecko nie zasłaniało sobą światła.

Szukasz inspiracji na projekt dla Twojego Dziecka?

Sprawdź te serwisy, po kliknięciu w logo zostaniesz przeniesiony do projektów dziecięcych: 

Potrzebujesz projekt innego pomieszczenia?

Sprawdź te linki, a zostaniesz przeniesiony do strony z informacją cenową, przykładowymi projektami i poradnikiem projektowania:

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK DO POBRANIA
UNIKNIJ 10 BŁĘDÓW PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ ONLINE!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Pobierając poradnik zapisujesz się do newslettera