Aranżacja salonu w stylu industrialnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt nowoczesnego salonu (7)

Ściana medialna

(Aranżacja salonu w stylu industrialnym)

Nowoczesny salon to miejsce, które spełnia rozmaite funkcje. Jednym z charakterystycznych elementów jego wyposażenia jest ściana medialna. Nie musi ona być koniecznie dopasowana pod względem wizualnym do wystroju wnętrza. Stylizowana na ceglany mur konstrukcja doskonale kontrastuje z pozostałymi ścianami utrzymanymi w jednolitej tonacji kolorystycznej. Ściana medialna doskonale nadaje się do umieszczenia na niej telewizora LCD. Można też umieścić pod nią brązową szafkę do przechowywania rozmaitych przedmiotów codziennego użytku.
projekt nowoczesnego salonu (13)

Jadalnia

(Aranżacja salonu w stylu industrialnym)

W nowoczesnym salonie pełniącym funkcję jadalni istotną rolę odgrywa odpowiednio dobrany stół. Warto jest wybrać model z drewnianym blatem oraz metalowymi nogami. Przy umieszczonym nieopodal okna meblu można spędzić przyjemnie czas na spożywaniu posiłku oraz rozmowie z współbiesiadnikami. Ustawiona nieopodal lampa zapewni siedzącym przy stole osobom odpowiedni poziom oświetlenia. Jest to szczególnie ważne podczas wizyt, które odbywają się wieczorową porą.
projekt nowoczesnego salonu (1)

Strefa odpoczynku

(Aranżacja salonu w stylu industrialnym)

W odpowiednio urządzonym nowoczesnym salonie musi obowiązkowo znaleźć się także miejsce na wypoczynek. Usytuowana pod oknem narożna kanapa zapewni domownikom oraz zaproszonym przez nich gościom pełen relaks w trakcie rozmowy czy też oglądania telewizji. Przy niewielkim stoliku kawowym można wypić kawę oraz zjeść ciastko. Wrażenie przytulności pomieszczenia zwiększy ręcznie pleciony dywan w kolorze zbliżonym do koloru ścian.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.