Blog

Blog 1

PROJEKTANT ONLINE, CZY PROJEKTANT Z NADZOREM WYKONANIA?

Zastanawiasz się na tym, czy zamówienie projektu przez internet jest dobrą decyzją? A może powinieneś umówić się na osobiste spotkanie z projektantem? Przeczytaj więcej!

Blog 2

UMOWA Z FIRMĄ REMONTOWĄ. JAK JĄ PRZYGOTOWAĆ I UNIKNĄĆ PROBLEMÓW?

Potrzebujesz wzór umowy z firmą wykonującą remont? Chcesz uniknąć typowych błędów? Wejdź na naszą stronę, aby pobrać gotowy wzór umowy!

Blog 3

JAK ZNALEŹĆ DOBRĄ EKIPĘ REMONTOWĄ?

Szukasz ekipy remontowej? W tekście omawiamy jak najlepiej rozpocząć poszukiwanie firmy remontowej, oraz co warto ustalić przed rozpoczęciem współpracy.

Blog 4

JAK POWINNA WYGLĄDAĆ WSPÓŁPRACA Z PROJEKTANTEM?

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy z projektantem? Sprawdź, co powinieneś ustalić, oraz jakie materiały powinieneś otrzymać od projektanta.

Blog 5

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY PRZY WYKONYWANIU REMONTU

Zapoznaj się z listą 9 najczęściej popełnianych błędów podczas wykonywania remontu. Każdy z nich może Cię słono kosztować! Zapraszamy do artykułu!

Blog 6

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZA

Chciałbyś przejść przez etap remontu bez problemów? Najważniejszy jest dobry plan! Sprawdź listę najczęściej popróchniałych błędów, które mogą okazać się kosztowne.

planowanie-remontu

KOLEJNOŚĆ PRAC REMONTOWYCH
W MIESZKANIU

Krok po kroku, jakie prace powinieneś przeprowadzić w pierwszej koleności, a jakie w dalszej. Przeczytaj zanim zaczniesz remont >>

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.