Projekt Łazienki

Projektowanie Łazienki 1

Ocena: 4,9 – 7 opini

Projektowanie Łazienki

Potrzebujesz Projekt Łazienki?

Czytaj więcej >>

Projektowanie wystroju łazienki może mieć różny stopień trudności w zależności od jej metrażu. W przypadku niewielkich łazienek, jakie spotykamy w starym budownictwie, generalny remont powinien zacząć się od dokładnego projektu i maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Najczęściej bowiem w takich łazienkach nie za bardzo można pozwolić sobie na szaleństwa stylistyczne, bardziej trzeba się skupić na tym, by wszystkie niezbędne elementy zmieściły się w niej.W nowoczesnym budownictwie oraz w domach jednorodzinnych takiego problemu nie ma – łazienki to najczęściej duże i przestronne pomieszczenia, z których można zrobić prawdziwe salony kąpielowe, które staną się miejscem nie tylko codziennego użytkowania, ale również wypoczynku i relaksu.

Projekty Łazienek
Portfolio (2021 r / 2020 r)

Ostatnie realizacje

Opinie

Patrycja W
Patrycja W
17.02.2020 r
link do projektu >>
Czytaj więcej
Dziękuje bardzo pani Beato za super współpracę jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu.
Paweł R
Paweł R
17.01.2020 r
link do projektu >>
Czytaj więcej
Pani propozycje aranżacji wnętrz bardzo nam się podobały
Marek S
Marek S
21.07.2019 r
link do projektu >>
Czytaj więcej
Wszystko jest oki, bardzo nam się podoba. 🙂
Poprzedni
Następny

Projekt Łazienki
(proces realizacji krok po kroku)

Etapy procesu projektowego:

Proces został opisany szczegółowo poniżej

Projekt koncepcyjny 1

Rzut aranżacyjny, który zawiera funkcjonalny rozkład wnętrza. Jest wstępną propozycją rozkładu elementów charakterystycznych dla pomieszczenia.

Projekt koncepcyjny 2

Projekt koncepcyjny II to druga propozycja aranżacyjna wnętrza. Odpowiedź na oczekiwania i sugestie klienta.

Projekt koncepcyjny 3

Projekt koncepcyjny III to trzeci wariant projektu pomieszczenia w formie rzutu z góry z rozmieszczeniem ścian działowych i mebli.

Projekt koncepcyjny
od dewelopera

Projektem koncepcyjnym od dewelopera jest charakterystyka wnętrza. Ogólny rzut wnętrza bez elementów technicznych i detali. Przedstawia główne założenia w projekcie.

Projekt koncepcyjny finalny
wybrany przez klienta

Przekazanie ostatecznych wytycznych dotyczących projektu wnętrza. Po akceptacji projektu koncepcyjnego zaczynamy pracę nad wizualizacjami.

Wizualizacje projektu łazienki

Wizualizacja pozwala szybko przejść do etapu prac wykończeniowych. Jest to dokumentacja w formie widoków 3d. To wyznacznik dla fachowca, jak powinien wykonywać pracę.

Wizualizacje projektu łazienki - Wersja1

Wizualizacje projektu łazienki - Wersja2

Wizualizacje projektu łazienki - Wersja3
(wybrana przez klienta)

Projekty techniczne łazienki

Instalacje
elektryczne

Projekt instalacji elektrycznej zawiera podstawowe rozwiązania oraz parametry. Dokumentacja ta pozwala na precyzyjne rozmieszczenie opraw oświetleniowych, gniazd wtyczkowych i tras układania przewodów.

Podwieszane
sufity

Podwieszany sufit daje wiele możliwości aranżacyjnych. Można go również wykorzystać do zamontowania elementów wentylacyjnych (kratek, wiatraków), izolacji akustycznej oraz podświetlenia pomieszczenia.

Posadzki
łazienki

Posadzki mają za zadanie spełniać wszystkie oczekiwania względem eksploatacji oraz aranżacji wnętrza. Muszą być odporne na ścieranie, czy też wilgoć.

Widok ścian

Widok ścian przedstawia wygląd poszczególnych ścian łazienki, w jaki sposób zostały zaaranżowane.

Hydraulika

Projekt hydrauliki tworzą instalacje dopływowe i odpływowe, których zadaniem jest dostarczenie do wnętrza wody użytkowej oraz usunięcie ścieków. Rury do wody są rozplanowane w taki sposób, aby uwzględniały w układzie instalacje grzewcze.

Układ płytek

Rzut ułożenia płytek we wnętrzu, określa zastosowane materiały i ich wymiary.

Zabudowa meblowa

Rysunek techniczny na potrzeby projektowania łazienki przedstawia usytuowanie w pomieszczeniu mebli zaprojektowanych indywidualnie.

Kosztorys projektu łazienki

Projektowanie Łazienki
(Poradnik)

Łazienka jest pomieszczeniem użytkowym, z którego wszyscy domownicy korzystają praktycznie kilka razy dziennie. Aby spełniała wszystkie oczekiwania użytkowników, powinna więc łączyć w sobie wysoką funkcjonalność i komfort użytkowania z estetyką i elegancją.

Jaka jest Twoja łazienka?

Projektowanie wystroju łazienki może mieć różny stopień trudności w zależności od jej metrażu. W przypadku niewielkich łazienek, jakie spotykamy w starym budownictwie, generalny remont powinien zacząć się od dokładnego projektu i maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Najczęściej bowiem w takich łazienkach nie za bardzo można pozwolić sobie na szaleństwa stylistyczne, bardziej trzeba się skupić na tym, by wszystkie niezbędne elementy zmieściły się w niej.

W nowoczesnym budownictwie oraz w domach jednorodzinnych takiego problemu nie ma – łazienki to najczęściej duże i przestronne pomieszczenia, z których można zrobić prawdziwe salony kąpielowe, które staną się miejscem nie tylko codziennego użytkowania, ale również wypoczynku i relaksu.

Łazienka
Projektowanie-lazienki-online-z-owalna-wanna

Odpowiedz sobie na pytania:

1. Jaki metraż ma łazienka?

Jeśli jest niewielka i ma ograniczoną przestrzeń, warto skupić się na takim jej urządzeniu, aby nie była optycznie jeszcze mniejsza niż w rzeczywistości. W takich wnętrzach można zastosować natomiast szereg rozwiązań, dzięki którym wnętrze będzie wydawało się większe niż jest w rzeczywistości.

2. Ile osób będzie korzystało z łazienki?

Ta informacja pozwoli na ustalenie, jak dużo powierzchni użytkowej potrzeba na blatach czy półkach w łazience. Wystrój musi być bowiem tak dopasowany, by każdy z użytkowników miał kawałek wolnej przestrzeni.

3. Ile osób jednocześnie będzie korzystało z łazienki?

Jeśli więcej niż jedna, warto zadbać o to, aby dwie osoby mogły się w łazience swobodnie poruszać, nie przeszkadzając sobie nawzajem. Jeśli jedna osoba chce wziąć prysznic, a druga właśnie wkłada pranie do pralki, każda z nich musi mieć kawałek przestrzeni dla siebie.

4. Jakie są nawyki i przyzwyczajenia osób korzystających z projektowanej łazienki?

Niektórzy użytkownicy korzystają z łazienki szybko i spędzają w niej niewiele czasu, inne traktują ją jako przestrzeń relaksu, odpoczynku i jako domowe spa. Warto na tym etapie ustalić między innymi, czy w łazience znajdzie się wanna czy prysznic. Wybór zależy zarówno od upodobań i nawyków użytkowników, jak i od możliwości w danej przestrzeni.

5. Czy osoby korzystające z łazienki potrzebują jej specjalnego dostosowania?

To pytanie dotyczy przede wszystkim tego, czy z łazienki będą korzystały osoby starsze lub niepełnosprawne. Ich indywidualne potrzeby oraz ograniczenia ruchowe trzeba wziąć pod uwagę podczas planowania przestrzeni. Chodzi bowiem o to, by pomieszczenie było komfortowe, wygodne w użytkowaniu, ale również bezpieczne. Dostosowanie łazienki do specjalnych potrzeb użytkowników warto rozpocząć już na etapie projektowania łazienki. Na późniejszym etapie wiele prac może już być bowiem niemożliwych do zrealizowania.

Projektowanie Wnetrz. Niefunkcjonalny układ łazienki

Wanna czy prysznic? CO WYBRAĆ?

To jedno z najważniejszych pytań, jakie stawiają sobie użytkownicy przyszłej łazienki. W zależności od potrzeb możemy dostosować funkcjonalność danej łazienki. I tak w skrócie poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy łazienki, biorąc pod uwagę różne rozwiązania:

Łazienka z prysznicem

To rozwiązanie praktyczne i ekonomiczne ze względu na zużycie wody oraz czas, jaki zajmuje kąpiel. Doskonale sprawdza się w małej łazience. Polecana przede wszystkim osobom prowadzącym szybki tryb życia, aktywnym i uprawiającym sport.

Projekt-lazienki-online-piekna-w-bieli-i-drewnie
Projektowanie Łazienki 16

Łazienka z wanną

To miejsce dla osób ceniących uniwersalne rozwiązania. Taką wersję w większości przypadków wybierają rodziny z małymi dziećmi, a także osoby lubiące zażywać długie kąpiele, wykorzystując czas na zabiegi pielęgnacyjne.

Rodzaj prysznica

Przy większości decyzji odnośnie elementów wykończenia masz możliwość wybrania rozwiązań praktycznych lub o wysokiej estetyce. Tak samo jest w przypadku prysznica. Warto jednak zastanowić się czy na pewno ważniejsza jest dla Ciebie estetyka?

Kabina prysznicowa

Kabina prysznicowa

Zalety: niska cena, gotowe rozwiązanie łatwe w instalacji, zazwyczaj znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości, 
Wady: mniejsza estetyka niż przy rozwiązaniach dedykowanych.

Prysznic typu walki in

Prysznic typu walk in wygląda pięknie  na ekspozycji i tak samo może wyglądać w Twoim domu, jednak po kilku tygodniach regularnego mycia całej szyby możesz zmienić zdanie na temat posiadania tego rozwiązania. 

Zalety: tworzy piękną estetykę wnętrza.

Wady: wysoki koszt wykonania, większa ilość pracy przy wykonaniu, uciążliwa eksploatacja.

Kabina Walk in
Prysznic z kotarą

Prysznic z kotarą

Prysznic z kotara stosuje się jako ostateczność w małych  wnętrzach i przy ograniczonym budżecie. 

Zalety: niska cena.

Wady: rozchlapywanie wody po łazience, brudzenie się kotary, niska estetyka.

Dedykowany

Prysznic dedykowany realizowany jest w dużych salonach kąpielowych. Można przykładowo zastosować dużą kabinę z przeszkleniem lub przeciwnie zostawić otwartą przestrzeń przejściową oddzieloną ścianka, aby woda nie rozchlapywała się po powierzchni. 

Prysznic dedykowany
Projektowanie Łazienki 17

Wanna i prysznic
dwa w jednym

Rozwiązanie pośrednie rekomendowane dla rodziny, gdzie konieczne jest dostosowanie do różnych potrzeb w przypadku kiedy nie ma możliwości zastosowania osobnej wanny i osobnej kabiny prysznicowej. 

Rodzaje wanien

Marzy Ci się wielka wanna trójkątna z hydromasażem? Jest to świetne rozwiązanie do salonu kąpielowego, jednak radzimy unikać go jeśli nie masz alternatywy w postaci prysznica.

Wanna

Standardowa

Przychylasz się do wyboru standardowej wanny sprawdź również jak jest wyprofilowana i ile mieści litrów wody. Mniejsza pojemność oznacza szybsze napełnienie i niższe rachunki za wodę. 

Wanna wolnostojąca

Wanna wolnostojaca
Wanna trójkątna

Wanna narożna

Wanna z hydromasażem

Wanna z hydromasażem

Meble do łazienki

Wybór mebli zależy przede wszystkim od stylistyki wnętrza oraz od jego wielkości. W niewielkiej łazience lepiej jest wybierać proste meble, które zajmują niewiele miejsca. Dobrym rozwiązaniem jest wybieranie mebli przezroczystych lub półprzezroczystych, które wydają się optycznie mniejsze. W dużej łazience można sobie na więcej pozwolić na większą swobodę. 

Jednak nawet w przestronnym wnętrzu warto uważać, by nie stało się one niewygodne i niefunkcjonalne. Dobrym rozwiązaniem będzie wydzielenie poszczególnych stref w łazience za pomocą ścianek działowy, najlepiej lekko przeszklonych lub ażurowych. Takie rozwiązanie nie przytłoczy dodatkowo wnętrza.

Jakie materiały na meble do łazienki?

Łazienka jest pomieszczeniem o wiele bardziej narażonym na działanie wilgoci i zmian temperatury, jest więc oczywiste, że nie sprawdzą tu się materiały, z jakich wykonujemy meble do salonu czy sypialni. Co warto rozważyć, wybierając meble do łazienki?

Projektowanie Łazienki 18
Projektowanie Łazienki 19

Płyta MDF

Choć wielu osobom płyty MDF wydają się mało trwałe i odporne na wilgoć, w rzeczywistości ich wytrzymałość w łazience zależy od grubości oraz od tego, w jaki sposób płyta jest wykończona. A tu do wyboru mamy:

  • Meble fornirowane – są to meble z naturalnego drewna, dodatkowo pokryte płytą meblową. Aby sprawdziły się w łazience, muszą być dodatkowo zabezpieczone specjalnym lakierem, który będzie chronił je przed wilgocią. Dobrej jakości meble powinny w niezmienionym stanie przetrwać przez długie lata.
  • Meble laminowane – są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na wysokie temperatury i wilgoci. Minusem jest jednak fakt, że przy nieustannym kontakcie z woda mogą, niestety, rozwarstwiać się.
  • Meble akrylowe – są sztywne, odporne na uszkodzenia i bardzo trwałe. Dzięki wysokiemu połyskowi doskonale sprawdzą się w łazienkach, szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, które dodatkowo optycznie powiększą.

Płyty HPL

Jest to specjalny materiał, przeznaczony na meble do pomieszczeń o wysokim poziomie wilgoci. Płyty HPL to w rzeczywistości wielowarstwowe tworzywo, które jest połączeniem wysokiej jakości żywic oraz specjalnie obrobionego papieru. Razem tworzą doskonałą, trwałą i wytrzymałą powierzchnię. Płyty HPL są bardzo plastyczne i dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Meble z nich wykonane mogą mieć różne rozmiary, kształty i style.

Projektowanie Łazienki 20

Płytki i ich parametry

Nieodłącznym elementem łazienek są płytki, które najczęściej wybieramy na podłogę. Decydując się na glazurę warto zwracać uwagę nie tylko na ich wygląd – wielkość, wzornictwo czy fakturę, ale przede wszystkim na parametry techniczne. Płytki przeznaczone do łazienek powinny mieć niską nasiąkliwość oraz ścieralność. Powinny być również antypoślizgowe. Warto również zadbać o to, aby były łatwe do utrzymania w czystości i nie ulegały zniszczeniu pod wpływem detergentów i środków czyszczących. 

Oświetlenie

Światło w łazience ma niebagatelne znaczenie, szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z łazienką bez okna. Każda łazienka wymaga co najmniej kilku źródeł światła, rozmieszczonych odpowiednio przy konkretnych strefach. Wszystkie oprawy, które docelowo mają znaleźć się w łazience, powinny charakteryzować się wysoka klasą odporności na zalanie.

Oświetlenie ogólne górne

Tego typu oświetlenie z pewnością będzie najbardziej ekonomiczne. Jednak trzeba pamiętać, że w przypadku jedynie górnego oświetlenia pozostała część łazienki będzie niedoświetlona. Lepszym rozwiązaniem jest więc umiejscowienie w suficie czy w ścianach kilku punktów świetlnych.

Łazienka oświetlenie górne
Łazienka oświetlenie punktowe równomierne

Oświetlenie punktowe górne w podwieszanym suficie

Zapewnia równomierne doświetlenie na całej powierzchni łazienki. Pamiętaj, aby zastosować oświetlenie dedykowane do łazienki odporne na wysoką wilgotność. 

Oświetlenie lustra

Niezależnie od tego czy zastosujesz oświetlenie typu led, kinkiety czy też oświetlenie punktowe ważne jest, aby pamiętać o doświetleniu lustra. Dlaczego? Jeśli o tym zapomnisz niezależnie od tego czy masz pojedyncze oświetlenie górne czy punktowe Twoja twarz będzie niedoświetlona przez co pojawią się na niej cienie. 

Łazienka Oświetlenie Lustra
Łazienka Oświetlenie Dekoracyjne

Oświetlenie dekoracyjne

Zalety: ciepłe, efektowne, eleganckie, łatwe do utrzymania w czystości, dają szerokie możliwości aranżacyjne. Nadaje nietuzinkową estetykę wnętrza. Świetnie sprawdza się jako oświetlenie nocne. 

Pranie i suszenie

W większości łazienek musi również znaleźć się miejsce na pralkę, kosz na pranie oraz odpowiednia przestrzeń do suszenia i przechowywania prania. W niewielkich łazienkach, gdzie ważny jest każdy centymetr kwadratowy, warto tę kwestię dobrze rozplanować. Jeśli pomieszczenie faktycznie jest nieduże, najlepszym rozwiązaniem będzie pralka ładowana od góry, która nie potrzebuje dużo przestrzeni podczas otwierania.

Kosze i pojemniki na pranie również powinny być wąskie, za to wysokie, dzięki czemu nie będą zajmowały zbyt wiele miejsca, a jednocześnie zapewnią odpowiednią pojemność. Jeśli użytkownicy planują suszenie prania w łazience, najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie suszarek pod sufitem. W ten sposób nawet w niewielkiej łazience nie będą zajmowały ani kawałka podłogi.

Łazienka pralka

Pralka

Pamiętaj, aby wygospodarować odpowiednie miejsce na pralkę. Najczęściej jest ona umieszczana w łazience. Jeśli masz dużą przestrzeń dobrze jest zastanowić się nad wygospodarowaniem dodatkowego pomieszczenia na pranie i suszenie. Jeśli masz wyjątkowo mało miejsca w łazience możesz zastanowić się nad umieszczeniem pralki w kuchni. Przy zastosowaniu zabudowy meblowej nie będzie ona widoczna. 

Suszarka do ubrań

Chciałbyś uniknąć sznurków nad wanną? 
W takim razie suszarka do ubrań jest rozwiązaniem dla Ciebie. Możliwe jest ustawienie poziome lub pionowe z łącznikiem na pralce. Pamiętaj jednak że suszarka wymaga dodatkowego przyłącza odprowadzenia wody. 

Łazienka Suszarka do prania

Gniazdka plus umywalka
zadbaj o bezpieczeństwo

W łazience powinna również znajdować się odpowiednia ilość gniazdek elektrycznych. Najbardziej newralgicznym miejscem są gniazdka w okolicach umywalki, które znaleźć się tam muszą, natomiast nie zawsze są odpowiednio zabezpieczone. Gniazdka w tym miejscu służą przede wszystkim wygodzie użytkowników, w ten sposób bez problemu można podłączyć elektryczną szczoteczkę, maszynkę do golenia czy suszarkę do włosów. Najlepszym rozwiązaniem w łazience są gniazda bryzgoszczelne, które są wyposażone w specjalne klapki, chroniące przed dostaniem się do gniazdka wody i wilgoci.

Dobry projekt łazienki wymaga wzięcia pod uwagę zarówno kwestii praktycznych, jak i estetycznych, warto więc zlecić to zadanie profesjonalistom. Decydując się na usługi naszych projektantów możesz mieć pewność, że otrzymasz projekt idealnie dopasowany do potrzeb pomieszczenia oraz do indywidualnych upodobań przyszłych użytkowników.

Najczęściej zadawane pytania

Koszt projektu łazienki z wizualizacjami oraz listą produktową to:1 200 zł (Projekt Standard) Pełny projekt zawierający dodatkowo projekty techniczne i pełny kosztorys to koszt: 1 800 zł (Projekt Max)

Projekt koncepcyjny 2d z wymiarami to czas: 3 dni robocze, przygotowanie wizualizacji to 7 dni roboczych. Na każdym etapie są 2 – 3 dni na wprowadzenie modyfikacji do projektu, aby wypracować ostateczną wersje. Łączny czas wykonania projektu przy szybkiej odpowiedzi klienta: ok 3 tygodni, a przy długiej odpowiedzi klienta to powyżej 4 tygodni.

• Przygotuj inwentaryzacje -> dla projektu z rynku deweloperskiego jest to rzut z wymiarami, dla projektu z rynku wtórnego konieczne jest własnoręczne zwymiarowanie oraz wykonanie zdjęć wszystkich ścian pomieszczenia
• Określenie potrzeb względem łazienki -> czyli ilość użytkowników, budżet, styl życia (szybki, czy wolny). Określenie preferowanego stylu wykończenia. Na tym etapie powinieneś znaleźć inspiracje do projektu i podzielić się nimi z projektantem
• Przygotowanie projektu koncepcyjnego -> opracowanie funkcjonalnego rzutu 2d z rozmieszczeniem elementów w łazience, określenie rodzaju wyposażenia i mebli
• Przygotowanie wizualizacji 3d -> opracowanie aranżacji wnętrza. Dobrania konkretnych kolorów, modeli mebli, armatury, płytek, akcesoriów i zwizualizowanie projektu
• Przygotowanie listy produktowej -> do ostatecznej wersji, przygotowanie listy produktów użytych w projekcie oraz linków do sklepów
• Projekty techniczne -> opracowanie projektów technicznych zabudowy stolarskiej, projekty: instalacji elektrycznej, hydraulicznej, podwieszanych sufitów, posadzek, widoki ścian, układ płytek
• Przygotowanie kosztorysu -> opracowanie spisu wszystkich elementów aranżacji razem z ilościami oraz ceną. Zawiera podsumowanie kosztu inwestycji

Do łazienki niezbędne będą następujące akcesoria: wieszaki na ręczniki, dozownik na mydło, lustro, ręczniki, dywaniki, a także rozkładana suszarka (wolnostojąca lub wisząca) jeśli nie masz pomieszczenia na suszenie prania.

W zależności od wielkości:
• WC (ok 1 m2) –> wc, umywalka
• Mała (od 3 m2) –> wc, umywalka i prysznic
• Standardowa (od 5 m2) -> wc, jedna lub dwie umywalki, prysznic lub wanna, pralka
• Salon kąpielowy (od 10 m2) -> oprócz wszystkich niezbędnych elementów funkcjonalnych możesz pozwolić sobie również na bidet, pisuar, wannę wolnostojącą lub z hydromasażem. Przy większych rozmiarach również osobne pomieszczenie do sauny

Mała łazienka to konieczność wielu kompromisów. Postaw na funkcjonalność, zamiast rozwiązań designerskich. Wykorzystaj jasne barwy oraz duże lustro które optycznie powiększą przestrzeń.

Skupiając się wokół niskiej ceny realizacji remontu musisz zrezygnować ze wszystkich ekstrawaganckich rozwiązań. Wykorzystaj więc gotowy zestaw prysznicowy oraz gotowe zestawy meblowe, zrezygnuj z podwieszanego sufitu, ułóż płytki tylko tam, gdzie są niezbędne, a pozostałą powierzchnie pomaluj odpowiednią farbą.

Programy do projektowania łazienki można podzielić na 3 kategorie.

Od producentów – wyposażenia łazienek. Najczęściej jest to darmowy program umożliwiający stworzenie projektu łazienki online bez konieczności pobierania oprogramowania. Przy użyciu takiego programu do projektowania łazienek można dobrać materiały, produkty i elementy wyposażenia spośród tych dostępnych u danego producenta lub dystrybutora. Taki program jest darmowy. Obecnie najlepszymi programami do projektowania łazienek dysponuje villeroy boch oraz Ikea.

Druga kategoria to programy, które umożliwiają projektowanie nie tylko łazienki online, ale również całego mieszkania lub domu. Wśród nich możemy wyróżnić: homestyler, roomstyler, kazaplan.

Trzecią kategorie stanowią programy odpłatne, jednak nauczenie się ich zajmuje długie miesiące, wymaga kosztownego komputera, a same programy również są bardzo kosztowne.

Samodzielne użycie programu do projektowania łazienki umożliwi Ci stworzenie prostego modelu lub zastosowanie podstawowych produktów, jeśli chciałbyś stworzyć projekt w stricte określonym stylu, a szczególnie jeśli jest on wyrafinowany taki jak styl glamour, czy styl nowojorski, aby dobrze odwzorować wybrane produkty konieczne będzie wykorzystanie profesjonalnego programu do projektowania łazienki, a co za tym idzie zatrudnienie do projektu projektanta.

Inspiracje do projektu łazienki

Sprawdź te serwisy, po kliknięciu w logo zostaniesz przeniesiony do projektów łazienki: 

Cennik za projekt łazienki

Cena za projekt łazienki dostępna jest po przejściu 
na stronę cennik za pomieszczenie

Wyceń projekt łazienki

Masz do wyceny więcej niż jedno pomieszczenie?
Wyślij do nas zapytanie, a prześlemy Ci ofertę

Podoba Ci się ta strona?

Wyślij ją jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Potrzebujesz projekt innego pomieszczenia?

Sprawdź te linki, a zostaniesz przeniesiony do strony z informacją cenową, przykładowymi projektami i poradnikiem projektowania: