Aranżacja salonu styl skandynawski

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-salonu-styl-skandynawski5

Komplet wypoczynkowy

(Aranżacja salonu styl skandynawski)

Salon to jedno z najistotniejszych pomieszczeń w całym domu – stanowi jego serce! To tu przyjmujemy gości, spędzamy czas wspólnie z rodziną i znajomymi, czy po prostu oddajemy się relaksowi. W naszym projekcie salon połączony jest z kuchnią oraz jadalnią, co sprawia, że wnętrze jest optycznie większe, przestronniejsze.W centralnej części salonu znajduje się komplety wypoczynkowy. Jest to zestawienie dwóch sof oraz fotela typu uszatek. Rozkładane sofy mogą śmiało służyć także jako miejsce noclegu gości. Meble w jasnym szarym odcieniu przyozdobione kolorowymi poduszkami, idealnie komponują się w całej aranżacji wnętrza. Na komplet wypoczynkowy składa się również stolik kawowy, który jest piękną dekoracją, ale także podnosi funkcjonalność pomieszczenia.
aranzacja-salonu-styl-skandynawski2

Kącik TV

(Aranżacja salonu styl skandynawski)

Naprzeciwko kompletu wypoczynkowego zawisł telewizor. Adekwatna wysokość odbiornika TV zapewnia komfort oglądania, który sprzyja relaksowi. Środek ekranu znajduje się na wysokości oczu oglądającego, w ten sposób dłuższy seans nie będzie powodował nadmiernego napięcia w szyi, czy barkach. Pod TV znajduje się szafka RTV, dzięki której można zachować większy porządek i ład. To świetne miejsce na ukrycie zbędnych kabli, czy płyt. Całość aranżacji jest spójna stylistycznie oraz bardzo funkcjonalna!
aranzacja-salonu-styl-skandynawski6

Kolorowe dodatki do salonu

(Aranżacja salonu styl skandynawski)

Całość wnętrza – w szczególności meble, są w jasnych stonowanych odcieniach. Pierwsze skrzypce grają tu dodatki! Kolorowe poduszki, dywan w intensywnym kolorze granatu w geometryczne wzory ożywiają wnętrze oraz sprawiają, że nabiera ono indywidualnego charakteru. Ściana, na której znajduje się telewizor to wyjątkowa dekoracja salonu. Wyrazista barwa oraz kształt jodełki nadają wnętrzu oryginalności. Biała oraz szara baza kolorystyczna wnętrza powodują, że wnętrze sprawia wrażenie przestronnego, a mocne dodatki nie przytłaczają go.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.