Mieszkanie w nowoczesnym, ciepłym stylu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projektowanie-mieszkania-opinia-klienta 7

Pokój dziecięcy

(Mieszkanie w nowoczesnym, ciepłym stylu)

Przedstawiamy wspaniały pomysł na aranżację pokoju dziecięcego, który uwzględnia potrzeby dziecka, stanowi kreatywną przestrzeń podczas jego rozwoju. W pomieszczeniu wyodrębniliśmy strefy – do nauki, spania i zabawy. Wspaniałym rozwiązaniem jest mebel wielofunkcyjny, którym jest tu łóżko piętrowe. Tworzy oprócz strefy do snu dodatkową przestrzeń do zabawy – jest to swego rodzaju kryjówka, którą dzieci tak bardzo uwielbiają. Powód, dla którego dzieci powinny posiadać takiego rodzaju kryjówki jest jasny. To miejsce dobrowolnego odosobnienia, wyciszenia, odpoczynku, które stwarza poczucie bezpieczeństwa. Azyl malucha może stać się też idealnym miejscem do czytania. Nie mogło tu zabraknąć odpowiedniego biurka, które wraz z regulowanym krzesłem tworzą strefę nauki. Jest ona właściwie oświetlona dzięki lampie, ale także dobrym usytuowaniu – przy oknie, powszechnie wiadomo, że światło naturalne jest najlepsze dla wzroku. Naprzeciwko łóżka znajduje się regał KALLAX, który stanowi dziecięcą biblioteczkę. Motyw gwiazdek dominuje w wystroju pokoju. Są motywem uniwersalnym pojawiającym się tu jako naklejki na ścianie, nadruk na dywanie, kształt poduszek, czy też dekoracja na lampie. Zielony kolor w pomieszczeniu prezentuje się pięknie, optymistycznie nastraja i uspokaja.
Projektowanie-mieszkania-opinia-klienta

Część wypoczynkowa

(Mieszkanie w nowoczesnym, ciepłym stylu)

Część wypoczynkowa bywa domowym kinem, miejscem zabaw dzieci, spotkań z bliskimi i pracy dorosłych, również sypialnią dla gości. Tworząc projekt salonu pamiętaliśmy jak cenna jest przestrzeń i zrobiliśmy wszystko, aby ją optycznie powiększyć. Minimalistyczna zabudowa, jasne kolory poszerzają wnętrze. Komplet wypoczynkowy składający się z podwójnej sofy idealnie odpowiada potrzebom życia towarzyskiego. W pobliżu znajdują się stoliki kawowe OREO. Zestaw może być użytkowany w zależności od potrzeb – osobno lub razem tworząc większą powierzchnię. Ciekawą propozycją jest geometryczny dywan w zygzaki. W salonie znajduje się kilka źródeł światła – solidna i efektowna lampa sufitowa z sześcioma żarówkami oraz lampa podłogowa, która łączy w sobie modną formę z funkcjonalnością. Na ścianie za sofą w kształcie litery L umieściliśmy półki, które pozwoliły na zagospodarowanie jej w fantazyjny sposób. Idealnie sprawdzą się jako ekspozycja rodzinnych pamiątek, książek, czy też gadżetów.
Projektowanie-mieszkania-opinia-klienta 8

Meksykańskie płytki

(Mieszkanie w nowoczesnym, ciepłym stylu)

Meble kuchenne w kolorze czerni i jasnego drewna tworzą zachwycający klimat i wysmakowany wystrój. W projekcie nie baliśmy się użyć mocnych, zdecydowanych barw. Półki nas stolem jadalnianym to dodatkowe miejsce do przechowywania, bądź ekspozycji elementów dekoracyjnych takich jak rośliny. Wyróżniającym elementem w kuchni są płytki podłogowe w stylu meksykańskim. Zapewniają one odporność i wprowadzają do wnętrza wzór, fakturę. Świetnie spisują się w codziennym użytkowaniu i prezentują się wspaniale. Postawiliśmy tu na nietypowy kształt i stonowaną kolorystykę. Starannie dobrane detale w postaci lamp wiszących doskonale podkreślają charakter aranżacji. Oświetlenie LED znakomicie uzupełnia wystrój kuchni i ułatwia przyrządzanie posiłków.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.