Aranżacja w stylu minimalistycznym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Aranżacja w stylu minimalistycznym1

Cegła na ścianę

(Aranżacja w stylu minimalistycznym)

Salon zyskał nowoczesny charakter, który podkreśla stylistyka mebli. Cegła na ścianie nawiązuje do stylu tradycyjnego, pierwowzorów budownictwa, jednak pozbawione wszelkich zdobień fronty szafek w czarnym kolorze przełamują jej charakter. Stworzyliśmy oryginalną kompozycję zaprojektowaną z myślą o codziennym użytkowaniu. Salon ma minimalistyczną, atrakcyjną formę, która posiada szereg praktycznych funkcji. Duża sofa w kształcie litery L gwarantuje maksimum miejsca podczas wypoczynku. Tuż obok znajduje się stolik kawowy, który jest niepozorny, jednakże niezbędny w salonie. Zdecydowaliśmy się na prostokątny kształt stolika, który świetnie komponuje się w całej aranżacji. Efektownym uzupełnieniem wystroju wnętrza są dodatki. Do sofy w jednolitym zimnym kolorze dobraliśmy poduszki w intensywnej zieleni. Charakteru nadaje tu również okrągła zielona pufa oraz dywan w paski. Światło to jeden z najistotniejszych czynników wpływających na wygląd wnętrza. Lampy sufitowe oraz lampa podłogowa, w zależności od potrzeb sprosta oczekiwaniom. Pozwolą one domownikom właściwie oświetlić pomieszczenie, bądź stworzyć miłą, sprzyjającą wyciszeniu atmosferę. Aranżacyjną „kropką nad i” są ozdoby ścienne w postaci plakatów w ramie.
Aranżacja w stylu minimalistycznym9

Botaniczna tapeta

(Aranżacja w stylu minimalistycznym)

Sypialnia to kojąca przestrzeń. Miękkie tkaniny oraz spokojne kolory wyostrzają zmysły. Botaniczne motywy dekoracyjne pięknie zdobią ścianę na przeciwko łóżka, gdzie znajduje się telewizor. Są subtelne kolorystycznie, nie przytłaczają detalami. W sypialni wspaniale wypada minimalizm – stonowana baza kolorystyczna, naturalne materiały tworzą poczucie ładu przestrzennego.Niezwykle elegancko prezentuje się tu zagłówek łóżka w ciemnozielonym kolorze. Kierowaliśmy się tu zasadą mniej znaczy więcej. Doniczka z kwiatem w rogu pomieszczenia to piękna ozdoba pokoju. Dobór barw, dodatków to kwintesencja prostoty, oszczędnego stylu, uroku stylu minimalistycznego. Sypialnia jest miejscem poszukiwania równowagi, czasu dla siebie.
Aranżacja w stylu minimalistycznym11

Płytki drewnopodobne

(Aranżacja w stylu minimalistycznym)

Aranżacja wnętrz z drewnem jest ponadczasowa, pasuje do każdego pomieszczenia. Płytki drewnopodobne dodają wnętrzu ciepła. Płytki imitujące drewno nawiązują do natury oraz świetnie komponują się z bielą – to doskonały design oraz funkcjonalność. Kabina prysznicowa to prawdziwa ozdoba łazienki, dzięki której zmieniła się w ekskluzywną strefę kąpielową. Prosta minimalistyczna forma w połączeniu ze światłem dopełnia aranżację. Bateria prysznica charakteryzuje się pięknem i prostotą, co jest oznaką wytworności. W łazience wybraliśmy umywalkę nablatową, która jest nowoczesna i efektowna. Jest zdecydowanie komfortowa podczas użytkowania, zaś blat umywalki to dodatkowa przestrzeń do przechowywania kosmetyków. Odseparowanie blatu od umywalki to łatwe sprzątanie i zachowanie czystości tych elementów. W projekcie zdecydowaliśmy się na kompaktową miskę ustępową, która jest dopasowana do wnętrza i tworzy spójną, estetyczną całość. W aranżacji znajdziemy wszystko co najlepsze w stylu minimalistycznym, osiągnęliśmy ciekawy efekt aranżacyjny.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.