Kuchnia industrialna

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Kuchnia industrialna 10

Wyspa kuchenna

(Kuchnia industrialna)

Kuchnia wraz z salonem tworzą przestronną i wygodną strefę dzienną. Odpowiednio zaplanowana kuchnia otwarta na salon znacznie powiększa optycznie przestrzeń. Wydzielenie pomieszczenia na strefy zapewnia idealną ergonomię. Kuchnia od reszty pomieszczenia częściowo przysłonięta jest wyspą kuchenną. Przy wyspie postawione są hokery, na których można wygodnie usiąść. To rozwiązanie sprawia, że po jednej stronie można zjeść szybki posiłek, natomiast od strony kuchni z śmiało można go przygotować. To dodatkowe miejsce blatu roboczego. Wyspa została wyposażona w dodatkową przeszkodę (uskok) tworzącą swego rodzaju przesłonę – sprawia, że nie widać, co jest przygotowywane na wyspie. Króluje tu czerń i drewno, które ociepla wnętrze. Duża przestrzeń, czarne ramy idealnie nawiązują do stylu industrialnego.
Kuchnia industrialna 19

Jadalnia połączona z kuchnią

(Kuchnia industrialna)

Jadalnia jest częścią otwartej przestrzeni dziennej. Znajduje się w centrum wnętrza, oddziela kuchnię od salonu. Połączenie stref usprawnia komunikację. Jadalnia to miejsce rodzinnych oraz towarzyskich spotkań, pełne domowych przysmaków. Uważa się, że to jadalnia jest sercem domu. W części jadalnianej najważniejszy jest stół. Drewniany blat mebla koresponduje stylistycznie z całym wystrojem wnętrza. Prostokątny kształt sprawia, że jadalnia może pomieścić większą liczbę osób. Drewniany, masywny stół świetnie prezentuje się oraz jest funkcjonalny. Kolejnym podstawowym elementem jadalni są krzesła. Kierowaliśmy się nie tylko pięknym designem, ale także wygoda podczas użytkowania – wysokość krzeseł jest dostosowana do wysokości stołu.
Kuchnia industrialna 11

Styl industrialny

(Kuchnia industrialna)

Styl industrialny przenosi nas do amerykańskiego loftu, czyli opuszczonych fabryk, w których następnie mieszkano. Dziś jest to synonim ekskluzywności i minimalizmu. Zaprojektowane wnętrze to otwarta przestrzeń, gdzie wyeksponowane zostały instalacje kabli, czy ceglane mury. Pomieszczenie cechuje oszczędność dodatków oraz geometryczne formy. Do fabrycznego stylu doskonale pasuje drewniana podłoga. Ogromne znaczenie mają tu okazałe lampy wykonane z metalu. Ze względu na to, iż styl industrialny lubi proste formy, dodatki ograniczone są tu do minimum. Ich rolę pełnią tu elementy wyposażenia. Wnętrze jest stylowe i spójne stylistycznie.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.