Projekt kuchni na poddaszu

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Funkcjonalne wnętrze

(Projekt kuchni na poddaszu)

Wnętrze na poddaszu to wyjątkowa przestrzeń do aranżacji. Skosy ścian wymagają niezwykle przemyślanego oraz profesjonalnego podejścia. Poddasze posiada duży potencjał, który wykorzystaliśmy w naszym projekcie. Bazą kolorystyczną wnętrza jest biel, przełamana ciepłym, jasnym drewnem, które nadaje przytulności. Zastosowanie jasnych barw znacznie powiększyło optycznie wnętrze. Czarna armatura doskonale kontrastuje z białym tłem. Pomiędzy dolnymi a górnymi szafkami znajdują się płytki o pięknym wzorze, które przyciągają wzrok! Aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, szafki zostały zamówione na wymiar. Sięgają sufitu, dzięki czemu pomieszczą naprawdę wiele! Niestandardowa budowa kuchni została perfekcyjnie zagospodarowana! Jest to miejsce prezentujące się estetycznie oraz jest wyjątkowo funkcjonalne.

Skandynawski design

(Projekt kuchni na poddaszu)

Zaprojektowana kuchnia jest doskonałym odzwierciedleniem stylu skandynawskiego. Biel i brak zasłon dają wrażenie sterylności, gdyby nie zastosowanie jasnego drewna, kuchnia kojarzyłaby się z zimnym pomieszczeniem. Brak tu uczucia przeładowania dodatkami, czy ozdobami. Proste meble oraz stonowana kolorystyka w tymże wydaniu – po prostu zachwycają! Na podłodze świetnym rozwiązaniem było zastosowanie płytek gresowych. Gres charakteryzuje się niską nasiąkliwością dzięki czemu jest łatwy do czyszczenia. Dodatkowo gres jest twardy, oznacza to, że nie ulega zarysowaniom lub uszkodzeniom. To doskonały wybór szczególnie w przypadku posiadania małych dzieci.

Część jadalniana

(Projekt kuchni na poddaszu)

Kuchnia posiada funkcję jadalni, ponieważ znajduje się tu stół z krzesłami. Pozwala to na spożycie posiłku, jak również jest miejscem oczekiwania na przyrządzane aktualnie danie, bez konieczności stania. Meble doskonale dopasowane są w skosy oraz nachylenia. Oszczędność wyposażenia kuchni pozytywnie wpływa na wygląd wnętrza. Dzięki niej utrzymana jest harmonia w kuchni, brak tu poczucia przytłoczenia. Przestrzeń jest doskonale rozplanowana. Ulokowanie kuchni na poddaszu to było nie lada wyzwanie! Jednak efekt końcowy jest satysfakcjonujący!

Wizualizacje
Projekt kuchni na poddaszu

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt kuchni na poddaszu

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=165 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Zumaline
RTV Euro AGD
Paradyz
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera