Nowoczesna kuchnia z drewnem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesna-kuchnia-z-drewnem (19)

Drewno w kuchni

(Nowoczesna kuchnia z drewnem)

W kuchni panuje charakterystyczna dla stylu skandynawskiego prostota. Styl skandynawski lubi naturalne surowce, takie jak drewno, stanowiące idealny element wystroju tego typu wnętrza. Czysty, biały styl kuchni został przełamany za pomocą drewna w postaci podłogi, blatów i pokrycia ściany pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami. Blaty wykonane są z surowego, jasnego drewna, a drewniana podłoga ociepla klimat wnętrza. Meble cechuje estetyczny wygląd i funkcjonalność. Białe i szare fronty z dodatkiem naturalnego odcienia drewna tworzą lekką i przemyślaną aranżację.
nowoczesna-kuchnia-z-drewnem (18)

Jasna przestrzeń

(Nowoczesna kuchnia z drewnem)

Biel, prostota i czystość nieodłącznie kojarzone są z kuchnią w stylu skandynawskim. Jasna przestrzeń tworzy przytulne, urządzone ze smakiem wnętrze. Oświetlenie pełni niezwykle ważną funkcję w kuchni skandynawskiej i stanowi istotny element aranżacji wnętrza. Maksymalne rozjaśnienie pomieszczenia uzyskano dzięki otwartej kuchni i braku firan i zasłon w oknie. W kuchni zastosowano punktowe oświetlenie oraz ledowe podświetlenie blatu kuchennego. Jasne barwy zwiększają optycznie przestrzeń.
nowoczesna-kuchnia-z-drewnem (20)

Funkcjonalne wnętrze

(Nowoczesna kuchnia z drewnem)

Rozwiązania zastosowane w kuchni zapewniają wygodę i idealne dopasowanie do potrzeb domowników. Ukryte w szafkach sprzęty świadczą o prostocie, czyniąc pomieszczenie niezwykle uporządkowanym i funkcjonalnym. Czarne urządzenia w zabudowie uzupełniają biało-szarą aranżację, wprowadzając wyjątkowy klimat. Głęboka czerń podkreśla wystój kuchni i nadaje jej indywidualnego wyrazu. Rozmieszczenie mebli i kuchennego wyposażenia zostało odpowiednio przemyślane tworząc estetyczne i stylowe miejsce.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.