Aranżacja nowoczesnego salonu z otwartą kuchnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Aranzacja nowoczesnego salonu z otwarta kuchnia (6)

Ścianka medialna

(Aranżacja nowoczesnego salonu z otwartą kuchnią)

Ścianka medialna nierzadko okazuje się być dekoracyjną częścią salonu. Białe lamele swoją fakturą tworzą efekt 3D. Przestrzeń na telewizor została wydzielona gładką płytą o wzorze marmuru, a delikatne oświetlenie led daje komfort oglądania wieczorową porą. Niewielka biblioteczka została połączona z minimalistyczną szafką rtv, która rozciąga się na całą długość ściany.
Aranzacja nowoczesnego salonu z otwarta kuchnia (5)

Jadalnia

(Aranżacja nowoczesnego salonu z otwartą kuchnią)

Jadalnia jest bardzo dobrze oświetlona przez duże okna. Zasłony umieszczone przy suficie pięknie podkreślają wysokość pomieszczenia oraz optycznie je powiększają. Masywny stół z możliwością rozłożenia rewelacyjnie współgra z krzesłami w kolorze delikatnej szarości. Elegancji i klasy dodają lampy ze złotym dodatkiem, które swoją ilością dokładnie oświetlają całą przestrzeń stołu.
Aranzacja nowoczesnego salonu z otwarta kuchnia (1)

Kuchnia

(Aranżacja nowoczesnego salonu z otwartą kuchnią)

Gładkie białe fronty dobrze komponują się z całą otwartą przestrzenią. Usytuowanie wyspy centralnie umożliwia wygodne przemieszczanie oraz kontakt z domownikami podczas gotowania. Czarny sprzęt AGD dodaje kontrastu i nowoczesności jednak jest równoważony przez złotą lampę nad wyspą, która sprawia, że całe wnętrze jest spójne, eleganckie i zarazem oryginalne.
Alicja-100x100
Projektant
alicja
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.