Aranżacja salonu z jadalnią w stylu glamour

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-salu-z-jadalnia-w-stylu-glamour (6)

Przedpokój glamour

(Aranżacja salonu z jadalnią w stylu glamour)

Styl glamour to od wielu lat jeden z najbardziej pożądanych styli we wnętrzach. Glamour kojarzony jest z luksusem i elegancją. Prezentujemy projekt salonu z jadalnią właśnie w tym wytwornym stylu. Przedpokój stanowi zapowiedź tego czego możemy spodziewać się w dalszej części domu. W pomieszczeniu pięknie prezentują się płytki gresowe, które tworzą geometryczny, elegancki wzór. Widoczny jest na nich również motyw marmuru co wspaniale wpasowuje się w stylistykę glamour. Tapicerowane pikowane siedzisko jest wyposażone w szuflady, gdzie swobodnie można przechowywać wiele przedmiotów. Gdy przechodzimy dalej widzimy wnętrze wypełnione bielą, szarościami i czernią. Neutralne połączenie kolorów doskonale komponuje się z panelami podłogowymi w odcieniu dębu.
aranzacja-salu-z-jadalnia-w-stylu-glamour (4)

Część jadalniana

(Aranżacja salonu z jadalnią w stylu glamour)

Jadalnia to nie tylko miejsce o funkcjach praktycznych, w naszym projekcie jest niesamowitą dekoracją wnętrza. Na podwieszanym suficie nad stołem zawisły dwie lampy wiszące Monaco. Drobne szklane elementy lamp idealnie rozpraszają światło. Lampy perfekcyjnie doświetlają stół oraz stanowią element dekoracyjny wnętrza. Stół jest meblem wykonanym na wysoki połysk. Dzięki możliwości rozłożenia go, zyskujemy dużo miejsca niezbędnego podczas większych przyjęć czy spotkań rodzinnych. W jadalni nie mogło zabraknąć krzeseł. Meble z drewna bukowego ozdobione są stylową kołatką. Pikowane, miękkie oparcie to gwarancja wygody podczas celebrowania posiłków z najbliższymi. Jadalnia jest miejscem luksusowym oraz funkcjonalnym. Prezentuje się perfekcyjnie!
aranzacja-salu-z-jadalnia-w-stylu-glamour (2)

Komplet wypoczynkowy

(Aranżacja salonu z jadalnią w stylu glamour)

Komplet wypoczynkowy stanowi sofa narożna wraz z fotelem. Meble w kolorze śnieżnobiałym doskonale kontrastują z czarnymi stolikami kawowymi. Narożnik posiada funkcję spania, co z pewnością przyda się podczas wizyt rodziny lub znajomych. Na ścianie obok znajduje się podwieszany telewizor. Ściana z TV jest w większości czarna, co sprawia, że telewizor nie wychodzi na pierwszy plan w aranżacji wnętrza. Sofa została ustawiona w taki sposób, by móc podziwiać piękno przyrody za dużymi oknami, a jednocześnie by istniała możliwość swobodnego oglądania TV. We wnętrzu możemy zaobserwować połączenie klasyki z nowoczesnością. Każdy element został starannie dobrany. Wrażenie luksusu podkreślają tu użyte wysokiej jakości materiały. W tak zaprojektowanym pomieszczeniu można się poczuć niczym gwiazda Hollywood.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.