Duży salon projekt

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
duzy-salon-projekt (5)

Jadalnia

(Duży salon projekt)

Posiadając duży salon mamy szerokie pole do aranżacyjnego popisu. Nie zwalnia nas to jednak z posiadania na względzie faktu, by nie przeładować wnętrza, ponieważ prowadzi to do zaburzenia w nim poczucia harmonii. W projekcie obecna jest okazała część jadalniana. Stanowi ją obszerny, prostokątny stół, wykonany na zamówienie wraz z krzesłami CYPRIAN VELVET. Krzesła kolorystycznie korespondują z barwą kanapy w dalszej części salonu. Duża jadalnia w salonie pozwala na swobodne organizowanie przyjęć w gronie rodziny i przyjaciół. Ponadto jadalnia w salonie znacznie zbliża do siebie domowników.
duzy-salon-projekt (7)

Komplet wypoczynkowy

(Duży salon projekt)

Salon nie mógłby się obejść bez kanapy. W przypadku tego projektu postawiliśmy na szeroki narożnik z zagłówkiem. W skład kompletu wypoczynkowego wchodzi także fotel typu uszatek. Na miękkim dywanie o ciekawym wzorze znajduje się stolik kawowy oraz pomocniczy. Naprzeciwko kanapy, na ścianie z lamelami umieszczony został podwieszany TV. Aranżacja utrzymana jest w odcieniach beżu, szarości oraz bieli. Stonowane kolory wprawiają w odprężający i spokojny nastrój. Firanki i zasłony dodają lekkości aranżacji. Na ścianie, tuż przy stole znajduje się rodzinna galeria zdjęć, która przywołuje wspaniałe chwile.
duzy-salon-projekt (4)

Podwieszany sufit

(Duży salon projekt)

W projekcie salonu obecny jest podwieszany sufit, jest to nic innego jak specjalna konstrukcja z płyt gipsowo-kartonowych, może być także wykonana z metalowych ram montażowych. Tego typu rozwiązanie ma wiele zalet. Podwieszany sufit zwiększa izolację cieplną oraz akustyczną salonu, co więcej ukrywa nierówności sufitu, kamufluje przewody elektryczne, a także uatrakcyjnia wygląd wnętrza. Podwieszany sufit to doskonałe miejsce na taśmę Led. Projekt salonu to rodzinne miejsce, skłaniające do relaksu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.