Jasny salon z różowym akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
qxlkb7273t6jo31ovye2

Strefa wypoczynku

(Jasny salon z różowym akcentem)

Duży narożnik świetnie sprawdzi się gdy chcemy odpocząć w gronie najbliższych, oglądając ulubiony serial czy grając w planszówki. Okrągła forma stolika świetnie komponuje się z dekoracyjną lampą popularnie nazywaną ring. Drobne dodatki w czarnym kolorze są uzupełnieniem całej aranżacji.
nspzihxf2lvr32clyppg

Jadalnia

(Jasny salon z różowym akcentem)

Jadalnia usytuowana pomiędzy kuchnią a salonem jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, umożliwiającym wygodne poruszanie się po wnętrzu. Stół z możliwością rozłożenia jest dopasowany do stylu całej otwartej przestrzeni. Niezwykle barwnym akcentem są welurowe krzesła w kolorze różowym. Dopełnieniem kompozycji jest ozdobna lampa, która kolorystycznie łączy się z pozostałą oprawą.
mjkkle5ykxslleklyr3b

Otwarta przestrzeń

(Jasny salon z różowym akcentem)

Ażurowa ścianka z białych lameli jest zarówno dekoracją jak i wydzieleniem strefy odpoczynku od jadalni. Minimalistyczne meble na czarnych nóżkach tworzą lekką formę i dobrze wpisują się w całą aranżację. Oświetlenie punktowe w formie spotów sprawia, wnętrze wygląda nowocześnie i elegancko.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.