Nowoczesny salon projekt

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesny-salon-projekt (8)

Jadalnia

(Nowoczesny salon projekt)

Salon z jadalnia to często spotykane połączenie. Jak zatem sprawić by wyglądał naprawdę wyjątkowo? Jadalnia otoczona wykwintnym salonem jest idealnym miejscem na rodzinne spotkania i wspólne kolacje. Duzy stół wraz z wygodnymi krzesłami pomieści dużą rodzinę oraz przyjaciół rodziny podczas przyjęć. Należy zwrócić uwagę na doskonałe oświetlenie stołu, co pozytywnie wpływa na czas spędzony przy stole na spożywanie posiłków. Lamele na ścianie są swego rodzaju wyznacznikiem strefy jadalnianej, a ponadto wspaniałą ozdobą wnętrza. Tuż obok znajduje się designerskie okrągłe lustro, które doskonale odbija promienie światła, powiększając optycznie wnętrze.
nowoczesny-salon-projekt (10)

Kącik wypoczynkowy

(Nowoczesny salon projekt)

Salon jest najbardziej reprezentacyjnym miejscem w całym domu, stanowi centrum życia rodziny. W jego centralnej części znajduje się szeroki, wygodny narożnik wraz ze stolikami kawowymi. Szara pufa prezentuje się doskonale, ale przede wszystkim jest dodatkowym miejscem do siedzenia lub może pełnić rolę podnóżka. Salon stworzony przez nas jest przede wszystkim miejscem w pełni funkcjonalnym. Podczas projektowania najistotniejsze były dla nas indywidualne potrzeby członków rodziny. Aranżując pokój dzienny zadbaliśmy o to, aby wszystkie elementy dekoracji były odpowiednio ułożone i zintegrowane ze sobą.
nowoczesny-salon-projekt (4)

Nowoczesny design

(Nowoczesny salon projekt)

Efekt spójności jadalni z salonem uzyskaliśmy dzięki dobraniu odpowiednich kolorów, faktur oraz kształtów w całym pomieszczeniu. W pokoju dziennym króluje kolor beżowy, odcienie bieli oraz zielony obecny w dodatkach. Na szczególną uwagę zasługuje tu biel, która nie tylko pasuje do wszystkich dekoracji występujących w salonie, ale nadaje pomieszczeniu wrażenia czystości, świeżości i przestronności. Zastosowanie tej barwy pozwoliło uniknąć efektu przytłoczenia. W salonie wszystkie elementy prezentują się wyjątkowo i pięknie, jednak niezaprzeczalnie gwiazdą salonu jest jego oświetlenie. Lampy użyte w projekcie są fenomenalne nie tylko pod względem praktycznym, ale przede wszystkim designu!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.