Projekt piętra domu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt pietra domu 15

Botaniczna fototapeta

(Projekt piętra domu)

W sypialni zastosowaliśmy mieszankę klasyki z nowoczesnością. Przy tworzeniu aranżacji bardzo ważna była jakość materiałów, ale również funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. Niebanalny efekt osiągnęliśmy wykorzystując botaniczną tapetę, będącą tłem dla łóżka. Łóżko to synonim wygody, odpoczynku i relaksu. Nad nim znajdują się efektowne lampy, które niesamowicie zdobią wnętrze. Miękki zagłówek to obowiązkowy element sypialni. Przestrzeń zdobią starannie dobrane dodatki – stoliki nocne, poduszki w kolorze mięty. Tuż obok domowej biblioteczki znajduje się wygodny fotel z podnóżkiem, który nawiązuje kolorystycznie do ściany oraz pościeli. Odbijająca światło tafla lustra uatrakcyjnia wystrój wnętrza. Efekt powiększenia i doświetlenia sypialni uzyskaliśmy dzięki umocowaniu lustra od podłogi aż do sufitu. Idealnym miejscem na telewizor okazała się ściana naprzeciwko łóżka. Jego odpowiednia wysokość i odległość zapewni wygodę podczas seansu. Baza kolorystyczna sypialni opiera się na jasnych i ciepłych barwach, które wprowadzają do pomieszczenia harmonię i spokój.
Projekt pietra domu 12

Trapezowa wanna

(Projekt piętra domu)

Łazienka utrzymana jest w kolorach bieli, niebieskiego oraz jasnego drewna, które nadaje wnętrzu ciepła. Komfort użytkowania, szczególnie przy wielu mieszkańcach domu zapewniają dwie umywalki nablatowe. Nad nimi zamontowane zostały lustra, które personalizują przestrzeń łazienki, podkreślając jej unikatowy charakter. Trapezowa wanna sprawia, że łazienka staje się miejscem wyciszenia, relaksu oraz fizycznej i mentalnej odnowy. Wybraliśmy model, który dzięki doskonałemu wyprofilowaniu to komfort w trakcie długich, odprężających kąpieli. Zapewnia więcej przestrzeni kąpielowej niż klasyczne kształty wanien – jest idealna do kąpieli we dwoje. Dzięki podwieszeniu miski ustępowej na stelażu zyskujemy swobodny dostęp do podłogi pod nią. Stelaż zapewnia trwałe mocowanie i ukrycie za obudową zbiornika spłukującego i przyłączy. Pod miską można również wygodnie sprzątać podłogę. Elegancki zestaw prysznicowy poza funkcjami praktycznymi pełnią też rolę dekoracyjną. Piękno i prostota prysznica typu walk-in z dużą deszczownicą wywołują podziw. W strefie prysznica znajdują się białe płytki ścienne. Szybki prysznic może dostarczyć tyle samo pozytywnych wrażeń co długa kąpiel. Dekoracja na ścianie w formie grafiki sprawia, że łazienka staje się prywatnym salonem SPA.
Projekt pietra domu 2

Pokój córki

(Projekt piętra domu)

Pokój dziewczynki nie musi być różowy! Oto nasza propozycja aranżacji pokoju dziewczynki głównie w odcieniach błękitu. Do pastelowych ścian idealnie pasują białe meble. Pokój jest przytulny i pełen wdzięku, jest kolorowy, ale nie przeładowany dodatkami. W jasny sposób wyznaczyliśmy strefy pokoju – strefę zabawy, nauki i odpoczynku. Szerokie biurko znajduje się w pobliżu okna, gdzie dziewczynka będzie mogła swobodnie rozłożyć książki. Solidnie wykonane meble będą służyć dziecku przez wiele lat. Nie mogło zabraknąć tu szafy, która pomieści wiele ubrań. Bawełniane kule to nie tylko dekoracja, ale także gwarancja ciepłego źródła światła, które świetnie się sprawdza podczas odpoczynku. Aranżacja pokoju to spełnienie marzenia każdej dziewczynki!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.