Eklektyczny wystrój domu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesny-wystroj-domu (1)

Zagłówek łóżka

(Eklektyczny wystrój domu)

Projekt wnętrza trafi do zwolenników spokojnych, odprężających kolorów w sypialni. Łóżko to najistotniejszy meble w tym pomieszczeniu, powinien być wysoce komfortowy. Jednak nie tylko wygodny materac jest gwarancją dobrego wypoczynku w łóżku. Wiele osób spędza czas w łóżku w pozycji siedzącej, np. czytając książkę. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się zagłówek łóżka. Tapicerowany, pokryty miękkim, przyjemnym w dotyku materiałem to także bezpieczeństwo. Element wyposażenia skutecznie osłania głowę przed uderzeniem w ścianę oraz zabezpiecza przed jej zabrudzeniem. Miejsce nad łóżkiem zostało funkcjonalnie zagospodarowane, mianowicie znajduje się tu zabudowa meblowa, która stanowi dodatkowe miejsce do przechowywania, np. sezonowych ubrań.
nowoczesny-wystroj-domu (23)

Jadalnia w salonie

(Eklektyczny wystrój domu)

W dalszej części mieszkania znajduje się pokój dzienny z otwarta na salon kuchnią. W jego centralnej części został ustawiony rozkładany stół i designerskimi, komfortowymi krzesłami. Idealnie oświetlony pozwoli cieszyć się celebrowaniem posiłków na co dzień, a także od święta. Część wypoczynkową umownie stanowi dywan. Na nim stoi narożnik z rozkładanymi zagłówkami. Naprzeciw niego widzimy ścianę z podwieszanym telewizorem w towarzystwie szafek i półek o interesującym kształcie. To doskonałe miejsce do przechowywania książek, bądź ekspozycji pamiątek rodzinnych, czy zdjęć. Kominek zapewnia ciepło w domu oraz wprowadza w wyjątkowy nastrój.
nowoczesny-wystroj-domu (36)

Funkcjonalna kuchnia

(Eklektyczny wystrój domu)

Kuchnię od salonu oddziela bar z hokerami wraz z lamelami. Kuchnia to połączenie bieli oraz jasnego drewna. Kompozycja kolorów to idealne tło dla dalszej aranżacji domu. Kuchnia zaprojektowana została zgodnie z zasadą trójkąta roboczego. Co to oznacza? Podstawowe sprzęty kuchenne takie jak lodówka, płyta/piekarnik oraz zlew muszą tworzyć trójkąt. Ich właściwe rozmieszczenie zapewnia komfort podczas korzystania z kuchni. Aranżację całej przestrzeni zwieńczają dodatki: interesujące grafiki na ścianie, ozdobne lampy oraz poduszki na narożniku. Eklektyczny wystrój domu łączy w sobie styl skandynawski, industrialny oraz posiada nutkę elegancji stylu glamour.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.