Projekt garderoby

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Uporządkowana przestrzeń

(Projekt garderoby)

Garderoba powinna być dostosowana do potrzeb użytkowników. Nie może w niej zabraknąć miejsca na wszelkie ubrania, buty, czy też torebki. Doskonale zaprojektowana przestrzeń pomieści także różnego rodzaju pudełka, kosze oraz tekstylia. Odpowiednio zorganizowana garderoba to spełnienie marzenia wielu kobiet. Miejsce do przechowywania jakim jest garderoba zapewni więcej miejsca w pozostałej części domu lub mieszkania. Gwarantuje także znacznie większy porządek w innych pomieszczeniach.
projekt-garderoby (8)
projekt-garderoby (6)

Komfortowe przechowywanie

(Projekt garderoby)

Doskonałym pomysłem jest umieszczenie w garderobie pralko suszarki. Jest to przede wszystkim oszczędność miejsca, ponieważ nie ma konieczności wstawiania kolejnego sprzętu. Jest to także większa wygoda podczas robienia prania. Ubrania od razu trafiają do szuflad oraz półek, bez konieczności przenoszenia ich z łazienki czy kuchni do garderoby. Warto wspomnieć, iż garderobę najlepiej jest umieścić tuż obok sypialni, ponieważ jest to zazwyczaj miejsce gdzie ubieramy się.

Drzwi witryna

(Projekt garderoby)

Projekt garderoby jest wyjątkowy głównie ze względu na niepowtarzalne drzwi. Drzwi do garderoby są pięknie przeszklone. Prezentują się doskonale! Całość zachwyca prostotą. Wnętrze utrzymane jest w jasnej kolorystyce z naciskiem na motyw drewna. Wskazane jest by w pomieszczeniu znajdowało się nie tylko oświetlenie główne w postaci lampy sufitowej, ale także oświetlenie poszczególnych półek, szafek a nawet szuflad.
projekt-garderoby (2)

Wizualizacje
Projekt garderoby

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt garderoby

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

RTV Euro AGD
Ikea
Castorama
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Szafa w zabudowie
Ozdobne półeczki
WC w zabudowie
Łazienka bez okna

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera