Projekt domu letniskowego na wsi

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny
projekt domu letniskowego na wsi (10)

Salon

(Projekt domu letniskowego na wsi)

Motywem przewodnim we wnętrzu jest drewno. Dekoracyjne lamele na ścianie wydzielają część medialną tworząc jednocześnie efekt 3D. Niewielka biblioteczka swoją nieoczywistą formą dodaje ciekawego akcentu całej aranżacji. Kominek wolnostojący stworzy niepowtarzalny nastrój, gdy będziemy chcieli spędzić miło czas wieczorową porą.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu letniskowego na wsi (13)

Kuchnia

(Projekt domu letniskowego na wsi)

Jasna zabudowa meblowa z dodatkiem drewna jest ponadczasowym rozwiązaniem i świetnie sprawdzi się w domu letniskowym na wsi. Lodówka side by side została wkomponowana w wysoką zabudowę, aby uzyskać jak najwięcej blatu roboczego. Wyspa jest zarówno funkcjonalnym jak i estetycznym elementem aranżacji. Minimalistyczne lampy podświetlają cały blat oraz wpisują się w stylistykę wnętrza.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu letniskowego na wsi (15)

Łazienka

(Projekt domu letniskowego na wsi)

Duża łazienka umożliwia zastosowanie wielu praktycznych rozwiązań. Ogromną zaletą jest posiadanie okna w łazience, ponieważ można umieścić tam wannę wolnostojącą. Roślinność stanowi piękną dekorację, która ociepla całe wnętrze. Prysznic walk in pozwala na szybkie odświeżenie gdy brakuje czasu na długą kąpiel, podobnie dwie umywalki są dobrym pomysłem świetnie sprawdzą się podczas porannych przygotowań.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Awatar (1)
Projektant
paula
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.