Projekt domu z elementami złota

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Skandynawski, Styl Nowoczesny
projekt domu z elementami zlota (14)

Salon

(Projekt domu z elementami złota)

Nowoczesny salon stanowi wyjątkowe połączenie atrakcyjnego designu oraz funkcjonalności użytkowania. Charakterystycznym elementem wyposażenia jest duża, narożna sofa, na której można wygodnie odpocząć po trudach codzienności. Umieszczony tuż obok, niewielki stolik świetnie nadaje się do postawienia na nim filiżanki kawy bądź herbaty. Przychodzące z wizytą osoby można ugościć przy dużym, okrągłym stole. Lampy w nietypowym kształcie przyciągają wzrok swoim niebanalnym designem.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu z elementami zlota (19)

Łazienka

(Projekt domu z elementami złota)

W dużej łazience znajdzie się miejsce nie tylko na umywalkę, ale również na prysznic bez brodzika z przesuwnymi, szklanymi drzwiami. Zawieszona na ścianie na wysokości dłoni niewielka półeczka to idealne miejsce do przechowywania różnego rodzaju kosmetyków. Na kamiennym podeście w lekko różowym, zbliżonym do ubarwienia ścian kolorze można umieścić rozmaite elementy ozdobne, np. wazon z kwiatami. Okrągłe lustro umożliwi każdej damie szybkie i sprawne wykonanie makijażu.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu z elementami zlota (17)

Hol

(Projekt domu z elementami złota)

Nowocześnie urządzony dom powinien być możliwie jak najbardziej przestronny. Klatki schodowej nie warto zapełniać niepotrzebnymi meblami. Dobrym rozwiązaniem zwykle okazuje się jednak umieszczona we wnęce szafa na buty oraz wierzchnie okrycia. Biel ścian wyraźnie kontrastuje z brązowymi stopniami schodów oraz z parkietem w kolorze jasnego drewna. Delikatne, punktowe oświetlenie umiejętnie oświetla wybrane elementy przestrzeni, umożliwiając sprawne i bezpieczne przemieszczanie się po schodach bez konieczności zapalania światła.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Katarzyna
Projektant
katarzyna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.