Projekt parteru w domu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt parteru 10

Kuchnia w stylu skandynawskim

(Projekt parteru w domu)

Białe minimalistyczne meble oraz drewno świetnie wpisują się w styl skandynawski, powiększają optycznie kuchnię. Duży wpływ na złudzenie optyczne mają również fronty szafek kuchennych na wysoki połysk. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, więc jest to rozwiązanie na lata. We wnętrzu nie brakuje miejsca i światła, co pozytywnie wpływa na samopoczucie. Niezwykle szykowne posadzki z marmuru są kosztowne, a co gorsza – mało praktyczne. W naszym projekcie zaproponowaliśmy atrakcyjny zamiennik, którym jest gres. Kuchnia to monochromatyczna kompozycja, jedyne wyróżniające elementy kolorystycznie to czarne sprzęty AGD oraz stylowy zlewozmywak i lampa sufitowa. Wnętrze jest świetnie oświetlone, w szczególności blat, gdzie pada mocne równomierne światło niezbędne podczas pracy w kuchni. Doskonałą alternatywą dla wyspy jest półwysep, który nie wymaga dużo przestrzeni. Jeden z jego boków przylega do ściany pomalowanej farbą tablicową, gdzie można zapisywać notatki oraz stwarza miejsce do kreatywnej zabawy dla dzieci. Półwysep optycznie zamyka przestrzeń kuchni, wydzielając symboliczną granicę z salonem.
Projekt parteru 14

Domowe biuro

(Projekt parteru w domu)

Projekt domowego biura to przyjazne miejsce do pracy, które jest odpowiednio wyposażone. Dodatki na biurku w postaci kwiatów to dopełnienie aranżacji, ożywiają wnętrze i nadają świeżości. Jasne drewniane meble zapewniają dużo miejsca do przechowywania i tworzą piękną kompozycję. W pokoju znajduje się stabilne biurko wraz z ergonomicznym fotelem do pracy. Nad nim wiszą półki, które pozwolą na wyeksponowanie czytelniczych skarbów. Tak zaprojektowane wnętrze bez wątpienia pozytywnie wpłynie na kreatywność osoby w nim pracującej. Pokój równie dobrze może służyć jako pokój gościnny. Wygodna sofa idealnie się tu sprawdzi. Neutralna baza – beż, biel – trafi w gusta każdego.
Projekt parteru 6

Salon z zielonym akcentem

(Projekt parteru w domu)

Otwarcie salonu na kuchnię i jadalnię to dobry sposób na oszukanie zmysłów. Przestrzeń wydaje się większa, niż jest w rzeczywistości. Rozłożysta, modułowa sofa to idealne miejsce do wypoczynku. Przytulny klimat pozytywnie nastraja, sprzyja seansom filmowym. Przestrzeń jest wielofunkcyjna ze względu na obecność części jadalnianej. Odpowiednio oświetlony stół i wygodne krzesła będą miejscem spotkań i celebrowania posiłków. Stół sąsiaduje ze ażurową ścianą i dużym lustrem, które tworzą oryginalną dekorację. Doskonale sprawdza się tu zestaw stolików kawowych OREO. Wraz z dywanem prosty w formie komplet stolików tworzy efektowną kombinację. Postawą aranżacji są tu neutralne barwy – uniwersalne beże, biel. Tę bazę urozmaiciliśmy, wprowadzając kolor – głęboką zieleń. Obrotowy fotel uszatek ze względu na wyprofilowanie zapewni komfortowy wypoczynek. Wnętrze uatrakcyjniliśmy roślinami. Świetnie się prezentują i przyjemnie dekorują oraz zapewniają korzystny dla zdrowia mikroklimat.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.