Domowe biuro

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Domowe biuro (1)

Zabudowa meblowa

(Domowe biuro)

Strefa biurowa choć niewielka, umiejętnie zaprojektowana oferuje użytkownikowi przestrzeń do przechowywania niezbędności domowego biura. Dostępne na wyciągnięcie ręki szafki i wiszące półki zapewniają duży komfort, a mobilny fotel udogadnia przystępność zaproponowanego designu. Wybrane materiały i paleta kolorystyczna emanują poczucie komfortu, co wspomaga koncentracji przy pracy i jej jakości.
Domowe biuro (2)

Strefa wypoczynku

(Domowe biuro)

Dobry design charakteryzują wydzielone funkcjonalnie strefy, tak jak w tym projekcie strefa wypoczynku. Projekt pomieszczenia zapewnia pracującemu z domu użytkownikowi miejsce na przerwę od pracy na wygodnej kanapie, przy nowoczesnym stoliku idealnym na poranną kawę. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracowanie z domowego biura to nie tylko zobowiązanie, ale i okazja na odpoczynek.
Domowe biuro (3)

Ściana z elementem drewna

(Domowe biuro)

Drewniana aranżacja ścienna dodaje domowemu biuru poczucia naturalnego ciepła i elegancji. Element ten pozwolił na dopełnienie strefy wypoczynku ścienną luminacją, która poza wartością dekoracyjną sprzyja funkcjonalności. Dobrane w tej strefie dekoracje roślinne, przeistaczają strefę domowego biura w oazę, w której praca to przyjemność.
Awatar (2)
Projektant
anna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Gabinetu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.