Skandynawski salon z kuchnią

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Kuchnia z barem

(Skandynawski salon z kuchnią)

Projekt przestawia salon wraz z otwarta na niego kuchnią. Tego typu rozwiązanie pozwala na ciągły kontakt z gośćmi oraz domownikami w czasie przygotowywania posiłków. Obie części pomieszczenia utrzymane są w takiej samej stylistyce, są ze sobą spójne. Króluje tu biel oraz drewno. Ogromną zaletą kuchni otwartej jest fakt, iż optycznie powiększa wnętrze. Część kuchenną od salonu oddziela półwysep. Spełnia on funkcje użytkowe, jak i pięknie uatrakcyjnia wygląd kuchni. Kuchnię charakteryzuje prostota i duża ilość światła. Dodatkową dekoracją są doniczki z ziołami, które są przydatne podczas gotowania. Zadbaliśmy także o odpowiednią wentylację, aby zapachy z kuchni nie przenikały do dalszej części pomieszczenia.

Część jadalniana

(Skandynawski salon z kuchnią)

Nie mogłoby się tu obejść bez jadalni. Ta część wnętrza jest nieco ukryta za sofą. Okrągły stół oraz wygodne krzesła gwarantują wysoki komfort podczas spożywania posiłków. Nad stołem zawisła lampa, która pozwala w pełni celebrować dania wraz z rodziną i przyjaciółmi. Przezroczysta kula wygląda naprawdę wyjątkowo. Jasna podłoga potęguje poczucie większej przestrzeni oraz czystości wnętrza. Podłoga o jasnym odcieniu znajduje się zarówno w kuchni jak i salonie. We wnętrzu wzrok przykuwa wolnostojący kominek. Tworzy on niesamowity klimat, jego ciepło koi oraz relaksuje.

Schody w salonie

(Skandynawski salon z kuchnią)

Schody spiralne w salonie pełnią funkcję praktyczną oraz swoim designem dopełniają aranżację. Wywierają wrażenie przestronności oraz lekkości. Drewniane stopnie doskonale komponują się z białymi, metalowymi elementami. Dodatkową zaletą tego typu schodów, jest fakt, iż nie zabierają dużo miejsca – oszczędzamy powierzchnię salonu. Część wypoczynkowa stanowi sofa oraz fotel typu Uszatek w odcieniach szarości. Do tego – przydatny stolik kawowy. Naprzeciwko znajduje się powieszany telewizor ozdobiony półkami, gdzie można wyeksponować swoje pamiątki lub po prostu postawić ulubione książki. Na ścianie znajduje się również szafka pod RTV – to miejsce doskonale sprawdza się do ukrycia nieestetycznie wyglądających kabli.

Wizualizacje
Skandynawski salon z kuchnią

Lista produktów
użytych w projekcie
Skandynawski salon z kuchnią

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Zobacz inne projekty:
error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK DO POBRANIA
UNIKNIJ 10 BŁĘDÓW PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ ONLINE!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Pobierając poradnik zapisujesz się do newslettera