Aranżacja małej łazienki z prysznicem

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Podwieszana miska WC

(Aranżacja małej łazienki z prysznicem)

Nowoczesna i bardzo praktyczna toaleta wisząca to rozwiązanie, która znacznie zwiększa optycznie przestrzeń łazienki. Dodatkowo podwieszana miska WC nie posiada żadnych zakamarków oraz szczelin, gdzie mogą gromadzić się kurz – ułatwia sprzątanie. Miska wisząca doskonale sprawdza się w nowoczesnym wnętrzu, gdzie niebanalne i estetyczne rozwiązania odgrywają ważną rolę. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest tylko guzik spłukujący. Co więcej miskę można zamontować na większej wysokości, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób wysokich. Brak kołnierza w wc ułatwia precyzyjne mycie i dezynfekowanie tej części miski. Ubikacja jest wolna od bakterii i grzybów.

Płytki w jodełkę

(Aranżacja małej łazienki z prysznicem)

W łazience zastosowaliśmy oryginale ułożenie płytek. Jest to kreatywne ułożenie płytek nazywane jodełką. Układ w jodełkę kojarzy się z parkietem w starych kamienicach. W łazience płytki narażone są na trudne warunki, przede wszystkim wilgoć. Dlatego też w projekcie zastosowane zostały płytki drewnopodobne. Płytki imitujące drewno tworzą wręcz nieodparte wrażenie obcowania z naturalnym drewnem. Ich jasny kolor przełamuje surowość bieli i czerni, ociepla wystrój łazienki. Płytki ułożone są na całej podłodze oraz na ściennie w strefie kąpielowej. Ten trik aranżacyjny daje poczucie optycznie większej przestrzeni.

Ogrzewanie w łazience

(Aranżacja małej łazienki z prysznicem)

Istotną kwestią w łazience jest jej ogrzewanie. Pomieszczenie to wymaga więcej ciepła, niż pozostałe wnętrza mieszkania. We wnętrzu znajduje się tradycyjny grzejnik drabinkowy w czarnym kolorze. Element wyposażenia śmiało może służy także jako suszarka do bielizny czy ręczników. Dzięki niemu oszczędzamy trochę miejsca, ponieważ nie potrzebujemy dodatkowego wieszaka – ręcznik zawsze będzie suchy i ciepły. Radzimy zdecydować się na model grzejnika z dodatkową opcją zasilania energią elektryczną, aby można było korzystać z ciepła także poza sezonem zimowym.

Wizualizacje
Aranżacja małej łazienki z prysznicem

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Aranżacja małej łazienki z prysznicem

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=211 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

vida xl
veldman
tubadzin
TermaHeat
sklep terradeco
nowodvorski
metalowe dekoracje
lustro dla cb
jeger
duravit
Drzwi Okna Bramy
dab story
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera