Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Łazienka z Płytkami typu hexagon (Sześciokąt)

(Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim)

Stworzenie stylowej, innowacyjnej i jednocześnie wyjątkowej łazienki może wydawać się wyzwaniem, jednak nam udało się zaprojektować przestrzeń, która łączy wszystkie te elementy. Wykorzystaliśmy tu zarówno płytki meksykańskie, jak i te o kształcie heksagonalnym. Te dwa z pozoru odmienne style świetnie ze sobą współgrają i tworzą to unikatowe pomieszczenie. Na podłodze umieściliśmy również płytki drewnopodobne Opoczno, których naturalny wydźwięk idealnie pasuje do drzwi, półek i ram okiennych. Płytki hexagon cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością i nie dzieje się tak bez powodu – ich nowoczesne, ostre linie pasują do większości wnętrz, a oryginalny kształt pozwala na zastosowanie ich w niecodzienny sposób. W naszym projekcie zdecydowaliśmy się na ich nieregularne ułożenie, dzięki czemu jeszcze bardziej uwidoczniliśmy wyjątkową strukturę płytek Hexa Cemento. Przechodzą one na drewnopodobną powierzchnię, sprawiając wrażenie plastrów miodu. Położne są od wanny do prysznica, co podkreśla i wyznacza strefę kąpielową.

Meksykańskie płytki

(Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim)

W tej łazience najbardziej intrygujące są meksykańskie wzory. To one wypełniają przestrzeń kolorem i sprawiają, że nie ma w niej mowy o nudzie. Wielobarwne, niekonwencyjne płytki nie tylko wzbudzają zainteresowanie, ale także umożliwiają zastosowanie dodatków w różnych odcieniach. Same w sobie są też niezwykłą dekoracją, dzięki czemu mogliśmy ograniczyć ilość ozdobnych elementów w łazience bez strat na estetyczności. Płytki meksykańskie stanowią również ramę dla ogromnego lustra, więc całość jest niezwykle spójna i piękna. Warto podkreślić fakt, w jaki sposób różne płytki użyte w projekcie łączą się ze sobą. Na meksykańskich wzorach można odnaleźć zarówno kolor szary, jak i brązowy, a barwy te zostały zastosowane także na podłodze. Dlatego pomimo odmienności, wszystkie płytki tworzą spektakularny zestaw, który z powodzeniem można wykorzystać w łazienkach o różnej wielkości.

Pułki w zabudowie

(Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim)

Projektując łazienkę nigdy nie zapominamy o tym, że pomieszczenie to potrzebuje odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania. Na ścianie z meksykańskimi płytkami umieściliśmy zabudowane półki, na których można trzymać kosmetyki, ręczniki lub ozdoby. Obok znajduje się pojemna szafa na środki czystości lub przybory do sprzątania. Dodatkowo pod blatem z umywalkami Cersanit City 60 również można umieścić wiele przedmiotów. Tyle skrytek na pewno wystarczy, by przechować rzeczy, których nie chce się pozostawiać na widoku. Podtynkowy zestaw prysznicowy również nie został pozbawiony półek. Wmontowaliśmy je w ścianę, a taki zabieg pozwala na zachowanie porządku nawet w tak problematycznym miejscu. Dzięki temu kosmetyki zawsze są pod ręką, a jednocześnie nie wysuwają się na pierwszy plan i nie zaburzają całej aranżacji.

Wizualizacje
Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim

Lp.Nazwa produktuLINK
1ZABUDOWA MEBLOWA NA PRALKĘstolarz
2ZABUDOWA MEBLOWA NA UMYWALKIstolarz
3UMYWALKA MEBLOWA CERSANIT CITY 60Link >>
4WANNA PROSTOKĄTNA CREA 170x75Link >>
5MISKA ZAWIESZANA CITY OVAL CLEANON Z KRYTYM MONTAŻEM BEZ DESKILink >>
6STELAŻ PODTYNKOWY SLIM&SILENT DO WCLink >>
7PRZYCISK SLIM&SILENT ADRIA CHROM BŁYSZCZĄCYLink >>
8DESKA CITY OVAL SLIM DUROPLASTOWA, WOLNOOPADAJĄCA Z FUNCKJĄ ŁATWEGO WYPINANIALink >>
9SZYBA PRYSZNICOWA 115x200cmszklarz
10LUSTRO 188x117cm (DO ZMIERZENIA NA MIEJSCU)szklarz
11BATERIA UMYWALKOWA CERSANIT MILLELink >>
12System podtynkowy START NEW P2 GROHELink >>
13Tres Project Tres bateria wannowa 3-otworowa wylewka 230 mmLink >>
14Lampa LASER black I 8797 Nowodvorski LightingLink >>
15Oprawa wodoodporna MR11 kwadratowa białaLink >>
16Grzejnik łazienkowy ARES PLUS 50 / 170 LUXRADLink >>
17STOJAK NA PAPIER I SZCZOTKĘLink >>
18PŁYTKI DREWNOPODOBNE OPOCZNO CLASSIC OAK BEIGE 14,7X89CM / 8 paczekLink >>
19płytki heksagonalne HEXA CEMENTO 2 grey 20×17 / 4 paczkiLink >>
20Glazura Blanco Brillo 30 x 90 cm / 24 paczkiLink >>
21Glazura Quarz 30 x 90 cm pearl / 5 paczekLink >>
22Glazura Quarz Dunas 30 x 90 cm pearl / 2 paczkiLink >>
23Gres Heritage Mix 33,15 x 33,15 cm / 4 paczkiLink >>
24DRZWI WEWNĘTRZNE PORTA NATURA KONCEPT A.3 / DĄB WINCHESTERLink >>

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

zarowka-led
twojabateria
Porta
opoczno
nowodvorski
Leroy merlin
kaflando
cersanit
Castorama
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Styl Skandynawski
Zabudowa meblowa na wymiar
Płytki pod sufit
Jasna kolorystyka
Kuchnia otwarta
Praca home office

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera