Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekty łazienek

Łazienka z Płytkami typu hexagon (Sześciokąt)

(Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim)

Stworzenie stylowej, innowacyjnej i jednocześnie wyjątkowej łazienki może wydawać się wyzwaniem, jednak nam udało się zaprojektować przestrzeń, która łączy wszystkie te elementy. Wykorzystaliśmy tu zarówno płytki meksykańskie, jak i te o kształcie heksagonalnym. Te dwa z pozoru odmienne style świetnie ze sobą współgrają i tworzą to unikatowe pomieszczenie. Na podłodze umieściliśmy również płytki drewnopodobne Opoczno, których naturalny wydźwięk idealnie pasuje do drzwi, półek i ram okiennych. Płytki hexagon cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością i nie dzieje się tak bez powodu – ich nowoczesne, ostre linie pasują do większości wnętrz, a oryginalny kształt pozwala na zastosowanie ich w niecodzienny sposób. W naszym projekcie zdecydowaliśmy się na ich nieregularne ułożenie, dzięki czemu jeszcze bardziej uwidoczniliśmy wyjątkową strukturę płytek Hexa Cemento. Przechodzą one na drewnopodobną powierzchnię, sprawiając wrażenie plastrów miodu. Położne są od wanny do prysznica, co podkreśla i wyznacza strefę kąpielową.
Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim

Meksykańskie płytki

(Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim)

W tej łazience najbardziej intrygujące są meksykańskie wzory. To one wypełniają przestrzeń kolorem i sprawiają, że nie ma w niej mowy o nudzie. Wielobarwne, niekonwencyjne płytki nie tylko wzbudzają zainteresowanie, ale także umożliwiają zastosowanie dodatków w różnych odcieniach. Same w sobie są też niezwykłą dekoracją, dzięki czemu mogliśmy ograniczyć ilość ozdobnych elementów w łazience bez strat na estetyczności. Płytki meksykańskie stanowią również ramę dla ogromnego lustra, więc całość jest niezwykle spójna i piękna. Warto podkreślić fakt, w jaki sposób różne płytki użyte w projekcie łączą się ze sobą. Na meksykańskich wzorach można odnaleźć zarówno kolor szary, jak i brązowy, a barwy te zostały zastosowane także na podłodze. Dlatego pomimo odmienności, wszystkie płytki tworzą spektakularny zestaw, który z powodzeniem można wykorzystać w łazienkach o różnej wielkości.
gotowe projekty łazienek

Pułki w zabudowie

(Łazienka z płytkami w stylu Meksykańskim)

Projektując łazienkę nigdy nie zapominamy o tym, że pomieszczenie to potrzebuje odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania. Na ścianie z meksykańskimi płytkami umieściliśmy zabudowane półki, na których można trzymać kosmetyki, ręczniki lub ozdoby. Obok znajduje się pojemna szafa na środki czystości lub przybory do sprzątania. Dodatkowo pod blatem z umywalkami Cersanit City 60 również można umieścić wiele przedmiotów. Tyle skrytek na pewno wystarczy, by przechować rzeczy, których nie chce się pozostawiać na widoku. Podtynkowy zestaw prysznicowy również nie został pozbawiony półek. Wmontowaliśmy je w ścianę, a taki zabieg pozwala na zachowanie porządku nawet w tak problematycznym miejscu. Dzięki temu kosmetyki zawsze są pod ręką, a jednocześnie nie wysuwają się na pierwszy plan i nie zaburzają całej aranżacji.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.