Aranżacja mieszkania w bloku w nowoczesnym stylu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-mieszkania-w-bloku-w-nowoczesnym-stylu (12)

Prostokątna wanna

(Aranżacja mieszkania w bloku w nowoczesnym stylu)

W łazience króluje połączenie czerni z drewnem. Znajduje się tu zabudowana prostokątna wanna. We wnętrzu płytki ułożone są na całej powierzchni podłogi oraz ścian. Imitacja drewna to świetna alternatywa dla zwolenników motywu drewna, które jest kłopotliwym materiałem do umieszczenia w łazience. Nowoczesny wygląd gwarantuje tu także umywalka nablatowa, dzięki, której zyskujemy dodatkowe miejsce na blacie gdzie się znajduje. Nad nią zawisło pokaźne lustro w czarnej ramie sięgające niemalże sufitu. W łazience można się poczuć niczym w prawdziwym SPA. Podwieszana miska WC ukrywa wszelkie nieestetycznie wyglądające elementy, co sprawia, że łazienka jest jeszcze bardziej elegancka.
aranzacja-mieszkania-w-bloku-w-nowoczesnym-stylu (9)

Część wypoczynkowa

(Aranżacja mieszkania w bloku w nowoczesnym stylu)

Jak wiemy salon to serce naszego mieszkania. To przestrzeń, w której odpoczywamy z całą rodziną po pracowitym dniu, ciekawie spędzamy weekendy i zapraszamy gości na spotkania. Ważne by przestrzeń była i funkcjonalna, ale także atrakcyjna wizualnie, oryginalna. Oświetlenie odgrywa tu ważną rolę szczególnie jeśli do dyspozycji mamy niezbyt duże pomieszczenie. W takim przypadku należy odpowiednio połączyć wiele źródeł światła – żyrandole, kinkiety, lampy. Jeśli światło zostanie właściwie skierowane, przestrzeń wizualnie wzrasta. W projekcie salon z kuchnią w płynny sposób łączy część jadalniana. Aranżacja salonu z całą pewnością zaspokoi wszystkie potrzeby rodziny i gości.
aranzacja-mieszkania-w-bloku-w-nowoczesnym-stylu (3)

Aneks kuchenny

(Aranżacja mieszkania w bloku w nowoczesnym stylu)

Aranżacja aneksu kuchennego jest szczególnie trudnym zadaniem: na niewielkiej powierzchni należy zamontować wiele urządzeń w taki sposób, aby można było z nich wygodnie i bezpiecznie korzystać. Projektując małą kuchnię mieliśmy na uwadze szereg czynności, które są w niej wykonywane – wyjęcie produktu z lodówki, mycie w zlewie, czy też obróbka termiczna. Zarówno na podłodze jak i na przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem roboczym znajdują się płytki gresowe z motywem obecnie niezwykle modnego marmuru. Gres charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia oraz niską nasiąkliwością. Jest zatem dobrym wyborem na długie lata użytkowania.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.