Funkcjonalne nowoczesne mieszkanie 28 m2

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
funkcjonalne-nowoczesne-mieszkanie (6)

Kuchnia z salonem

(Funkcjonalne nowoczesne mieszkanie 28 m2)

Nie masz pomysłu na aranżację mieszkania o niewielkim metrażu? Mamy nadzieję, że nasz projekt zainspiruje cię! Aby małe mieszkanie było zarówno piękne jak i funkcjonalne najlepiej oddać się w ręce specjalisty, ponieważ jest to nie lada wyzwanie! Poczucie większego metrażu w mieszkaniu zapewni połączenie salonu z aneksem kuchennym. Jasna kuchnia z barem to idealny pomysł! Meble kuchenne w niespostrzeżony sposób płynnie przechodzą w część wypoczynkową, gdzie znajduje się podwieszany telewizor. Efekt ten zapewnia ściana o tym samym wzorze w części kuchennej i kąciku wypoczynkowym. Oprócz baru miejsce do spożywania posiłków może stanowić także stolik znajdujący się obok kanapy. Pełni on także rolę stolika kawowego. Jasne kolory to podstawa w małych pomieszczeniach! Dzięki nim wnętrza stają się optycznie znacznie większe.
funkcjonalne-nowoczesne-mieszkanie (14)

Łazienka

(Funkcjonalne nowoczesne mieszkanie 28 m2)

Chyba nikt nie wyobraża sobie mieszkania bez funkcjonalnej łazienki. Jak sobie z tym poradzić jeżeli do dyspozycji mamy niewielką powierzchnię? Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście prysznic! Brak brodzika to większe bezpieczeństwo użytkowania i wizualnie większy metraż łazienki. Czarna armatura dodaje elegancji. Zastosowanie czarnych elementów takich jak ramy szyb prysznica, uchwyty czy przycisk spłukujący spajają wnętrze w jednolita całość. Tu także króluje biel oraz szarości. Na całej powierzchni podłogi oraz ścian znalazły się płytki. Umywalka nablatowa to must have w każdej nowoczesnej łazience. Prostota wnętrza zachwyca oraz jest ponadczasowa, nigdy nie wychodzi z mody.
funkcjonalne-nowoczesne-mieszkanie (7)

Pokój dziecka

(Funkcjonalne nowoczesne mieszkanie 28 m2)

W pokoju dziecięcym znajduje się łóżko na antresoli. To rozwiązanie gwarantuje dodatkową przestrzeń, gdzie w tym przypadku pod łóżkiem znalazła się szafa, ponieważ w pokoju dziecka nie może zabraknąć miejsca do przechowywania. Strefa zabawy to nie tylko miękki dywan, ale także stolik z krzesełkami. Meble o ciekawym kształcie uprzyjemnią dziecku czas spędzony w pokoju. Te same zadanie spełniają plakaty na ścianach oraz naklejki. Ważne jest, by we wnętrzu dominowała stonowana kolorystyka nie rozpraszająca uwagi pociech. Zastosowanie tego typu kolorów sprawia również że wystrój w pokoju dziecka „rośnie razem z nim” – wystarczy kilka zmian we wnętrzu, a nadal będzie one odpowiednie nawet dla nastolatki!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.