Nowoczesne mieszkanie pod wynajem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesne-mieszkanie-pod-wynajem (7)

Sypialnia

(Nowoczesne mieszkanie pod wynajem)

Aranżacja mieszkania pod wynajem wymaga przemyślanych rozwiązań. Istotne są odczucia wizualne, a także funkcjonalność wnętrz. Ważne jest by zakupione sprzęty były trwałe, jednakże nie miały wygórowanych cen. Należy także pamiętać o tym, aby mieszkanie urządzone było takim stylu, który odpowiada większości osób – by był uniwersalny. Sypialnia to połączenie czerni z bielą, przełamane butelkową zielenią. Jasne kolory we wnętrzu sprawiają wrażenie większego metrażu mieszkania. Dodatkowo – oprócz jasnej kolorystyki – designerskie lustro optycznie powiększa przestrzeń. Lampa ścienna nad łóżkiem zapewnia doskonałe oświetlenie podczas czytania oraz nie zajmuje miejsca na stoliku nocnym – zaoszczędza miejsce. Obok łóżka znajduje się komoda, która wiele pomieści. Na meblu umieszczone zostały ciekawe grafiki uatrakcyjniające wystrój.
nowoczesne-mieszkanie-pod-wynajem (1)

Kuchnia z salonem

(Nowoczesne mieszkanie pod wynajem)

Świetnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają spędzać dużo czasu wraz z rodziną lub przyjaciółmi jest kuchnia otwarta na salon. Co więcej, aneks kuchenny optycznie powiększa wnętrze. Odpowiednia wentylacja wnętrza jest tu nieodzowna. Śmiało można przygotowywać posiłki i jednocześnie prowadzić rozmowę z przyjaciółmi lub rodziną, którzy obecni są w salonie. Pokój dzienny od kuchni oddziela bar wraz z hokerami. Komplet wypoczynkowy w salonie stanowi sofa wraz ze stolikiem kawowym oraz TV. Szarości w salonie to synonim elegancji. Aranżacja trafi w gusta nawet najbardziej wymagających lokatorów. Designerskie lamy podłogowe zapewnią wspaniały klimat, np. Podczas seansu filmowego. W części wypoczynkowej na podłodze znajdują się panele. Motyw drewna ociepla wnętrze, niweluje surowość bieli i szarości.
nowoczesne-mieszkanie-pod-wynajem (15)

Podwieszana miska WC

(Nowoczesne mieszkanie pod wynajem)

Niewielki metraż mieszkania wymusza odpowiednie zagospodarowanie każdego dostępnego centymetra. Pomimo, iż łazienka jest mała jest wnętrzem funkcjonalnym. Zabudowa meblowa pozwala na przechowywanie ręczników, kosmetyków czy chemii. Prostota mebli podnosi estetykę pomieszczenia. Wyposażenie łazienki – podwieszana miska WC, umywalka nablatowa – nawiązuje do stylu nowoczesnego. Na podłodze oraz na ścianach znajdują się płytki gresowe – wysoce odporne na chłonięcie wody, na uderzenia, a także zarysowania. W łazience nie mogło zabraknąć grzejnika. W tym projekcie grzejnik o ciekawym kształcie zapewnia ciepło, które jest niezbędne w każdej łazience. Jesteśmy pewni, że tak zaprojektowane mieszkanie będzie cieszyć się ogromną popularnością wśród osób poszukujących wynajmu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.