Aranżacja wnętrza mieszkania

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Aranżacja wnętrza mieszkania 10

Ciemne kolory w sypialni

(Aranżacja wnętrza mieszkania)

Łóżko oraz szafki noce w sypialni utrzymane są w tej samej stylistyce. Wysoki zagłówek w odcieniu butelkowej zieleni nadaje wnętrzu nietuzinkowy wygląd. Moc tkanin, dodatków na zagłówku, który pełni tu również funkcję półki tworzą przytulne i eleganckie wnętrze. Sypialnia urzeka przestronnością, ładem przestrzennym i lekkim optycznie minimalizmem. Lampki nocne pozwalają na relaks podczas wieczornego czytania książek. Stworzyliśmy wnętrze funkcjonalne, gdzie otacza nas wysmakowany luksus. Użycie w sypialni ciemnych barw dobrze wpływa na jakość snu, działają one relaksująco i kojąco. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z zasypianiem.
Aranżacja wnętrza mieszkania 2

Salon z cegłą na ścianie

(Aranżacja wnętrza mieszkania)

Biała cegła to uniwersalna dekoracja ścian nadająca wnętrzu charakter i ozdoba, która nigdy się nie starzeje. Dobrze prezentuje się jako tło dla telewizora i kominka, jest alternatywą dla wzorzystych tapet i jaskrawych ścian. Szeroka kanapa znakomicie sprawdza się w zestawieniu z fotelami w kolorze szarości i niebieskiego. Między nimi zagościły stoliki kawowe na metalowym stelażu z blatem z marmurowym motywem. Nad kanapą znajduje się dekoracyjna półka, która jest miejscem ekspozycji pamiątek, zdjęć, czy też obrazów. W części jadalnianej umieściliśmy krzesła oraz okrągły stół, który pomieści większą liczbę gości. Okrągły stół jest pozbawiony krawędzi jest więc bezpieczniejszy od prostokątnych stołów tradycyjnych. Swoim kształtem optycznie powiększa przestrzeń. Panele podłogowe są ponadczasowe i wspaniale dopełniają aranżacji wnętrza.
Aranżacja wnętrza mieszkania 12

Łazienka w stylu glamour

(Aranżacja wnętrza mieszkania)

Biała ceramika sanitarna oraz złota stal w detalach sprawiają, że łazienka wygląda perfekcyjnie jak z żurnala. Zastosowane rozwiązania dają wrażenie przepychu. Uwagę przykuwa orientalny wzór kwiatów na ścianie – kształty natury działają wyciszająco, trudno od nich oderwać wzrok. Na ścianie wisi owalne lustro w złotej ramie, które doskonale komponuje się z materiałem takim jak drewno, czy gres. Ciąg szafek zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania. Okrągła umywalka nablatowa z armaturą w kolorze złotym idealnie wpisuje się w charakter wnętrza w stylu glamour. Naturalne światło sprawia, że łazienka wydaje się tajemnicza, ale nie ponura. Do miski ustępowej dołączyliśmy pisuar w identycznej stylistyce. Moda na kamień naturalny w łazience trwa! W projekcie zdecydowaliśmy się na piękne wielkoformatowe płytki podłogowe oddający wyrafinowany i oryginalny charakter ciemnego marmuru – na ścianach zaś jasnego.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.