Minimalistyczne wnętrza

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Minimalistyczne wnetrza23

Wyszukana elegancja w salonie

(Minimalistyczne wnętrza)

W zaprezentowanym minimalistycznym wnętrzu króluje ład, prostota i brak ozdobników. Styl minimalistyczny eksponuje wysoką jakość użytych materiałów. Drewno jest symbolem harmonii, miłości do natury. Spójna koncepcja przestrzeni była tworzona zgodnie z filozofią zen. Połączenie kuchni z salonem oraz jadalnią to sprawdzony sposób na optyczne powiększenie zarówno strefy wypoczynkowej, jak i jadalnianej. Codzienne przygotowywanie posiłków połączy się z odpoczynkiem i przyjmowaniem gości. Sofę ustawiliśmy naprzeciwko telewizora – oddziela jadalnię od salonu. W komfortowym fotelu stojącym tuż obok sofy można się naprawdę wygodnie rozsiąść. Takie ustawienie wprowadza do wnętrza dużo naturalnego światła. Podczas celebrowania posiłków można podziwiać atrakcyjny widok z okna. W monochromatycznej kuchni zabudowa w kształcie litery U jest funkcjonalna i ergonomiczna.
Minimalistyczne wnetrza30

Nasycona czerwień w pojedynczych akcentach

(Minimalistyczne wnętrza)

Wielofunkcyjna przestrzeń, gdyby nie dodatki w intensywnym czerwonym kolorze, tworzyła by monochromatyczne pomieszczenie bez granic. Ozdobę stanowi prosta forma o wyjątkowej urodzie geometrycznej, jaką jest w salonie fotel, a w sąsiednim pokoju poduszki i dywan w marokańską kończynę. Sprytnie ukryte miejsce do pracy w mieszkaniu z komputerem to wygodny fotel i biurko. Wygodny, drewniany blat charakteryzuje prostota wykonania. Półki nad biurkiem to idealne miejsce do przechowywania dokumentów. Zadbaliśmy tu o doświetlenie wszystkich ważnych obszarów funkcjonowania. Ograniczona paleta barw i proste meble stwarzają wrażenie porządku. Przedpokój, który stanowi wizytówkę mieszkania, zachęca do wejścia. Nowoczesne geometryczne lustro dodaje wnętrzu metrażu.
Minimalistyczne wnetrza33

Symetria i harmonia

(Minimalistyczne wnętrza)

W sypialni uwagę przykuwa duża szafa, która rozjaśnia i powiększa optycznie wnętrze. Służy również jako dekoracja. Z całą pewnością pomieści wiele, urozmaicając sypialnię. Najważniejszy element w sypialni to niekwestionowalnie komfortowe łóżko. Wygodny zagłówek i moc tkanin to gwarancja relaksu i błogiego spokoju. Obok łóżka nie mogło zabraknąć stolików nocnych, gdzie znajdują się lampki nocne – tworzące prawdziwie kojący nastrój. Wybieraliśmy żarówki o naturalnej barwie światła. Kojąca paleta barw i różnorodne materiały o wspaniałych fakturach tworzą niebanalne miejsce odpoczynku.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.