Projekt kawalerki 29 m

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-kawalerki-29-m (5)

Ceglana ściana

(Projekt kawalerki 29 m)

Kawalerka to zwyczajowa nazwa mieszkania składającego się z jednego pokoju z aneksem kuchennym. Mieszkanie charakteryzuje się małym metrażem i przeznaczone jest dla jednej, maksymalnie dwóch osób. Niezmiernie ważny jest tu przemyślany projekt, gdzie nie ma przypadkowych elementów wyposażenia. Małe mieszkanie wykonane na podstawie dobrze stworzonego projektu nadal jest funkcjonalne, bez niechcianego efektu zagracenia. Ceglana ściana idealnie pasuje do wnętrza w stylu industrialnym. W salonie oprócz takiej ściany, możemy zauważyć regał, stolik kawowy oraz lampy nawiązujące do loftu. Sofie towarzyszy czarno-biały dywan z motywem jakże modnej obecnie jodełki. Odpowiednie oświetlenie to podstawa wysokiego komfortu użytkowania mieszkania. W salonie znajduje się podwieszany sufit z oświetleniem LED, reflektory, dzięki którym można zmieniać kierunek padania światła oraz designerska lampa wisząca.
projekt-kawalerki-29-m (7)

Czarna armatura łazienkowa

(Projekt kawalerki 29 m)

Aby mieszkanie było spójne, styl w salonie i kuchni kontynuowany jest w łazience. Motyw na ścianie z czerwoną cegłą to doskonałe nawiązanie do stylu industrialnego. Nad nablatową umywalką zawisło lustro w pięknej, czarnej ramie. Czarne obramowanie pojawia się także jako wykończenie szyby prysznica, w tym projekcie – walk-in. Prysznic tego typu powiększa optycznie wnętrze, ponieważ brak tu wyraźnych granic pomiędzy strefą kąpielową a resztą pomieszczenia. Wzrok przyciąga stylowa czarna armatura. To kolejny element kojarzony z loftem. Na podłodze i ścianach oprócz szarego gresu, pojawiły się tu płytki imitujące drewno, które przełamują surowy charakter wnętrza. Projekt łazienki to wspaniały przykład pomieszczenia w stylu industrialnym.
projekt-kawalerki-29-m (2)

Jasna kuchnia

(Projekt kawalerki 29 m)

Kuchnia oddzielona jest od salonu półwyspem kuchennym. Jego rola jest istotna nie tylko ze względu na to, iż stanowi umowną granicę między częścią wypoczynkową a kuchenną, jest także miejscem spożywania szybkiego posiłku. Dodatkowo stanowi również przedłużenie blatu roboczego w kuchni. Aneks poprzez swoją stonowaną kolorystykę – bieli i jasnego drewna – stanowi tło dla reszty wnętrza. Uatrakcyjnieniem kuchni jest przestrzeń pomiędzy blatem roboczym a szafkami górnymi. Nietypowy wzór zabija nudę! Kuchnia mimo, iż jest niewielka jest funkcjonalna. Wyposażona w odpowiednio skonstruowany ciąg szafek i właściwe oświetlenie z całą pewnością będzie spełniała swoje zadania!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.