Minimalizm we wnętrzu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny
Minimalizm we wnętrzu (23)

Salon

(Minimalizm we wnętrzu)

Czerń i biel łatwo połączyć z szarością i brązem, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie ciekawego efektu. Zastosowanie uniwersalnej kolorystyki pozwala na łatwe dopasowanie stylowych dodatków. Brązowe dekoracje sprawiają, że całość prezentuje się bardzo przytulnie. Minimalistyczne wnętrze ożywia zieleń roślin. Nowoczesny projekt salonu jest dobrze oświetlony, ze względu na duże przeszklenia zapewniające dostęp do dziennego światła. Nowoczesne lampy i duże lustro to ciekawe detale, wpływające na charakter całego wnętrza.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Minimalizm we wnętrzu (24)

Kuchnia

(Minimalizm we wnętrzu)

Kompozycja czerni i bieli sprawdza się w wystroju wnętrz, a zachowanie odpowiednich proporcji między barwami gwarantuje stylową i elegancką aranżację. Czerń i biel stanowi uniwersalny, ponadczasowy duet. Białe meble w połączeniu z czarnymi, pojedynczymi elementami, np. w postaci blatu kuchennego to idealne rozwiązanie do minimalistycznej kuchni. Dominacja bieli powiększa optycznie przestrzeń. Przestronna i ustawna kuchnia została oddzielona od salonu stołem, zapewniając płynne połączenie jej z salonem.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Minimalizm we wnętrzu (13)

Sypialnia

(Minimalizm we wnętrzu)

Czarno-biała sypialnia prezentuje się elegancko i szykownie. Klasyczna kolorystyka wprowadza do wnętrza niesamowity klimat. Czarna ściana stanowi tło dla łóżka w tym samym kolorze, kontrastujące z jasnymi barwami pozostałej części pomieszczenia. Barwy te tworzą silny, kolorystyczny kontrast. Czarne obicie sprawia, że łóżko jest bardzo mocno wyeksponowane we wnętrzu. Czerń dodaje sypialni charakteru, natomiast biel lekkości i subtelności. Z taką kolorystyką doskonale komponują się szafki i półki o prostych formach.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Minimalizm we wnętrzu (6)

Pokój Dziecięcy

(Minimalizm we wnętrzu)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Minimalizm we wnętrzu (18)

Hol

(Minimalizm we wnętrzu)

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

Minimalizm we wnętrzu
Projektant
ewa
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.