Projekt mieszkania 53m2 IKEA

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon z aneksem kuchennym

(Projekt mieszkania 53m2 IKEA)

Marzy Ci się ciepły wystrój mieszkania z elementami stylu skandynawskiego? Przedstawiamy Naszą propozycję aranżacji przytulnego mieszkania! Obecnie w wielu projektach tak jak i w tym, można spotkać się z kuchnią otwartą na salon. Śpieszymy z odpowiedzią dlaczego takie rozwiązanie jest najchętniej stosowane. Otóż połączenie kuchni z salonem oraz jadalnią niesamowicie optycznie powiększa przestrzeń. Dodatkowo pozwala na utrzymywanie kontaktu z domownikami, czy też gośćmi podczas przygotowywania posiłków. Co więcej dystans pomiędzy miejscem spożywania posiłków a ich przyrządzaniem jest bardzo krótki – komfort użytkowania mieszkania znacznie się podnosi. W salonie znajduje się narożnik z funkcją spania, co doskonale sprawdza się gdy chcemy przenocować gości. Całość wygląda perfekcyjnie!

Łazienka

(Projekt mieszkania 53m2 IKEA)

Aranżacja łazienki jest utrzymana w tym samym stylu, co zapewnia harmonię w mieszkaniu. Zastosowanie jasnych barw daje złudzenie optyczne o większej powierzchni łazienki. Wrażenie to potęguje fakt, iż szafka pod umywalkę oraz miska WC nie stykają się z podłogą. Rozwiązanie to jest także gwarancją łatwiejszego utrzymania łazienki w czystości – brak tu zakamarków, gdzie mógłby się gromadzić brud oraz bakterie i grzyby. We wnętrzu znajduje się lustro klejone. Brak ram jeszcze bardziej wpływa na poczucie większej przestrzeni. Umywalka, którą wybraliśmy to umywalka nablatowa. Tego typu umywalka to nie tylko piękny design, ale także dodatkowe miejsce na blacie szafki do przechowywania, np. swoich ulubionych kosmetyków.

Pastelowa sypialnia

(Projekt mieszkania 53m2 IKEA)

W mieszkaniu nie może zabraknąć sypialni. Nasza propozycja przedstawia sypialnię w pastelowych kolorach. Taka paleta barw pozytywnie wpływa na zasypianie, zapewniając błogi sen. Piękne grafiki przywodzą na myśl spokój i odprężenie. Łóżku towarzyszą doskonale oświetlone stoliki nocne. To praktyczne meble, gdzie można odłożyć aktualnie czytaną lekturę, telefon, czy kubek herbaty. Tuż obok znajduje się komoda. Otwarte półki to idealne miejsce na książki – domową biblioteczkę. Zasłony na oknie to piękna ozdoba wnętrza oraz element wyposażenia, który tworzy przyjemny klimat, skłaniający do relaksu lub snu.

Wizualizacje
Projekt mieszkania 53m2 IKEA

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt mieszkania 53m2 IKEA

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=170 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

zarowka-led
tubadzin
metalowe dekoracje
Leroy merlin
Ikea
Dom Łazienka
desenio
Dekordia
Customform
cersanit
Castorama
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera