Projekt mieszkania stylowa aranżacja

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesne-mieszkanie-stylowa-aranzacja (7)

Kuchnia otwarta

(Projekt mieszkania stylowa aranżacja)

Ogromną popularnością cieszą się aranżacje, w których kuchnia jest otwarta na salon. Taka również jest nasza propozycja aranżacji wnętrza kuchni otwartej na część dzienna jaką jest salon oraz jadalnia. W całym mieszkaniu pojawia się drewno tym samym kolorze oraz butelkowa zieleń – to idealnie spaja mieszkanie w jednolita stylistycznie całość. Kuchnia jest tłem dla dalszej części mieszkania. W salonie elementem dekoracyjnym przyciągającym uwagę są lamele na ścianie. Lamele to cienkie warstwy drewna, które pięknie ozdabiają wnętrze, a także niwelują akustyczny pogłos w dużym pomieszczeniu. Część wypoczynkowa wraz z jadalnią stanowią wspaniałe centrum życia rodzinnego.
nowoczesne-mieszkanie-stylowa-aranzacja (19)

Nowoczesna łazienka

(Projekt mieszkania stylowa aranżacja)

Mieszkanie nie mogłoby się obyć bez łazienki! Wnętrze to doskonałe odzwierciedlenie nowoczesnego stylu. Łazienka wyposażona jest w podwieszaną miskę WC, umywalkę nablatową oraz zabudowaną wannę. Umywalka nablatowa zapewnia estetyczny wygląd oraz dzięki niej zyskujemy dodatkowe miejsce na przechowywanie np. kosmetyków na blacie szafki. Kolorystyczne zestawienie płytek – drewna, szarości i czerni – prezentuje się wspaniale. Wklejane lustro bez ram daje złudzenie optyczne większej przestrzeni w łazience. Wnętrze nie posiada okna, więc ze szczególną starannością zadbaliśmy o odpowiednie oświetlenie. Mianowicie, funkcyjne – nad lustrem, a także ogólne – tzw. ruchome oczko.
nowoczesne-mieszkanie-stylowa-aranzacja (23)

Wyjątkowe łóżko

(Projekt mieszkania stylowa aranżacja)

Sypialnia to prywatna oaza spokoju. Wystrój wnętrza wpływa na poczucie odprężenia, pozytywnie nastraja. Dzieje się tak w dużej mierze za sprawą wyjątkowej fototapety na ścianie. Przedstawia ona kwiaty bawełny – nawiązuje do natury, co pomaga zrelaksować się. Główne aranżacyjne skrzypce w sypialni gra zdecydowanie łóżko. Jego czarna rama stanowi to miejsce wyjątkowym. Warto zwrócić także uwagę na lampy: wiszące oraz nocne utrzymane w tym samym stylu. Konsola z okrągłym lustrem stanowi toaletkę, ale może być także miejscem do np. korzystania z komputera w mieszkaniu. Mieszkanie jest funkcjonalne, komfortowe, a zarazem piękne.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.