Styl skandynawski we wnętrzach

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
styl-skandynawski-we-wnetrzach (6)

Jadalnia

(Styl skandynawski we wnętrzach)

Prezentujemy projekt wnętrz mieszkania urządzonych w stylu skandynawskim. Wnętrza wyglądają wspaniale, spełniają nawet najwyższe oczekiwania miłośników tego stylu. Nie trzeba tłumaczyć skąd wziął się styl skandynawski, jak wiadomo na północy Europy jedynie latem można liczyć na więcej słońca. Dlatego też styl skandynawski bazuje na jasnych, przestronnych wnętrzach. Przestronności dodaje fakt, iż kuchnia jest połączona z salonem oraz jadalnią. Komfortowe meble – stół oraz krzesła – pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się spożywanym posiłkiem. Panuje tu prostota, wręcz minimalizm. Miejsce to jest bardzo dobrze nasłonecznione, jednak w pochmurne dni lub wieczorem stylowa lampa, która znajduje się nad stołem wspaniale doświetla jadalnię.
styl-skandynawski-we-wnetrzach (19)

Jasna kuchnia

(Styl skandynawski we wnętrzach)

Istotną cechą wnętrz w stylu skandynawskim jest ich funkcjonalność. Taka też jest kuchnia w tym projekcie. W tej część pomieszczenia króluje biel. Kuchnia, gdyby nie drewniane blaty oraz półki byłaby wręcz monochromatyczna. Biel nadaje wnętrzu poczucia czystości oraz przestronności. Szafki kuchenne zostały wykonane na wymiar, co zapewnia wykorzystanie dostępnego miejsca w kuchni do maksimum – górne szafki sięgają sufitu. Kuchnia w naturalny sposób przechodzi w dalszą część wnętrza. Obecność lustra w pomieszczeniu podnosi jego atrakcyjność oraz spełnia funkcje praktyczne – swobodnie można się w nim przejrzeć, rozjaśnia oraz powiększa optycznie wnętrze. Aranżacja kuchni wykonana w sposób niezwykle estetyczny trafi w gusta niejednej osoby!
styl-skandynawski-we-wnetrzach (15)

Sypialnia

(Styl skandynawski we wnętrzach)

Ważne jest, aby każde wnętrze w domu lub mieszkaniu było zaaranżowane w tym samym stylu. Nadaje to całemu domu, czy też mieszkaniu harmonii, spaja wnętrza w jedną całość. Kolejnym pomieszczeniem w tym projekcie jest sypialnia. W pomieszczeniu królują neutralne kolory, co w znacznym stopniu sprzyja odpoczynkowi oraz pomaga zasypianiu. W sypialni wzrok przyciąga piękna fototapeta! To ona gra tu pierwsze skrzypce! Ciekawy wzór w neutralnych barwach nie zaburza relaksu w sypialni. Warto również wspomnieć, iż w sypialni znajduje się po przeciwnej ścianie zabudowa meblowa, która pomieści ubrania nawet całej rodziny! Piękna, prosta i nieskomplikowana estetyka – takimi słowami możemy opisać zaprojektowane wnętrza.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Mieszkania

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.