Wystrój wnętrz w stylu skandynawskim

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Botaniczny wystrój

(Wystrój wnętrz w stylu skandynawskim)

Nasze serce skradła tapeta, która przykuwa uwagę za sprawą formy oraz koloru. Wygląda ona naprawdę imponująco, budzi podziw. Do wnętrza wprowadza zachwycający klimat. Źródłem inspiracji była tu natura. Sypialnia z całą pewnością będzie spełnieniem marzeń domowników. Nad łóżkiem znajdują się półki, dzięki którym łatwo będzie można sięgać po ulubioną lekturę. Istotną rolę odgrywają tu również odpowiednio oświetlone stoliki nocne, na których mamy wszystkie niezbędne rzeczy na wyciągnięcie ręki. Sypialnie kojarzone są z odpoczynkiem, z wygodnym łóżkiem oraz miękką wykładziną. Wykładzinę łatwo utrzymać w czystości, zwłaszcza jeśli jest plamoodporna. Spełnia ona tu ważną funkcję – przykrywa surową podłogę i wytłumia dźwięki. A przecież w sypialni tak bardzo potrzebujemy ciszy. Stonowane kolory poduszek i narzuty wprowadzą w należytą tu senną atmosferę. Nie możemy zapomnieć o lustrze, które standardowo pełni funkcję dekoracyjną, użytkową oraz powiększającą przestrzeń.

Kącik wypoczynkowy

(Wystrój wnętrz w stylu skandynawskim)

Salon często staje się pomieszczeniem od wszystkiego, nierzadko również sypialnią dla gości. Najważniejsze jest pogodzenie wielu funkcji. Pomieszczenie to służy wypoczynkowi i celom reprezentacyjnym. Tuż obok znajduje się jadalnia oraz otwarta kuchnia. Aranżując wnętrze pamiętamy, że przestrzeń jest bardzo cenna – zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby ją optycznie powiększyć. Projekt stworzyliśmy na podstawie potrzeb i zamiłowań klientów – kolor zielony, natura. Wspaniałą ozdobą wnętrza są tu rośliny. Telewizor znajduje się na ciemnej ścianie nad niebanalną szafką. Kierowaliśmy się to zasadą mniej znaczy więcej, dlatego dekoracją są przedmioty codziennego użytku, jak np. stolik kawowy. Nie mogło to zabraknąć miejsca na domową biblioteczkę, czy też rodzinne pamiątki. Idealnie eksponować będzie je szafka umieszczona w rogu, tuż przy oknie. Rolety rzymskie dodają wnętrzu niepowtarzalny nastrój, są praktyczne i gustowne. Są jednymi z bardziej eleganckich rozwiązań, jeśli chodzi o zasłony okienne. Wnętrze wypełniają barwy bieli, czerni oraz zieleni. Jak wiadomo kolor zielony odpręża oraz zapewnia nam dobre samopoczucie.

Aranżacja jadalni

(Wystrój wnętrz w stylu skandynawskim)

Sprawdzonym sposobem na optyczne powiększenie zarówno sfery, w której jemy posiłki, jaki I tej w której wypoczywamy jest połączenie salonu z jadalnią. Postawiliśmy tu na uspokajającą konsekwencję w wyborze mebli. Kontrast kolorystyczny między czernią a bielą urozmaica wystrój wnętrza. Drewniane panele podłogowe idealnie pasują do aranżacji. Pozwalają one zbudować we wewnętrzu ciepłą i przytulną atmosferę, są one idealnym tłem dla w kuchni z jadalnią, ale także salonu. Zależało nam na tym, aby do pomieszczenia wpadało mnóstwo promieni słonecznych. Podczas posiłków domownicy będą cieszyli się naturalnym światłem i atrakcyjnym widokiem.

Wizualizacje
Wystrój wnętrz w stylu skandynawskim

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Wystrój wnętrz w stylu skandynawskim

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

quick-step
podlogidrewniane
Plakaty ETSY
mlamp
Leroy merlin
Lampy24
Ikea
H&M
Castorama
Agata Meble
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera