Aranżacja pokoju dla dziewczynki

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Aranzacja-pokoju-dla-nastolatki (5)

Miejsce nauki

(Aranżacja pokoju dla dziewczynki)

Jak zaaranżować pokój, by pogodzić potrzeby dziecka oraz rodziców? Nie jest to łatwe zadanie, jednak my z chęcią Ci pomożemy! Przedstawiamy projekt pokoju dziecięcego, który mamy nadzieję, że Cię zainspiruje. Zaprojektowana przestrzeń to wnętrze, które łączy ze sobą wszystkie strefy niezbędne w pokoju dziecka. Są nimi – miejsce do zabawy, do nauki, przechowywania oraz strefa snu. Aranżacja utrzymana jest w jasnej kolorystyce, gdzie biel stanowi doskonałe tło dla pięknych pasteli. To właśnie biel daje poczucie większej przestrzeni oraz potęguje wrażenie czystości. Miejsce do nauki, którym jest biurko z regulowanym krzesłem znajduje się pod oknem. To idealne miejsce, ponieważ blat biurka w ciągu dnia oświetlać będą promienie słoneczne, a powszechnie wiadomo, że naturalne światło jest najlepszym światłem dla oka ludzkiego.
Aranzacja-pokoju-dla-nastolatki (2)

Strefa snu

(Aranżacja pokoju dla dziewczynki)

Aby dziecko czuło się dobrze oraz prawidłowo funkcjonowało musi zaspokoić swoją podstawową biologiczną potrzebę organizmu – sen. Ważne jest, by łóżko posiadało wygodny materac, który zapobiegnie bólom pleców. Łózko wraz z tekstyliami prezentuje się pięknie, ponadto posiada szuflady. Dzięki nim w łatwy i szybki sposób można schować pościel. Ścianę nad łóżkiem zdobią ciekawe grafiki oraz ciąg szafek podświetlonych od dołu listwą LED. Zawieszenie szafek pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić dostępna przestrzeń zwiększając miejsce do przechowywania. By funkcjonowanie w pokoju dziecka było komfortowe umieściliśmy oprócz oświetlenia głównego, oświetlenie funkcyjne – między innymi blatu biurka, a także oświetlenie dekoracyjne.
Aranzacja-pokoju-dla-nastolatki (3)

Siedzisko przy oknie

(Aranżacja pokoju dla dziewczynki)

Doskonałym pomysłem na zagospodarowanie miejsca przy oknie jest umieszczenie pod nim siedziska. Dziecko śmiało może tam spędzać czas na czytaniu książki lub po prostu rozmowie z bliskimi. Siedzisko połączone jest po obu stronach z półkami – dziewczynka może tu przechowywać swoje pamiątki, czy zdjęcia. Dodatkowo pod siedziskiem oraz pólkami znajdują się szafki gdzie można schować sporo rzeczy. Lustrzane fronty w szafie tuż przy drzwiach powiększają optycznie wnętrze. Obok na ścianie zawisła tablica, która pomoże dziecku np. w organizacji, lub będzie miejscem na wyrażanie się w kreatywny sposób. Aranżacja zachowuje lekkość w pokoju, tworząc harmonijną i spójną całość.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.