Pokój dziecka projekt

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-dziecka-projekt (6)

Łóżko na antresoli

(Pokój dziecka projekt)

Łóżko na antresoli to doskonałe rozwiązanie w przypadku pokoju dziecięcego, ponieważ dzięki niemu zyskujemy dodatkową wolną przestrzeń. Poniżej antresoli z łóżkiem, zaaranżowany został kącik zabaw dziecka. Łóżko wyposażone jest w barierki, które zapewniają bezpieczeństwo. Tę samą funkcję pełnią tapicerowane panele, które stanowią zagłówek łóżka. Kolorowe grafiki na ścianach dekorują pokój i uatrakcyjniają dziecku pobyt w łóżku. Obok wezgłowia zamontowane zostały bawełniane lampki cotton balls – tworzą one nastrojowy klimat podczas zasypiania. Antresola daje ciekawy efekt aranżacyjny.
pokoj-dziecka-projekt (24)

Drewno w pokoju

(Pokój dziecka projekt)

Efekt przytulnego pokoju zyskaliśmy dzięki przewadze drewna we wnętrzu – meble, podłoga, drabinki. Poniżej antresoli znajduje się biurko wraz z regulowanym fotelem obrotowym. Blat biurka za dnia oświetlają promienie słoneczne, zaś w pochmurne dni oraz wieczorami niezastąpiona staje się lampka biurkowa. Miejsce nauki znajduje się bezpośrednio przy regale, gdzie stoją książki oraz przybory szkolne. To sprawia, że dziecko nie musi przerywać nauki, by sięgnąć po potrzebną ku temu rzecz, jest na wyciągnięcie ręki.
pokoj-dziecka-projekt (16)

Dziewczęce akcenty

(Pokój dziecka projekt)

Aranżacja pokoju jest zdominowana przez jasne kolory beżu, pojawiły się tu jednak dziewczęce akcenty w postaci barw mięty oraz pastelowego różu. Dobrym sposobem na utrzymanie porządku w dziecięcym pokoju są nie tylko liczne szuflady, czy szafki, ale także doskonale sprawdzają się tu kosze oraz pojemniki. Dzięki nim każda zabawka ma swoje miejsce. W pokoju tuż obok łóżka znajduje się drewniana drabinka gimnastyczna. Nietypowy element wyposażenia wspaniale wspiera koordynację oraz motorykę dziecka. Trening na drabinkach wzmacnia układ mięśniowo-szkieletowy dziecka.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.