Nowoczesne wnętrze domu salon

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesne-wnetrze-domu-salon2

Biblioteczka

(Nowoczesne wnętrze domu salon)

Salon połączony jest z aneksem kuchennym oraz jadalnią. Razem tworzą spójną całość, która jest sercem domu. Wnętrze nazywane jest tak, ponieważ to pomieszczenie stanowi centrum życia rodzinnego. Pokój dzienny urządzony jest w taki sposób, aby był przede wszystkim funkcjonalny. Kuchnię otwartą na salon oddziela półwyspa, która pełni również funkcję domowej biblioteczki. To idealne miejsce na ekspozycję ulubionych pozycji książkowych. Jasna kuchnia tworzy tło dla pozostałej części wnętrza. Przestrzeń zaprojektowana jest w stylu nowoczesnym, gdzie królują szarości oraz jasne drewno na podłodze. Dobór idealnych podłóg to absolutna podstawa podczas aranżacji wnętrza. Pokój łączy w sobie elegancję i styl, jest miejscem nie tylko pięknym, ale przede wszystkim praktycznym.
nowoczesne-wnetrze-domu-salon9

Jadalnia

(Nowoczesne wnętrze domu salon)

Część jadalnia została wyodrębniona poprzez usytuowanie jej „za plecami kanapy”. Istotne jest, że pomiędzy częścią jadalnianą a salonową da się swobodnie przejść. Rozkładany stół oraz wygodne krzesła pozwolą na przyjemne celebrowanie posiłków w większym gronie. W salonie nie brakuje dostępu do naturalnego światła. Jednakże po zachodzie słońca jest to miejsce nadal dobrze oświetlone. Prócz oświetlenia centralnego w salonie, znajduje się tu także oświetlenie dedykowane nad stołem. Pełni ono również funkcję dekoracyjną wnętrza. Właściwy dobór oświetlenia działa tu prawdziwe cuda. Wyodrębnia elementy, które w szczególny sposób należało podkreślić. Aranżacja wnętrza wzbogacona została o kwiaty, które idealnie uzupełnią przemyślany wystrój pomieszczenia.
nowoczesne-wnetrze-domu-salon7

Część wypoczynkowa

(Nowoczesne wnętrze domu salon)

Salon spełnia funkcje wypoczynkowe i rozrywkowe. Najważniejszym meblem w salonie jest oczywiście kanapa. W części wypoczynkowej zagościł wygodny narożnik, z funkcją spania, który jest nieoceniony na wypadek noclegu gości. Sofie towarzyszy fotel, który kolorystycznie koresponduje z kolorem dolnych frontów w kuchni. Kolorowe poduszki budują wokół niej nastrój i nadają pożądany styl. Część wypoczynkową tworzy także telewizor. Co ważne widać go najlepiej w kąciku TV, nie zaś części jadalnianej, gdzie najważniejsze jest by przy stole jadło się i rozmawiało, a nie oglądało telewizor. Domowego charakteru oraz przytulności wnętrzu nadaje dywan, który świetnie dopełnia całości.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.